Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a přitom je AC hra století :D
  • Naprosto souhlasím,se vším.Alespoň někdo má stejný názor a není jen tuctová ovce.
  • Kolik ti je let, 12? To jsi v životě asi nehrál pořádné RPG. Zkus The Witcher 2 nebo sérii Gothic např. a ne tuhle podprůměrnou hru.
  • Jen jeden fakt je zřejmý a to ,že IQ opice máš ty.Za prvé,nemůžeš o někom napsat,že je opice,ale ať se neurazí(to by neurazilo jen člověka,který touží být opicí) a za druhé recenze přesně vystihla moje myšlenky ohledně hry. Hraji pc hry už pár let a nedotažená a nepropracovaná hra se pozná hned. Když píšeš o tom jak tě hra strašně baví,tak asi rád běháš trapnými mapami,kde je tvůj jediný úkol vybít skupinky nepřátel.Hra se schovává za dobrou grafiku a nápad,ale je nudná a nedotažená,škoda,protože má velký potenciál a kdyby si s ní Spiders více pohráli,mohla mít hodnocení 9/10. Recenze je přesná,hru nedoporučuji!
  • Nechápu .. Tuhle recenzi opravdu musela dělat opice (bez urážky) , protože takhle mě osobně nebavil ani Skyrim apod .. Má to jen jedinou chybu .. Málo EQ , jsem zběratel ,takže chcu projít všechno na nejtěžší obtížnost a najít vše co ve hře jde :) Bomba hra a doporučuju , nedívat se na hodnocení recenze .. :)
  • pb_historic
    Gamepad je v klidu.
  • 8/10 minimalne prave som to dohral a musim povedat ze som sa tak dobre nebavil ani pri dishonored. Postavy su super pribeh je 100x lepsie podany ako v dishonored a kto si nezamiluje toho goblina tak uz fakt nevim.
  • BoB.2
    Proboha jak to mohlo dostat 5/10 ten soubojovej režim dělala bezruká opice. *10*
  • Tak po odehrání asi 3 hodin musím říct, že hra by u mě dostala 6/10. Opravdu debilní soubojový systém a občasné grafické bugy (např. Arkail (ten silný) má meč pověšený na zádech a přitom je tak 20 čísel od jeho těla, Styx páčí zámek a šperhák je zase minimálně o 20 cm dál). Zmíněný soubojový systém je opravdu naprd. S Arkailem se můžete útokům bránit, jenže on vykryje jeden a dalších pět vás zasáhne, návíc s tímto orkem je taktizování téměř k ničemu a většinou se nechá obestoupit nepřáteli a sám se ani nepohne. Jinak dialogy jsou opravdu dobré, zvláště když mluví Styx. Hudební doprovod je také znamenitý. Pro mě osobně je to opravdu velké zklamání nebýt zpackaného soubojového systému tak by se dal prominout i průměrný příběh. To je takové moje malé shrnutí tohohle RPG.
  • Tvoje psaní je na úrovni ZŠ a myšlení asi ještě hloub... Hloupý trolle...
  • Bude niekedy demo?
  • Jéé dvojiý účinek! Fuck yeah *5*
  • Tak dej potom vědět. Taky mě ta hra hodně zaujala.
  • Hmmm, to nejsi osvícený, to jsi se zbláznil. Fakt.
  • Osviceny
    reakce dítěte ze ZŠ
  • Kdo to říká, ten to je, na toho to pasuje! Ha! *12*
  • Nikdy jsem si nemyslel,že hráči her,ve kterých je za cíl držet jedno tlačítko(velmi často hry typu cod),jsou podřadní lidé,ale tvé názory mě přesvědčily,a to o tom,že tito lidé jsou podřadní pro podřadné lidi.
  • tak vidím, že ty si na to už došiel, ale nechceš si to stou samovraždou rozmyslieť?
  • Osviceny
    Pro vás možná 5/10, ale pro teplé, perverzní, tlusté, líné, uhrovaté nerdy žijící u maminky je to 10/10 nerdi totiž mají možnost ukájet své ohanbí nad velkými svalnatými orky!! Tohle perverzní nerdi hledali celí svůj život!!! Hru kde je plno velkých svalnatých orků!!! Proto má Wowko a Skyrim takový úspěch!!! nic jiného v tom není! Slibuji, že ač je hra blbina, tak bude mít obrovský úspěch!!! UŽ vidím nerda, jak si stopne hru a půl hodiny se kochá orčím svalnatým lítkem !!!Však nerdům dojde, jaký mají bídný život, jednou si to uvědomí a spáchají sebevraždu!!!
  • jojo at zijou upatlany monitory :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit