Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze většinou nekomentuju, ale tahle mi přijde hodně slabá. Spíš ve mě budí dojem, že hru dostal recenzent, který podobný druh her moc nehraje. Ale nevím, možná se pletu. Každopádně zahraniční recenze, takhle špatně hru nehodnotí.
    PS: ten velkej je ork a ten malej skřet ... ne?
  • MikeiXX
    Lucie Jiříková je nejvytíženější recenzent na GAMES. :) Vemte ji někdy do FightClubu.
  • Budte radi ze Bethesda existuje. V dnesni dobe EA , UBI a dalsich tovaren na hry porad delaji a vydavaji hry ktere maji nejaky smysl. A neverim ze by jina firma dokazala v dnesni dobe vyrobit a prodat hru jako Skyrim , i kdyz na nem jde najit plno chyb , tak podobnou hru nenajdete . Pokusy typu Gothic 3 nebo prvni dil Two Worlds moc diru do sveta neudelali a byly zabugpovany 100x vic nez Skyrim nebo Oblivion. A nikdo dalsi se do her tohohle typu nehrne , pac to neumej.
  • Takže to znamená, že jim do toho Bethesda kecala. Bohužel i v takovém Battlefieldu od DICE cítím zásah EA (můžete to brát jako spekulaci, i když to je fakt - BYZNYS), jinak proč by to tak kouskovali (DLC), když to nikdy předtím nedělali? Prostě EA a Bethesda jsou pro mě mechutně rejžující vydavatelé. Jé začal sem tu psát o recenzi na Of orcs and men a teď tu píšu o rejžování. *1*
  • smejki
    Bethesda (Softworks) není tvůrcem Dishonored, nýbrž vydavatelem. Takže pokud se mám držet tohodle vzorce a podívám se na "hry od Bethesdy", tak to žádná sláva není. Jediné, co se možná přeceňuje, je práce studia Bethesda Game Studios.
  • No rozhodně si o ní ještě něco přečtu, přece jen je to první recenze co jsem na hru četl, ale i tak... Určitě zkusím demo (pokud na konzole bude), nebo zkusím tu tvojí možnost. :) Přeci jen jsem člověk který díky dobrému příběhu přehlídne i horší nedostatky. *1*
  • Je Dark Messiah to byla a je opravdu pecka.
  • Chtěl bych rozvinout můj komentář. Řekněme, že mám 5 kamarádů, dva z nich jsou občasní hráči těm např. Skyrim připadá jako velmi dobrá hra. Další normální hráč říká, že Skyrim je vcelku dobré RPG, ale má pár chybek. Další dva ,,extrémní'' hráči, kteří s prominutím jsou větší hráči než vy nebo já, říkají, že Skyrim (bez mdů a bez posledních patchů) hodně špatná hra stejně jako byl Oblivion. Takže bych chtěl říct, že já opravdu nevidím na hrách od Bethesdy nic fantastického.
  • Tak fajn, beru. Řekl bych, že nekecala, na žádný bug jsem nenarazil *1* Já v tý hře nic Bethesďáckýho nevidím, vidím tam HL2 skříženej s Thiefem, hudební minimalismus Arx Fatalis a souboje "na kordy" jak z Dark Messiaha, který připomínaj to co mám od Arkane rád. Ale kašlem na OT.
  • Tak celosvětově jo, ale já hraju i sedmičky a někdy sklouznu i šetkám (hodnocení), prostě pro mě občas hůře ohodnocená hra dopadne lépe než titul jako např. Skyrim (o něm nechci začít mluvit první měsíc to byla PŘÍŠERNÁ hra a nebýt módů tak pořád je).
  • Dobře, Bethesda je vydavatel nebo tak něco, ALE klidně bych se s tebou vsadil o 500 KČ, že Bethesda jim do vývoje hodně kecala.
  • Člověče tak si tu hru stáhni (ne nejsem pirát) a když názor změníš tak ji kup. Opravdu se snažím hry na základě recenzí neodsuzovat (recenze jsou pouze informativní) a ty by si to neměl dělat taky a hlavně ne podle téhle (podle mě neúplné) recenze.
  • Menttor
    Nejenom od Bethesdy...mainstream hrám se tu dává automaticky 8-10 bodů, kde 8 je v podstatě podprůměr.
  • Dishonored není od Bethesdy.
  • Souhlas, vím, že se to sem nehodí, ale mě přijde, že celkově hrám od Bethesdy recenzenti tak bodík nebo dva přidávájí (nejenom tady na Games)... 4 první diskutující hru v podstatě odpískali jenom proto, že z recenze usoudili, že hra je špatná (průměrná).
  • Keyz
    Recenze by měla mít nějakou formální a obsahovou stránku.Prostě je nesmysl,že to je celé subjektivní.Recenze existuje dlouho a v každém oboru jsou nějaká pravidla co tam má být.
    Pak by byla naprosto na prd kdyby si tam každý dával/nedával co chce.
  • Caincz
    Já bych Dishonored dal zfleku sedmičku jako příjemné, ale jen lehce nadprůměrne a ne zrovna objevné dílo, takže za mě plus. Chce to nejen sledovat číselná hodnocení a nebýt ovce, ale to neplatí jen u her...
  • Naprostej souhlas, recenze by mohla být tak o 3 nebo 4 odstavce delší.
  • Mě přijde, že je ta recenze useklá. :|
  • No tak lidi, vytvořte si na hru taky vlastní názor! Dnes jsem dohrál Dishonored a rozhodně bych jí nedal 9 z 10 (šel bych MINIMÁLNĚ o bod dolů). Tahle hra být špatná nemusí, i když musím přiznat, že jsem se na hru strašně těšil a jestli bude o pravdu jenom průměrná, tak to bude (alespoň pro mě) velké zklamání. Hlavně, aby nepokazili ještě Assassins Creed III a Medal of Honor Warfighter, jinak se asi půjdu projít po pláži...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit