Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    ÁÁáá .. ten hranatej strom! ta nostalgie! *14*
  • Já si klidně počkám. Tomb Raider je srdcovka, ostatně přežil jsem Angel of Darkness a tohle být horší nemůže. *4*
  • heretic
    No, podla mna to je len, a len dobre, na tuto hru si s radostou pockam, a nech len doladuju, nech je prosim vsetko tip-top. Tento novy Tomb Raider vyzera velmi slubne a osobne sa na novu Laru velmi tesim, trocha cerstveho vzduchu do zabehnutych serii nikdy nezaskodi. Drzim chlapikom zo Square Enix a Crystal Dynamics palce, nech im to vyjde.
  • CRYPT
    hmmmm tak to je skoda, jsem se tesil .(
  • Cože to píšete až teď no lol. O tom se ví hezkých pár měsíců, že se to odložilo. Udělal jsem si tu práci a našel článek, který si vzpomínám, že jsem před několika měsíci četl, takže sory levisi, ať už jste kdokoli, jste trošku pozadu...
    http://www.zing.cz/novinky/9226/tomb-raider-az-v-roce-2013
    • no to bylo přeci neoficiálně.. né? :) A teď s tím, že to prostě chtějí mít vyladěné pro blaho hráčů a bude to určitě to nejlepšejšoučkatý *15* pro nás... zní taky líp než že jsou v pr.. s enginem a nezvládaj to..
      • Dle mne jen tržní tah, prostě mají strach, že by hra byla zastíněna chystaným Resident Evil 6.
    • Grifus
      Oficialni odlozeni prislo az ted. Takze ikdyz levise kolikrat taky nemusim, ted mu krivdis zbytecne. *5*
  • S tím rozdílem že black poops se nemění. :) Tohle je změna u TR.
  • zííív.... *7*
  • NEEEÉÉÉééee *9* Fuck
  • No snad budou mít čas to trošku předělat. To co jsem viděl ve videu. Tedy qte a otravné hekání se mi moc nelíbilo.
  • Izmæl
    Ať opravujou, vylepšujou, zdokonalujou w/e, my si počkáme, není problém. Jen ať vynechaj to Lařino hekání, který bylo v ukázaném demu. Ok, možná je to realistický jaxviň, ale po chvilce to začne být pro uši docela otravný. Jinak mám takovej pocit, že to není poslední hra, jenž očekávám, která se odložila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit