Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak třeba podle Tolkiena to to samé není (skřeti v Pánovi prstenů jsou v anglickém originále "goblins", a na začátku Hobita je to celkem pěkně vysvětleno).
  • Zayl
    No recenze buď jak buď, zaujal mě úvod. A napadlo mě: Jsme přesyceni proto, že se například high-fantasy moc nemění a nebo proto že vývojáři a originální mechanika jsou dva pojmy které se skoro nepotkávají?

    Od mount and blade se v oblasti melee bojů pokročilo přesně nikam. Od ... pradavných dob ultimy je magie furt stejně udělaná a jediný rozdíl který mě napadá byl v Two Worlds 2 a i tak ten systém nebyl propracovaný tak, jak bylo třeba. Kam se pohlo vyprávění příběhu? Dialogy zažily (podlě mě) přešlap s růžicí (aspoň v RPG) ale jinak je to taky furt to samé.

    Možná nevadí že po milionté mluvím s elfem, ale to, že zážitek z hraní je totožný. Koneckonců archetypy standartní fantasy jsou populární z dobrého důvodu a hra je médium interaktivní.
  • ork a skřet je to samé, ten druhý je goblin
  • EuroSamurai
    Lidi který makaj od nevidim do nevidim či příležitostný hráči potřebujou jednoduchý hry.
    Přítel mojí mámy je velice chytrej ale radši hraje něco co mu nezabere moc času hry jako cod či náký hry hraná v prohlížeči ovšem rád si občas zahraje hry jako je europa 1400 či jiný budovatelský strategie.
  • Technicka - rika se, ze v jednoduchosti je krasa.
  • To je dobře že má uspěch, bude více CoD her. Jak se řiká v jednoduchosti je síla. *3* *3*
  • Jednoduchí ľudia potrebujú jednoduché hry? *4*

    Preto má mainstream taký úspech...
  • je to špatný když jeden obrovskej ork zabíjí jednoho člověka minutu a mezitim do něj ostatní nepřátelé mlátí hlava nehlava. člověk si nakliká "kombo" a pak se jen nudí.
  • HC hrači jsou tak trochu divní, to my CoD hrači víme co to je pravej požitek z hraní. My CoD hrači nepotřebujem vyzvu ale pořádnej Wow efekt, vybuch a rychoul jizdu. Prostě hru a ne složité mechanismy, které tě po pár minutách unuděj k smrti.
  • hry s hodnocením 5 nejdou nainstalovat ?
  • Dobře, ale já z téhle recenze moc moudrý nejsem. Vlastně nevím nic, často jsou tady recenze bezkonkurenční (proto se těméř nezapojuju do komentářů), ale tahle je krátká, člověk o hře neví nic a dobré vlastosti téhle hry zůstaly nepopsané.
  • smejki
    diskuse na téma "hra X od Y je špatná", je úplně zbytečná, pokud není řečeno, ", protože...". Zvláště v případě, kdy X je TES a Y je Bethesda.
  • ales.smutny
    No jo, jenže já mluvím z pohledu recenzenta a konkrétního hodnocení titulů ;)
  • Tak ja myslim ze skatulkovani podle vyrobce je celkem dobre , protoze kazdy vyrobce cehokoliv ma nejakou reputaci , a kdyz ji ma dobrou je daleko jistejsi ze jeho vyrobek bude kvalitnejsi a vyplati se o nej zajimat a pripadne do nej pak investovat. Pokud tohle clovek nedela a je mu jedno od koho vyrobek je , stravi vetsinu zivota po servisech , opravnach a hranim spatnych her:)
  • Cosi
    To nemohli udělat obyčejnou mlátičku? To si tam museli dosadit takovou zhovadilost?
  • Hra dostane 8, 9 = jeeee, podplacene, proc porad davaji jen vysoka hodnoceni, fuuuuj

    Hra dostane 5 = jeeee, oni jsou zli, zaujati, neumi to hrat

    Brekot ftw *5*
  • ales.smutny
    Hele a tohle je přesně ten přístup, který by se měl aplikovat! Pro mě je GoT taky tak trochu guilty pleasure a dal jsem jí v té recenzi pět - a jsem rád, že si z toho někdo dokázal vybrat to dobré a překousnout to, proč jsem tomu prostě to průměrné hodnocení musel napálit - protože i na to tam poukazuju.
    Je potřeba číst text, analyzovat ho, zhodnotit si sám, zda daná pro a proti osobně (ne)vyhovují danému hráči. Takže díky:)
  • 13_11
    Dlouhodobě sleduji tvé (a nejen tvé, bohužel) nepochopení pojmu recenze. Pokud nejde o hromadný trolling, pak mě vážně zajímá:

    1) Pověz mi, jaká pravidla mají v recenzích být a na portálu GAMES.cz nejsou?
    2) V čem je na prd, že si autor do recenze dává cokoliv, co chce a co mu/jí připadá důležité v recenzi zmínit?
    3) Rozepiš se, prosím, na téma: formální a obsahová stránka recenze. Děkuji.
  • ales.smutny
    Dishonored jsem psal já a věřte mi, že je mi opravdu ze srdce jedno, od koho hra je. Od nátury nesnáším jakékoliv škatulkování podle výrobce. A upřímně, přijde mi neskutečně kontraproduktivní omezovat se jen na kritiku z pohledu čísla. On je pořád ještě primární ten text a argumentace.

    A Lucka myslím vyjadřuje poměrně jasně, v čem tkví problémy téhle hry.
  • Nedalo mi to se nepodívat jak ten soubojový systém vypadá ...
    http://www.youtube.com/watch?v=g93mKDZ0i2E

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit