Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Nabízí se jedna jednoduchá otázka: Bude to i člověka který hru předtím nikdy nehrál, bavit? Přemýšlím o tom, ale bojím se, aby herní mechanizmy nebyly moc zastaralé, zkoušel jsem hrát Deus Ex 2 když jsem na steamu kupoval DE:HR kolekci s dílama předtím a prostě mě to nechytlo :/
    • Ethy
      Díky moc všem za tipy! Zhýčkanej nejsem, já jsem se jenom bál, aby to nebyl tragédie, jako právě s druhým Deus Exem. Zítra jdu do toho ;)
      • Tak druhej Deus Ex šel naopak cestou konzloidnosti a novejch trendů. Ksž už tak srovnávat s jedničkou.
    • Herni mechanismy, inventar atd. jsou zcela v souladu s dnesni dobou. Grafika neni vyslovene hrozna ale samozrejme dnes uz neobstoji. To je asi jedine pres co je treba se prenest.
    • jindra.veliky
      Já jsem to předtím nikdy nehrál a ted se na to tesim.
    • Deus Ex 2 není moc dobrá hra. Se System Shock 2 má mnohem víc společnýho první Deus Ex.

      SS2 je parádní hra, a s modama na grafiku se na ni dá i koukat. *4*
    • Robotron3
      Pokud nejsi moc zhýčkaný, tak tě to bude určitě bavit. System Shock 2 už je spíš z těch modernějších her (relativně teda). U jedničky by ten náraz byl asi horší :)
  • No a ví někdo přesně co tam přibyde a nebo ubyde? Jaké budou ty hráčské modifikace nebo čeho se budou týkat? Půjdou zase vypnout ti debilní pavouci? :)
    • o 3 hodky uvidime ..a pavuci ...1x ked som to hral, skoro som sa posral z nich *1*
  • Ještě bych prosil Azrael's Tear a Omikron. Děkuji.
    • Robotron3
      Jo, Azrael's Tear. Ten sem nikdy nehrál, jen demo ze Score. To bych dal :)
  • kubi-wan
    Jednou jsem se snažil hrát jedničku... nešlo to, bylo to na mě moc... jiný, řek bych... ale pořád mám v hlavě myšlenku, že si to někdy zahrát musim...
    • SS2 se fakt ovládá jako většina moderních her. SS1 snad ještě nepodporovala rozhlížení myší, ale je to let, možná se pletu.
      • mouse look neuměla. Dneska už ho zprovozňuje mod.
  • Uzasna hra, tezka, ale uzasna. Kdyz jsem to hral poprve v 15 letech, tak jsem byl podelany az za usima, kdyz k vam promlouva 'Mnoho' nebo slysite cyber wife. Nejvice me stvali respawnujici potvory. Skoda, ze uz ted nemam cas si to dat znovu. Prece jen uz to neni hra na jedno odpoledne a navic uz clovek zna vsechny zvraty v pribehu.
  • Zpráva dne! *14*
  • Hura, jeste SS1 a budu naprosto spokojen. To je posledni disketovka u ktere lituji, ze se dnes uz neda znovu koupit.
  • Keyz
    Tam jsem si koupil a zatím dobrý.Předtím jsem to nehrál.
    Překvapilo mně,že hasák se nepoškozuje ale střelné zbraně ano.Taky jsem asi narazil na zvláštnost.
    Šel jsem tunelem do skladiště a po zabití protivníka na mně v intervalech neustále nabíhali hybridi a roboti co vybouchnou. Alarm jsem neaktivoval.To byla celkem hloupost.
    Vyřešil jsem to přeběhnutím do další lokace ale tohle bylo dost divné.Jako by tam měli teleport nebo co.Vím,že se respawnují v levelel ale tohle.
    Jinak dnes to již pro mně není moc strašidelné ale je super,že je to obtížné a je málo munice atd.
    Navíc hovadské opice (nečekaně silné) tomu dávají skvělou korunu.
  • Bomba, pořádná old schol pařba, jdu do ní, jelikož kdysi jsem ji stahoval, hrál již možná 6x, ale stále toužím si jí dát znova a v tuto chvíli mile rád vyvojáře aspoň zpětně podpořím. Po SS1 Best game ever for me!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit