Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebudu hodnotit hru, vzhledem k tomu že sem ji nehrál. Ale tohle video je opravdu perfektní.
  • Tohle, obzvláště po tý nekonečný řadě gameplayů z prvních misí, je na beton nejlepší video z DE3. A jeden z nejlepších trailerů na hru, co jsem kdy měl tu čest vidět.
    • mne se vic libilo to video, ktere bylo jako reklama na sarif industries, jelikoz sam sem priznivec myslenky podobnych implantatu *4*
    • frag.ment
      Naprosto s tebou souhlasim, hlavne s druhou vetou.
  • MrSanta
    Velmi dobré, vhodné pro aplikaci nového smajlíka *14*
  • Spades
    JA CHCU FILM DEUS EX!!!!!
    Ale ne podle hry samotne, ale proste na tento princip - boj lidi proti te spolecnosti.
    • potomci lidí *3* určitě se na to koukni
      • No to by som povedal, že je predsa len trošku (trošku DOSŤ) o inom. Imho DeusEx-u sa najviac Ghost in the Shell, a konkrétne tomuto Ghost in the Shell 2 (tiež je to také žlto-oranžové).
  • ... no do prdele!
  • Odulin
    Pěkný. Předevčírem sem měl kolem půlnoci slabou chvilku a stáhnul uniklou betu, spustil, rozhlédl se po první místnosti a pak vzal rozum do hrsti a hned odinstaloval.;) Nalákalo mě to fest.
  • Luxusní kampaň, absolutní palec nahoru za péči o znovuuvedení legendy o které autoři moc dobře vědí a očividně jim je modlou (i podle prvotních reakcí) . Jistě jsou tady filmy jako Ghost in shell , Blade Runner apod.,ale nevidím jako chybu pokud se autoři takto inspirují cyberpunk není v herním průmyslu zrovna často k vidění (určitě ne v takovéto hloubce). DeusEx už nikdy nebude jako první díl,ale tenhle by opravdu mohl přijít s rozumným kompromisem mezi komercí a úctě k původní myšlence a odkazu pana WS .
  • Excelentni. Kdyz vidim tyto hrany trailery na Deus Ex 3 nebo na Prey2, tak si jen rikam proc uz nekdo sakra neudela takto dokonale cely film. Konecne by sme se dockali snimku, ktery by byl pro fanousky modlou, plnou atmosfery, propracovanosti kazdeho detailu a pribehu ktery zname. Zaroven by nadchl i neznalce hry, majici radi onen zanr, v tomto pripade sci-fi.

    No, snad se vazne jednou dockam. Protoze kdyz si jen vzpomenu, jak sem byl zklaman a zhnusen takovym filmovym Maxem Paynem, tak nemam doted slusnych slov...
    • to jo to mas pravdu kdyby byl Deus Ex film a podle tech traileru tak by to byla naprosta pecka jinak ten trailer je moc dobry
  • Takže nějaké vysoce postavené osoby nebo korporace nutí lidi pod propagandou lepšího člověka vydat poslední peníze dokud z nich nejsou žebráci, nakonec je mohou kontrolovat a svou soukromou armádou chtějí kontrolovat svět. Žeby příklad extrémního kapitalismu? :)
  • Jsem jedinej komu se to nelíbí? Neberte si to špatně, po technický stránce je ten trailer úžasný, ale obsahově to nic světoborného není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit