Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani nevíte jak moc je mi líto, že hra takhle dopadla. Pro mě to byla jedna z nejočekávanějších her roku. *13*
    • Člověče tak si tu hru stáhni (ne nejsem pirát) a když názor změníš tak ji kup. Opravdu se snažím hry na základě recenzí neodsuzovat (recenze jsou pouze informativní) a ty by si to neměl dělat taky a hlavně ne podle téhle (podle mě neúplné) recenze.
      • No rozhodně si o ní ještě něco přečtu, přece jen je to první recenze co jsem na hru četl, ale i tak... Určitě zkusím demo (pokud na konzole bude), nebo zkusím tu tvojí možnost. :) Přeci jen jsem člověk který díky dobrému příběhu přehlídne i horší nedostatky. *1*
  • BoB.2
    Sakra a já myslel že se na tom nedá nic pos*at ,a já se tolik těšil.
    (Jen tak mimo téma zejtra bude ke stažení čeština na XCOM: Enemy Unknown)
    • ales.smutny
      Hele a tohle je přesně ten přístup, který by se měl aplikovat! Pro mě je GoT taky tak trochu guilty pleasure a dal jsem jí v té recenzi pět - a jsem rád, že si z toho někdo dokázal vybrat to dobré a překousnout to, proč jsem tomu prostě to průměrné hodnocení musel napálit - protože i na to tam poukazuju.
      Je potřeba číst text, analyzovat ho, zhodnotit si sám, zda daná pro a proti osobně (ne)vyhovují danému hráči. Takže díky:)
      • Dobře, ale já z téhle recenze moc moudrý nejsem. Vlastně nevím nic, často jsou tady recenze bezkonkurenční (proto se těméř nezapojuju do komentářů), ale tahle je krátká, člověk o hře neví nic a dobré vlastosti téhle hry zůstaly nepopsané.
  • zdeeneek
    A to jsem se docela tesil, ze si zahraju za toho gobliniho vrahouna a podrezu par lidskejch zmetku ;)
  • škoda, na tohle jsem se těšil
    • hry s hodnocením 5 nejdou nainstalovat ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit