Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, videjko hezky, vypada to jako upoutavka na novej serialek na AXN SyFy. Ten ale asi nebude, nevadi. Tuhle hru kupuju na 100%
  • že ale v jedničce bylo agumentovaných lidí....
    • To je přehnaná kritika... v jedničce byla mechanická augmentace už překonaná, lidé si uvědomovali, že je hyzdí - podívejte se na Guntera a Annu... Je klidně možné, že právě kvůli podobným kampaním mistra Tonga prostě mechanické augmentace nakonec neuspěly...
    • přibývají + a sem tam - , proč na to tedy někdo neraguje? Prostředí trojky je úplně mimo atmosféru a reálie 1 dílu, dvojku ignoruji
  • bohuzial cela video kampan vyzera ovela ovela lepsie,ako ukazky z hry.... *9*
  • ten trailer vyzera super, bol by som strasne rad, keby to niekoho inspirovalo a natocil podla toho film.
    • Uz se stalo, viz Repo Man.
  • No stáhl sem si tu uniklou prewiev verzi, a musím říct že grafika mě moc nenatchla, ale nedávám tomu nějaké mínus... ale jinak hrací systém a příběh a ty možnosti ( plížení, nebo čistě střílet a střilet, pomalu zabíjet, schovat těla a okrást ) ty mi tu hru dělají hodně dobrou. Akorát jediný mínus které bych ji vytkl po hraní prewiev verze, je ovladání myší. To opravdu není moc dobré nastavené ale v plné verzi kterou si určitě koupím doufám že bude dotažené. Proč je mínus zrovna ovládaní myši? Když jste schovaní za překážkou, a chcete se vyklonit a začit střílet, nemužete skoro vubéc zamiřovat, a když už tak strašně hrozně se to dělá, hlavně při střílení kvůli asi zpětnému rázu to nejde, tento důvod bych pochopil jako fyziku ve hře ale když už přestanu střílet a i přesto jde blbě zamířít? ... no byla to uniklá prewiev verze, takže s plnou verzí to není možné srovnávat, ale u mě má hra velke + ...
    • Tak nevim, ale me se zamerovani a strileni spoza krytu chovalo uplne stejne jako mimo kryt. Vsiml sis predpokladam, ze z krytu jde strilet dvema zpusoby? Bez pouziti klavesnice tedy bez vykloneni naslepo, kdy je presnost logicky mnohem mensi, nebo s pouzitim smerovy klavesy, kdy se vyklonis i telem a pak mas presnost krytim nijak neovlivnenou. Jediny co v krytu nejde je pouziti priblizeni pres miridla.
      • Prosimte nevis kde se daji koupit zbrane v te hre? :) ja nemuz najit zadne misto a pritom penez mam uz dost, ale vubec nevim za co je tam mam utratit jelikoz sem nenasel zadny obchod doted...
    • Urug
      Čudné, s tím jsem žádný problém neměl. Mě vadili akorát dvě věci: Sprint jako toogle a nejde to přenastavit jinak (což vzhledem k tomu, že třeba u krytí to nastavit jde, je poněkud zarážející) a druhá věc je AI. Ta je poměrně rozporuplná, tu mě překvapila, tu mě zklamala. Je zkrátka vidět, že tam nějaký komplexnější systém AI je, ale občas se chová dost podivně.
      • ehm, asi bych to měl vědět, ale... sprint jako toogle znamená? že stačí stisknout a nemusíš držet a postava sprintuje? nebo něco komplet jinýho?
        • Urug
          Jop, přesněji ten sprint musíš stejnou klávesou vypnout pokud chceš plynule přejít do chůze, což mi je děsně nepohodlné.
          • No tak třeba ten sprint mi nějak nevadil, jsem na to zvykly z BF Play4Free , kde to je tak řešeno... No jedině s tou myší jak sem psal jsem nespokojen, přišlo mi jako kdyby to nebylo dělané na myš ale na gamepad... Zkusil jsem zvýšit i citlivost ale prostě ne... pořád se blbě zamiřovalo.. ale co, v plné verzi to bude snad jiné.. + AI je nedodělaná to je pravda, ale je to preview, ne plná hra, tk nemůžem soudit... zatím..
            • jasne ze vsiml.. ;) Proste se mi zamiruje blbe... ani citlivosti mysi to nejde upravit celkove jako kdyby se mi pri palbe celkove sekla zbran a ja ji mohl jenom lehce odklonit z uhlu ale ona se do otho sameho uhlu vrati znova...
          • to docela chápu. při skrčení nebo míření přes mířidla to naopak uvítávám, ale u sprintu je to docela pitomý.
      • špeciálne s ai sa mi ale celkom páčilo, že ak človek len niekoho omráčil/uspal, tak ho jeho kolegovia po nájdení zasa vedeli prebudiť. Človeka to vážne núti premýšľať, či sa radšej miesto humanistu nehrať na chladnokrvného agenta a rovno protivníkom nevydávať letenky na onen svet.
  • Bohuzel se blizime tomuto stavu v samotne realite: http://www.osud.cz/pentagon-pripravuje-utok-na-nektere-casti-mozku-lidi-video
    • To je neuveritelne vtipnej web, kdes to vyhrabal? :D
      • Treba zde v anglictine http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/transhumanism-psychological-warfare-and-b-e-p-s-imma-be/
    • Rekl bych, ze urcitym skupinam lidi prisla tato hra vhod. Propagace transhumanismu.
    • Škoda, že samotná hra vypadá mnohem hůř, než toto video. I Driv3r měl vynikající videa, která dokázala nahypovat. Jak to dopadlo, víme...
      • sorry, špatně jsem reagoval
  • Co dělám špatně, že se mi denodenně veškerý videa na games sekaj??? *10*
    • musíš profouknout UTPčko
  • a co tam chces mit po obsahove strance ty prezidente? Je to trailer
    • Ja nevim, nápad možná. Takhle je to jen trailer jako každej druhej. Nechápu co se na tom lidem tak líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit