Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz si to zastavite tesce pred koncem 0:12 tak tam uvydite pohled na nejake mesto necim mi to pripomina Anglii a tam od kud vyleza 100% neni mech.
  • Drom
    MMORPG Mass Effect udelaji 1) az po trojce 2) pokud bude mit SWTOR uspech 3) nejdriv by to ohlasili tak za 3-4 roky od zacatku vyvoje a dalsi 2 roky by to stejne nevyslo
  • Holt každému vyhovuje něco jiného. Já se rád vžiju do obou typů. Někdy to není špatné být neohrožený hrdina, který bojuje předem prohranou bitvu a navzdory všemu zvítězí a na konci odchází do západu slunce s milovanou emzačkou po boku *2*
  • ach jaj nedrazdite...novy kotor?.....az ma zamrazilo......
  • Zaklinac, Fallout:New Vegas....to jsou asi jedine novejsi hry co me napadaji,kde skutecne hrajes za svou postavu. Kde mas moznost volby. Obzvlaste F:NV je v tomhle pripade uplne vynikajici. Nekolik moznosti reseni jednoho questu,nekolik moznych koncu,moznost byt skutecne zly nebo dobry, moznost zabit vsechny! postavy ve hre atd. Nekdo muze namitnout ze je to na ukor pribehu,ale jak uz jsem psal vyse,ja se dokazi mnohem vice vcitit do postavy ktera touzi znat pravdu o tom.kdo se ji popkusil zabit,nez do ''superhrdiny'' nesutale dokola zachranujiciho svet
  • Na pokracovani pribehu Mass Effect cekam jako driv na Vanoce, ale nepohrdnu prequelem nebo mmoprg z tohoto sveta. *5*
  • viem co asi tak myslis, ale neviem si predstavit ako asi viac by si chcel hru ovplyvnovat?.....lebo maloktora hra ti ponukne tolko alternativ ako veci od Biowareu.....vacsinou ta hodia s nejakou puskou do ulice, ktoru musis prejst a sundat vsetkych co idu po tebe....iste ME je interaktivny film, ale to si vysluzil hlavne silnym pribehom a na svoju dobu neuveritelnou mimikou postav.....
  • Z podobnymi pribehy mam problem. V kazdem dilu zachranovat svet/planetu/galaxii... Nejak se s tim nedokazu szit. Navic zrovna v ME hrac ani poradne neni tim,kdo dava sve postave smer. Dialogy si clovek musi vybirat podle nicnerikajich odkazu a pak jen posloucha zvasty,ktere by ta ''jeho'' skutecna postava nikdy nerikala. Nevim jestli me nekdo pochopi,ono se to spatne vysvetluje. Je to proste spis interaktivni film s obcasnym nakopnutim deje.
  • BIOWARE je stale propagavoano jako nejlepsi studio na RPG hry,ale posledni dobou se moc nepredvedli. Mass Effect 1 me bavil(i kdyz si vzpominam ze jsem to musel hrat s dvoumesicnim zpozdenim,aby i tenkrat vyprchalo zklamni z akcniho pojeti hry). Mass Effect 2 uz za to nestal (jeste ze slibili v ME3 spise navrat k mene akcnimu ME1). Dragon Age byl dobry,nemam namitek. Ale kdyz zacali (uz kdysi davno)prohlasovat ze DA 2 bude akcnejsi nez prvni dil,zacala me jimat hruza. Takze z poslednich 3 her me jako hrace RPG zklamali 2x a DA2,budu-li verit jejich propagacnim zvastum, bude pro me zklamani take. I kdyz se budu velmi rad mylit.
    Takze nejlepsi RPG posledni doby pro me jednoznacne zustava Fallout:New Vegas. A to od BIOWARE neni *2*
  • Mass Effect 3! *1*
  • když si zazoomujete zbraň tak je u ní vidět signalizátor nabití energetickýho článku. Bude to něco s mass effectem
  • Klidně by to mohla být hra z universa ME, napovídá tomu i ten hexagonální vzor na zbroji - ten je zrovna v ME2 úplně všude.
  • Taky by mě zajímalo s čím tě zklamalo, teda z doposud vyšlých titulů, ty dosud nevyšlé bych nehodnotil dokud si je nezahraju. Jediné co bych biowareru vitknul jsou slabší DLC pro DA.
  • Mass Effect považuji za jednu nejlepší hru posledních let ( alespoň co se týká příběhu ) tak že jakákoli hra od Bioware a Mass Effect tématikou uvítám s otevřenou náručí , ulíbám a vyobímám *1*
  • co kdyz je to mass effect 3 a tohle je novy clen posadky na prvnim traileru u dvojky byl taky videt legion bioware me nikdy nezklamalo i to brneni vypada jako starsi kousek z univerza mass effect
  • Reaguju sám za sebe, ale což. Vygooglil jsem si screeny Zaeeda a nevím, jestli nejsem ovlivněn mým přáním, ale docela tam vidím podobnost - nos, úšklebek, ďůlek na bradě, i ten účase (ale zase takový sestřih má každej druhej voják)...?
  • Na Zemi se ME universu bohužel od objevu mimozemský technologie na Marsu neválčilo, takže těžko, ale pokračování KotOR bych taky bral.
  • 13_11
    Prequel k prvnímu Mass Effectu bych uvítal - zastřílet si na matičce Zemi by mohla být sranda. Když se k tomu přidá background budoucího hrdiny, co žil na hraně a dováděl v gangu... zajímalo by mě, jakou atmosféru by Bioware týhle době vdechli. Špetka anarchie, špetka Blade Runnera, špetka zasviněnýho ovzduší a zavšivených future paneláků. Jo, tuhle hru bych rád objevoval.

    Na druhý straně, kdyby šlo o prequel/pokračování KotORů... to bych si taky cvrnknul do kalhot.
  • s cim? ja sem akorat neduverivy k novemu dragon age, jinak spokojene chrochtam
  • No vypada to zajimave prni valecny konflikt ME.ale uvidime co si pro nas Bioware pripravi .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit