Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můžete mu nadávat, ale má pravdu... proč zkoušet automaticky gamepad jako první volbu na pc hru? ... a všimli jste si v recenzi novýho xcomu, že je taky laděnej na gamepad? ...(a už jak jsem brečel posledně, dark souls ani v celým tutoriálu nenapíše zmáčkni shift, ale řve to jen zmáčkni kolečko/ čvtereček/ bůhvíco..) osobně nechápu, proč se snaží vývojáři smazat to nejlepší, čím se tyhle hry odlišujou od konzolovek... když si vzpomenu jak krásně se myší ovládalo dragon age(první díl) a co z toho vylezlo za blitku(odpustťe mi výraz, ale zklamání bylo opravdu silný..) naše zlatá myška půjde za pár let do kopru, až bude každej monitor dotykovej, nebude potřeba k serfování, ani k práci a na hry máme gamepad že....netěším se teda *9*
  • Tak jsem to už naladil a vyzkoušel. Styx nepříteli sníží defence a rozhodí stability. Arkail jej v těsném sledu za útoky Styxe strašlivě praští kyjem jako vagón.
  • Big_Pete
    vsichni uz vi ze si chudy a nemas na gamepad
  • Jsem na světě docela dlouho a vždy byla v jednoduchosti síla.....
  • tak tvrdo proti sebe nemusis ist. za to ze si postih nemozes
  • Hru jsem si koupil hned, jak vyšla. Rád hraju za orky, půlorky, skřety apod. Takže tahle hra je trochu moje srdcovka. Souboje se zpomalením jsou zábavné. Jen to chce si pohrát s tvorbou postav. Styx se mi celkem daří. Stavím ho přes agility a stealth. Arkail se mi moc nepoved. Šel jsem hlavně přes sílu. Potřebuje spíš stability a vůli, aby mohl opakovat skills bez přerušení. Jinak ho trhají na maděru. Zatím jsem nevyzkoušel volbu zmáčknutí navolené jedné klávesy pro kooperativní útok obou zaráz. Jo a ta záležitost s beserkem je skvělá a dá se využívat. Kdo to nechce, může navolit skill "uvolnění". Škoda jen, že ženský tam jsou ohyzdný *4*
  • Ja retarda poznam spis podle komentaru.
    A ze mi tu ted blikaj vsechny kontrolky : D
  • jedna vec, kto je tak sprosty ze nedokaze hrat hru na klavesnic+mys ten si nezasluzi ani hodnotit hry na pc. Gamepad je len pre retardov co nevedia pouzivat klavenicu.
  • Ok.
    Kdyz rikas...
  • assasin je tak isto za 5 v hodnoteni a ostatne diely su na 6 pretoze sa zlepsilo ovladanie.
  • tolkien na to isol blbe, warcraft nam udava co su orkovia a co goblini!
  • No je to becko jako hrom, a ja celkem lituju, ze jsem si teda na tu warezynu nepockal.
    V prvni pulce to az tak nebolelo, ale nakonec jsem to dohral fakt spis z donuceni.
    Ze je level design podprumernej, to je teda hodne silnej eufemismus - nektery lokace jsou OK, ale tolik neprirozenejch, odflaklejch koridoru me teda snad nikdo jeste probihat nenutil.
    Soubojovej system a sekance v "AI" nejsou o mnoho lepsi. Jestli to ma byt evoluce systemu Dragon Age, tak mi tu budoucnost hosi malujou hodne cernou...
    Ani z toho pribehu a dialogu bych teda nebyl nijak odvazanej. Ze je to asi nejlepsi cast hry je fakt, ale to prohozeni roli mohli vytezit daleko lip, a scenar celkove mi nijak vyrazne nad prumer necouha. Hlavne v zaveru jsem se nejednou musel az smat (slow-clap od dvou ruznych padouchu behem nejakych patnacti minut, na to uz musi mit scenarista fakt koule : D). Nejaky pnuti a ustepacny poznamky mezi protagonisty mi taky neprijdou nejak objevny. Semtam Styx mozna neco slusnyho zahlasi, ale ze by to byla nejaka parada? Vzdyt je taky celej pres sablonu. A to vecny f*ckovani casto pusobi fakt strasne nucene.
    Taky se mi vubec nelibi, kdyz me podobna hra stavi do situaci, kde teda rozhodne nechci byt. Moznosti rozhodovani prakticky nulovy, a ani ja drsnak vazne nechci z uplne stupidnich duvodu upalovat hromadu (klidne mozny ze vlastne nevinnejch) lidi.
    Ta hra se snazi byt tak hrozne dospela, az mi misty pripadalo, ze ji psal prumerne inteligentni pubertak. Rekl bych, ze je to snad kontraproduktivnejsi, nez v tom Dragon Age.
    S vetsim rozpoctem by urcite dokazali vic, ale takhle ta petka sedi jak zadel na hrnec, a je to presne ukazka toho, ze cela hodnotici stupnice se VYUZIVA! TOHLE je prumerna hra. Mohlo byt jeste MNOHEM hur, ale i ty "mainstreamovky s chybama" typu prvni Assassin, u kterych se nad nejakym 7-8 hodnocenim tak hystercilo, jsou proste mnohem dotazenejsi.
    Tady me nakonec asi nejvic potesila hudba. I kdyz i u ni je znat, ze by se asi hodilo jeste par smyccu navic, je prevazne prijemne "anti-mainstreamfantasy" komorni, a urcite je to jeden z tech zajimavejsich soundtracku, a mozna nejlepsi (nejmin rozporuplnej) aspekt hry.
  • Odulin
    Sice za 5, ale stejně mě to stále láká a negativa zmíněná v recenzi by pro mě nemusla být fatální. No a před chvílí koukám vyšla pc waryna, takže za zkoušku nic nedám a pak se uvidí.:)
  • praveze skreti v panovi prstenu jsou orcs
  • Please, stop this ridiculous nonsense.
  • Are you sure? *5*
  • I know
  • Thanks cpt. obvious! That's really clever! We are just stupid creatures, and you rock!
  • Recenze mi příjde slušně napsaná. Některý lidi by se měli naučit číst. Ne jen čísla od 1 do 10. Pak by se dověděli to, co vědět chtěj.
  • na něčem podobném dojela hra o trůny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit