Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě to nevyšlo. Je tu jen pár obrázků a nějáké to video a už všichni ví jaké to bude. Tyjo kde ty vize do budoucna berete ať se připojím.
    • Miserius
      Hm, no tak protoze jsme hrali Uncharted a pak videli videa/nameta z tehle hry...That simple...
      • Jo to je sice pěkné :-D. Dokud však si nezahraješ TR tak si myslím že tenhle vynesenej soud nad hrou je absurdní. Pokud vím tak ze hraní moc videjí ještě není aby se dalo usoudit jaká hra je nebo bude. Nejsu žádnej zastánce ani fanda TR, ale někdy žasnu nad tímto trendem který se na GAMES rozmohl. Odsoudit hru dříve než vyjde. :) (neber si to osbně)
        • Miserius
          Tak hlavne ja ji neodsuzuju, jen ji škatulkuji :) Stejne jako bych si troufnul zaskatulkovat Black Ops 2 nebo jeste ani neoznameny Uncharted 4 :)
          • Tak u Black Ops to opravdu neni moc slozite ze .Stejne tak Uncharted 4 pravdepodobne pujde v zabehnutych kolejich,vzhledem k uspechu predchozich dilu.
            U noveho TR na druhou stranu,to muze dopadnout vselijak.Prece jen,tech gameplay videii moc neni.
  • Jak se tu píše níže, je to spíš víc Uncharted než Tomb Raider.

    Chápu že každá série musí projít vývojem, ale tohle je podle mě spíše krok zpět, protože už teď je jasné že díky tomuhle konceptu to bude hra na slabých 8 hodin (když si vzpomenu jak dlouho jsem hrál The Last Revelation...) a všechny trademarky této série půjdou do kopru.

    Takže už teď můžeme zapomenout na nějaké komplikované hledání tajné cesty, na centimetr promyšlené skoky, kde jen malá chyba měla fatální následky (tohle mě vždy u Tomb Raidera bavilo - učit se ze svých chyb).

    A mám strach i z příběhu. Dřív se mi líbil příběh Tomb Raidera III (hlavně ta část v oblasti 51).
    • No jo hoši, nedá se nic dělat. Pro mě byl TR3 taky asi nejlepší díl série, ostatní taky ale byli výborný až do 5tky. K tomuhle se tomb raider ale už asi nikdy bohužel nevrátí. Škoda.
    • DarkHawk
      Tom Raider 3 je nejlepší díl ze sérié.
      • A rozhodně nejobtížnější. A to bylo super. Ani nespočítám, kolikrát me přejela obří koule, která se odněkud vynořila :)
  • jindra.veliky
    je dobre ze na tech novejch obrazkach vypada jak nejaka lolitka *14* jestli bude ve score nejakej sexy plakat tak si ho i po dvou letech koupim *14* *14*
    • Mechwarrior_bw
      tywe šak ty máš vo svojej triede okolo seba kopec 11 ročných lolitiek, to ti nestačí ? *1*
      • Hairy_Ass
        Myslíš ty cikánky ze zvláštní? *15*
    • Ve Score už nejsou plakáty... no asi ty dva roky, co si ho nekupuješ *1*
  • Miserius
    Prijde mi, ze ten jejich "zbrusu novy koncept hry" je spis takovej Uncharted
    edit: Myslim to v dobrem, Uncharted 2+3 jsou jedny z nej her za muj herni zivot, a ze neni kratky :)
    • Mechwarrior_bw
      keby to bolo podobné uncharted a zároveň trochu inteligentnejšie a survival tak by som nebol proti.
    • A: "Co takhle udělat Nathana Draka v sukni?"
      B: "Hotovo, pánové, konec brainstormingu..."
    • rancor1223
      Tak to by vysloveně na škodu být nemuselo, ne? (Unchartred jsem nehrál, ale všichni konzolisti ho chválí)
      • DarkHawk
        To není klasický Tomb Raider z kozatou Larou. Ten nový TR se jeví jako nějaký spin-off ze sérié říznutý s Uncharted. Tak je to na škodu.
        • Předně první Tomb Raidery byly založený na řešení logických puzzlů, nikoli na "plnou parou vpřed, ať ty skripty sviští", což neříkám, že je na škodu, ale už to není ten klasickej Tům Rajdr.
  • už rok čakame ako ju ohasili *16* dufam že to nebude brak na to čakanie
  • rancor1223
    Snad se povede, zatím vypadá velmi nadějně!
    • RakeW
      Taky doufám, je to první TR, který mě pořádně zaujal. Tahle série mě nikdy moc nebrala, i když pár dílů jsem chvilku hrál, dýl snad jen dvojku a Legends, nicméně nedohrál jsem ani jeden. Tohle však vypadá opravdu výborně.
      • Mechwarrior_bw
        som na tom podobne, hrával som hlavne 2 a 3 + lost artefact ale ďalšie diely ma už nezaujali... ale tento diel vyzerá nádejne, len sa obávam aby sa hra nezmenila v quick event orgie a nebola priliš zasiahnutá všadepritomným zjednodušovaním.
      • těšidlo taky tady , po asi 14 letech ( tušim že dvojka byla 98 ? ) konečně vypadá trochu nadějně tombraider . jedničku a dvojku dohráno mazec , ostatní díly absolutní nesmysle ...
      • rancor1223
        Přesně, já hrál akorát ten jeden díl co byl v LEVELu (tuším že to byl Legends) a jinak mě série úplně minula. Ale tohle, už jen proto, že to je úplně něco jiného, vypadá luxusně!
    • God-of-War
      Bude to ZLATÝ!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit