Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí .,.,., *2*
  • To je jedině dobrá zpráva, aspon bude větší konkurence a tím i lepší hry.Snad to obsidián nezmrví a neudělá z toho arkádovku.Mimo téme: Reklamy toleruji, nějak se živit musíte, ale opravdu nesnáším zdejší vyskakující reklamu na Pokerstar.... a nebo novější na nějakou banku, takže jednoduše jsem si dnes zde zablokoval všechny reklamy a neotravuje mne zde vůbec nic.Doufám, že to takhle dělá dost lidí aspon nedostanete nic.
    • Hele, to nic jinyho nez arkada bejt nemuze ... kdyby to byla simulace, tak si 99,999% hracu ani nevystreli. A hlavne, i kdyby to bylo cosi "pseudo" tak pokud by to melo aspon trochu simulovat soudobou techniku, tak tank bude cile zamerovat sam, zasah na rozumnou vzdalenost (rekneme do 3km) bude jistej na 99,9999%, samo i pri jizde maximalni rychlosti ... takze co na tom chces hrat?
  • "Všemi oblíbené studio Obsidian" - to je ještě nějaký jiný Obsidian? Nebo fakt mluvíme o tom mršiči oblíbených světů a tvůrci béčkových druhých (třetích) dílů dobře načatých sérií? A není to omyl? Nedělají jenom World of Tanks 2?
  • Kozy
    Ale proč ne, vypadá to fajn.
  • takze WoTko na CryEngine ? .. ohhhh
  • Takové mrhání na další Free to try koninu...
  • tzy wle to minuskovani bych zrusil,,,kdejakej blb tady rozdava minusy a hoji si tim ego,,,hruza,,,,,covek se na něco zepta a hned ma minus,,,,ste ubohy vy kre.e.i
    • Jack1947
      Resit minusy je nesmysl, kdyz to nekomu pomuze tak at kazdy sveho stesti strujce.

      Hlavne treba se zbytecne nerozcilovat. Znas to nohy v teple... prd...
    • možná bych ti doporučil pro začátek začít psát jako člověk a nenazývat všechny okolo sebe kretény, uvidíš že těch mínusů hned ubyde
      • je zajimave ze ty minusy sem dostal dřív nez sem tohle napsal taze tim tvoje teorie pada a sam ses usvedcil ze ses jeden s tech kre.enu
  • tonnymontana
    Jak uz nekdo napsal horsi nez WoT to snad byt nemuze:D kazdopadne bych cekal udernejsi videjko takhle moc nezaujalo. Moderni technika je sice fajn ale hodne lidi ma modernich konfliktu uz plne zuby a naopak by radi zase stare temata. Zajimalo by me na jake roky se nakonec zameri preci jen aktualni verze tanku se ukazuji v podstate ocesane a vybaveni se "netoci" snad jediny kdo se chlubyl par techno jejich tanku byla korea. coz bylo pochopitelne vzhledem k ucelum. Ale asi bych nerad hral za moderni tank kde mi autor da technologie ktere podle nej ta masian ma v ostre akci pritom je to "armadni polivcicka" kdyz jsem koukal na nejake testy bylo to strasne ocesane maximalne par vystrelu, zmereni rychlosti a ukazka jak to jede pod vodou porad to same dokola zakoncene prejetim brouka:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit