Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Prequel k prvnímu Mass Effectu bych uvítal - zastřílet si na matičce Zemi by mohla být sranda. Když se k tomu přidá background budoucího hrdiny, co žil na hraně a dováděl v gangu... zajímalo by mě, jakou atmosféru by Bioware týhle době vdechli. Špetka anarchie, špetka Blade Runnera, špetka zasviněnýho ovzduší a zavšivených future paneláků. Jo, tuhle hru bych rád objevoval.

    Na druhý straně, kdyby šlo o prequel/pokračování KotORů... to bych si taky cvrnknul do kalhot.
    • Na Zemi se ME universu bohužel od objevu mimozemský technologie na Marsu neválčilo, takže těžko, ale pokračování KotOR bych taky bral.
      • ach jaj nedrazdite...novy kotor?.....az ma zamrazilo......
  • Drom
    jestli Bioware neco NEDELA, tak jsou to chyby v marketingu. Ta puska je z mass effectu a takovou botu dat do CGI trialeru si nemuzou dovolit
  • Mass Effect považuji za jednu nejlepší hru posledních let ( alespoň co se týká příběhu ) tak že jakákoli hra od Bioware a Mass Effect tématikou uvítám s otevřenou náručí , ulíbám a vyobímám *1*
    • Z podobnymi pribehy mam problem. V kazdem dilu zachranovat svet/planetu/galaxii... Nejak se s tim nedokazu szit. Navic zrovna v ME hrac ani poradne neni tim,kdo dava sve postave smer. Dialogy si clovek musi vybirat podle nicnerikajich odkazu a pak jen posloucha zvasty,ktere by ta ''jeho'' skutecna postava nikdy nerikala. Nevim jestli me nekdo pochopi,ono se to spatne vysvetluje. Je to proste spis interaktivni film s obcasnym nakopnutim deje.
      • viem co asi tak myslis, ale neviem si predstavit ako asi viac by si chcel hru ovplyvnovat?.....lebo maloktora hra ti ponukne tolko alternativ ako veci od Biowareu.....vacsinou ta hodia s nejakou puskou do ulice, ktoru musis prejst a sundat vsetkych co idu po tebe....iste ME je interaktivny film, ale to si vysluzil hlavne silnym pribehom a na svoju dobu neuveritelnou mimikou postav.....
        • Zaklinac, Fallout:New Vegas....to jsou asi jedine novejsi hry co me napadaji,kde skutecne hrajes za svou postavu. Kde mas moznost volby. Obzvlaste F:NV je v tomhle pripade uplne vynikajici. Nekolik moznosti reseni jednoho questu,nekolik moznych koncu,moznost byt skutecne zly nebo dobry, moznost zabit vsechny! postavy ve hre atd. Nekdo muze namitnout ze je to na ukor pribehu,ale jak uz jsem psal vyse,ja se dokazi mnohem vice vcitit do postavy ktera touzi znat pravdu o tom.kdo se ji popkusil zabit,nez do ''superhrdiny'' nesutale dokola zachranujiciho svet
          • Holt každému vyhovuje něco jiného. Já se rád vžiju do obou typů. Někdy to není špatné být neohrožený hrdina, který bojuje předem prohranou bitvu a navzdory všemu zvítězí a na konci odchází do západu slunce s milovanou emzačkou po boku *2*
  • Mass Effect: Tactics
  • No já si taky myslím že je to Mass Effect *4* Ta myšlenka autora u článku že by se mohlo jednat o první kontakt je více než zajímavá ( alespoň pro mě rozhodně ) Každopádně to Shepard není *3*
  • co kdyz je to mass effect 3 a tohle je novy clen posadky na prvnim traileru u dvojky byl taky videt legion bioware me nikdy nezklamalo i to brneni vypada jako starsi kousek z univerza mass effect
  • No, nemůžu se dočkat. Bioware mě ještě nezklamalo.
    • Tak to ti preji. Me BIOWARE posledni dobou zklamava cim dal vice. *9*
      • Taky by mě zajímalo s čím tě zklamalo, teda z doposud vyšlých titulů, ty dosud nevyšlé bych nehodnotil dokud si je nezahraju. Jediné co bych biowareru vitknul jsou slabší DLC pro DA.
      • s cim? ja sem akorat neduverivy k novemu dragon age, jinak spokojene chrochtam
      • Souhlas, nevím kdo tě mínusnul ale je docela smutné vidět, jak si lidi nepřipouští pravdu.

        Uvidíme co z nich vyleze.
  • FPS ze světa Mass Effect uvítám, snad tam bude i kvalitní SP kampaň. Ohledně námětu - osobně bych byl rád za kampaň, která by prošla kariéru Zaeeda. Chtěl bych totiž vidět ten těžkej souboj s hanarem. To si nějak nedokážu představit *1*
    • Reaguju sám za sebe, ale což. Vygooglil jsem si screeny Zaeeda a nevím, jestli nejsem ovlivněn mým přáním, ale docela tam vidím podobnost - nos, úšklebek, ďůlek na bradě, i ten účase (ale zase takový sestřih má každej druhej voják)...?
  • Medal of Honor: Mass Effect, First Contact War? ;)
  • Válka prvního kontaktu byla relativně krátká a chcíplo tam jen pár stovek lidí (a o něco víc Turianů). Odehrávala se hlavně na planetě Shanxi, takže jestli je tahle hra akcí z tohoto prostředí, tak to bude asi dost připomínat poslední Halo. Raději bych byl, kdyby už přišla řada na ME3, ale tohle bych taky bral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit