Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě to nevyšlo. Je tu jen pár obrázků a nějáké to video a už všichni ví jaké to bude. Tyjo kde ty vize do budoucna berete ať se připojím.
    • Miserius
      Hm, no tak protoze jsme hrali Uncharted a pak videli videa/nameta z tehle hry...That simple...
      • Jo to je sice pěkné :-D. Dokud však si nezahraješ TR tak si myslím že tenhle vynesenej soud nad hrou je absurdní. Pokud vím tak ze hraní moc videjí ještě není aby se dalo usoudit jaká hra je nebo bude. Nejsu žádnej zastánce ani fanda TR, ale někdy žasnu nad tímto trendem který se na GAMES rozmohl. Odsoudit hru dříve než vyjde. :) (neber si to osbně)
        • Miserius
          Tak hlavne ja ji neodsuzuju, jen ji škatulkuji :) Stejne jako bych si troufnul zaskatulkovat Black Ops 2 nebo jeste ani neoznameny Uncharted 4 :)
          • Tak u Black Ops to opravdu neni moc slozite ze .Stejne tak Uncharted 4 pravdepodobne pujde v zabehnutych kolejich,vzhledem k uspechu predchozich dilu.
            U noveho TR na druhou stranu,to muze dopadnout vselijak.Prece jen,tech gameplay videii moc neni.
  • rancor1223
    Snad se povede, zatím vypadá velmi nadějně!
    • RakeW
      Taky doufám, je to první TR, který mě pořádně zaujal. Tahle série mě nikdy moc nebrala, i když pár dílů jsem chvilku hrál, dýl snad jen dvojku a Legends, nicméně nedohrál jsem ani jeden. Tohle však vypadá opravdu výborně.
      • Mechwarrior_bw
        som na tom podobne, hrával som hlavne 2 a 3 + lost artefact ale ďalšie diely ma už nezaujali... ale tento diel vyzerá nádejne, len sa obávam aby sa hra nezmenila v quick event orgie a nebola priliš zasiahnutá všadepritomným zjednodušovaním.
      • těšidlo taky tady , po asi 14 letech ( tušim že dvojka byla 98 ? ) konečně vypadá trochu nadějně tombraider . jedničku a dvojku dohráno mazec , ostatní díly absolutní nesmysle ...
      • rancor1223
        Přesně, já hrál akorát ten jeden díl co byl v LEVELu (tuším že to byl Legends) a jinak mě série úplně minula. Ale tohle, už jen proto, že to je úplně něco jiného, vypadá luxusně!
    • God-of-War
      Bude to ZLATÝ!!
  • CRYPT
    hmmmm tak to je skoda, jsem se tesil .(
  • NEEEÉÉÉééee *9* Fuck
  • S tím rozdílem že black poops se nemění. :) Tohle je změna u TR.
  • heretic
    No, podla mna to je len, a len dobre, na tuto hru si s radostou pockam, a nech len doladuju, nech je prosim vsetko tip-top. Tento novy Tomb Raider vyzera velmi slubne a osobne sa na novu Laru velmi tesim, trocha cerstveho vzduchu do zabehnutych serii nikdy nezaskodi. Drzim chlapikom zo Square Enix a Crystal Dynamics palce, nech im to vyjde.
  • už rok čakame ako ju ohasili *16* dufam že to nebude brak na to čakanie
  • Já si klidně počkám. Tomb Raider je srdcovka, ostatně přežil jsem Angel of Darkness a tohle být horší nemůže. *4*
  • zííív.... *7*
  • Cože to píšete až teď no lol. O tom se ví hezkých pár měsíců, že se to odložilo. Udělal jsem si tu práci a našel článek, který si vzpomínám, že jsem před několika měsíci četl, takže sory levisi, ať už jste kdokoli, jste trošku pozadu...
    http://www.zing.cz/novinky/9226/tomb-raider-az-v-roce-2013
    • no to bylo přeci neoficiálně.. né? :) A teď s tím, že to prostě chtějí mít vyladěné pro blaho hráčů a bude to určitě to nejlepšejšoučkatý *15* pro nás... zní taky líp než že jsou v pr.. s enginem a nezvládaj to..
      • Dle mne jen tržní tah, prostě mají strach, že by hra byla zastíněna chystaným Resident Evil 6.
    • Grifus
      Oficialni odlozeni prislo az ted. Takze ikdyz levise kolikrat taky nemusim, ted mu krivdis zbytecne. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit