Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozmyslal som nad tym, ale nakoniec som sa rozhodol ze na coop hranie s kamosmi pri pive si radsej pockam kym v Europe vyjde, a nasledne kupim, Dragon's Crown.
  • Můžu se zeptat někoho rozumného jestli se dá v Diablu 3 hrát Hell a Inferno sólo bez použití aukce? Mě ta hra baví, zatím jsem projel jen do Nigtmare s Monster power 10 +-. Konzolovou verzi koupím určitě později. Dík za odpovědi.
    • Hrát bez AH je to nejlepší, co v současnosti můžeš udělat, aby sis tu hru nezkazil. Inferno jde hrát bez aukce v pohodě, ale samozřejmě ne na MP10. Řekl bych tak na MP3-4 max a i to ti zabere nějakej pátek..:D. Každopádně na MP1 Inferno dáš celkem v pohodě, budeš muset jen trošku farmit, ale dá se to v rozumném čase. Bohužel vyšší obtížnosti jsou jen pro wallet warriory a ty, co hrajou AH víc, než hru. V datadisku se to snad změní, doufám.
      • Ok díky chlapi, aukci opravdu nechci používat, se*e mě jako většinu, ale zatím to padá celkem dobře:-) Jsem opravdu zvědav na recenzi konzolové verze tady na Games.
        • Vsak bez aukce je to uplne v pohode i na HC inferno. A hlavne je to zabavnejsi a o to nam jde prece predevsim!
        • ako klidek, po hell to ide v pohode, hlavne softcore, len budeš strašne dlho zabijať elitov a tak
          potom je to už horšie, na hc to by chcelo fakt hc team, ja obcas chcipnem na mp 10 aj s nagearovanym barbarom s vecami co by som k nim ani nepricuchol bez ah a to nemusim ist ani na uberov
          • A když to srovnáš s Diablem 2 ? Tam je nejvyšší Hell myslim? Mám to momentálně nainstalované, abych si doplnil vzdělání:-) Rozumějte jsem velký fanda těchto klikfestů. První Diablo jsem hrál na PSX s bráchou coop a byla to řežba neskutečná, ale než jsem se dostal ke dvojce tak už vycházela 3ka no a launch se moc nevyvedl jak víme.. Každopádně teď mi dvojka přijde dost old school. PS3 mě na nějaký čas opustila, ale viděl bych to tak na vánoce i s tím Diablem a zahraju si zase s bráchou coop:-)
            • Imo d2 bolo oveľa ľahšie a tam si v poho mohol dať skoro všetko aj bez ubervecí s runami jak botd ak si mal dobrý build. Ale samozrejme keď si mal slabý gear, tak aj tam to trvalo strašne dlho na players 8.

              V d3 aj keď máš dobrý build, tak skrátka zamrzneš a ďalej sa nepohneš, kým nemáš lepší gear. Hlavne na hc je to viditeľné, lebo tam skrátka zariskuješ a keď nevyjde, nažerieš sa hliny.

              Na konzole podľa toho čo som videl to bude úplne o inom, ale master 6 tiež neni malina ak negrinduješ viackrát nižšie levely. My sme hrali na hard (asi mp3, nie som si isty) a par krat sme chcípli, ale zase sme mali vypité a až tak vážne sme to nebrali, skôr by som to pripísal zvykaniu si na ovládač a odvykaniu si od permawrath barbar a wd s lifesteal skornom.
      • nekteri fanatici dokonce hraji noah odzacatku jen mp10 na hc *1*
        zabijeji elitu hodinu
        • "nekteri fanatici dokonce hraji noah odzacatku jen mp10 na hc
          zabijeji elitu hodinu"

          Lol, to jen dokazuje, jak je hra dělaná na kupování věcí a ne jejich nacházení.
        • od začiaktu asi ťažko keďze monster power nebol od začiatku
          ja som tiež skušal hc bez ah, ale fakt ti nič dobre nepadne a nakoniec som aj tak schytal dc a 50h včudu
          viac som ani hc neskušal, sc sa určite dá bez ah, lebo aj ked ta zabiju, tak sa nic nestalo
          • myslel jsem odzacatku jako:normal mp10,nightmare mp10,hell mp10,..
            • aha, jasne tak sa da, začiatok je najľahší a čím ideš ďalej, tym sa viac prejavi, že nepada moc dobry loot
    • u konzolove verze to jde bez problemu na nejtezsi obtiznost.
      u PC na mp10 krome inferna to s tim dropem nemas sanci dat,nemas sanci,aby ti dropl gear na bosse s enrage,muzes se maximalne dostat k butcherovi bez lootu 2.0 to nema smysl.
      Muj NOAH monk ma ubohych 75k dps/600h.
  • Pc zlodejum bych zadny offline nedopraval, jenom diky tomu to ma takovy prodeje. *16*
  • Dekuji pc. Udelali nam za plnou cenu betu. Dekuji opicim, ze se vyvinuly. Dekuji Wilsonovi, ze umoznil aukce. Dekuji konzolim, ze umoznili konecne Diablo rozjeeeeeeeeeeeeeeeeeeet! *1*
    Beer party s basou piva a redbullama ve ctyrech nemela chybu, este ted padam na drzku, ale parada jhak za starych lan casu. Predmenty padaj mnohem lepsi nez na pc *15* Tohle je az to Diablo 3 na ktery vsichni cekali! Bejt zarytym pcckarem koupim konzoli jenom kuli Diablu 3.
    Ps3 beat pc *16*
    • Taky sem chvili uvazoval o koupi konzole kvuli diablu :D Ale diablo bez battlenetu? Nevim jesi bych si zvyknul. Asi ne.
    • tak je třeba aby PCčkářům konzolisti udělali grátis betatest nového systému lootu co nám slíbil Blizz do datadisku.. *3* Blizz to párkrát překope a na PC v datáči už to bude cajkovní :)
      • No nevim, pořád se mi neche věřit těm slibům, že HRANÍ HRY bude nejlepší cesta k nej itemům. Zní to moc dobře, tak dobře, že by AH a RMAH potom neměl moc smysl, což Blizzard přece už z podstaty jejich nenažranosti nemůže dopustit. Bude v tom asi nějakej háček. :D
    • žádná hra mi nestojí za to abych vyměnil PC za tu tvoji směšnou krabičku *3*
      • Ono je možno mít pouze jedno herní zařízení? To se musí měnit jedno za jedno?

        Kurva, já mám PC a PSP. Mám radši PSP zahodit, jinak mě stihne trest nejvyšší?
    • troll spoted
  • Spades
    Proč není Diablo 3 offline?
    Protože má teď na PC 0%, ano přesně tak, opakuji 0% pirátství. Není ANI JEDNA pirátská kopie.

    Kolik jich je na konzolích? V první den vydání už to bylo ke stažení na PirateBay
    • to ma samozrejme i svoji stinnou stranku - spousta lidi ma rada "try before buy" a o tuhle cast trhu pristli. Navic tu je problem ten ze si ted koupim treba krabicovku za X korun a az se blizzard rozhodne ze servery pro D3 vypne, protoze tu je D5, tak jsem o ty penize prisel.
      • Nakej sever povali jeste mnoho let. Stejne jako u D2. A i kdyby ne, tak neni zas takovej problem vydat po tolika letech offline patch. Blizzard se stara, coz je videt i na D3 ve verzi 1.08 nebo kolik.
    • No vidíš, Blizzard nepřišel ani o korunu, ještě vyvařil na RMAH a přesto byla PC verze betatestem pro tu konzolovou a v PC datadisku bude to, co už mělo bejt dávno v základní hře. A PvP nebude ani v tom datadisku, lol. Blizzmoneygrab.
    • To je velice pádný argument!
      *5*
  • konečně
  • Karel Drda

    Já vím, že je to asi rouhání, ale Diablo 3 na Xboxu mne baví víc než před rokem na PC. Naprosto dokonalé ovládání tu hru posunuje hodně top.
    • Ovladani je asi posledni problem Diabla3...Drda je jenom troll.
    • Tak proč by ne, taky se těším, až si to zahraju ve čtyřech na jednom PS - jen bych prosil už konečně nějaký shrnující článek o tom, jak se to vlastně na těch konzolích hraje *3*
  • => ted se jen ceka na sikovnyho haxora, kterej porovna verzi pro konzoli a pro PC a prenese to na PC ... a pak tu bude kilometrovej clanek o tom, jak pirati okradaj bizzard ..
    • haha lol.
      To by musel by vazne sikovny haxor aby len tak 'prenasal' kod vytvoreny pre rozdielne architektury ^^
      • Co myslis ... pojede D3 na novejch konzolich? Ja bych rek ze jo ... a co myslis, co ze za HW je v novym xboxu a psku? Aha, podprumerny PC ... A co myslis, jak se pisou hry? Vazne zijes v ty naivni predstave, ze se pro konzole cela hra prepisuje? Lol ... upravi se tak mozna par scriptu, a pouzije nativni spoustedlo. Ty potrebujes jen ty scripty.

        A to nemluvim o ty moznosti, ze se cela konzole da emulovat.
        • hodne ale hodne mimo predstava... nicmene sni dal :-D
        • Mas o programovani dost naivni predstavy. Zkus prenest program na binarni urovni z windows do dosu - to jest v ramci stejne hw architektury.
          • naiva ses ty, widle nejsou nic jinyho nez hromada knihoven ... viz wine, ze. Zcela nativni beh widlich appek v linuxu. Samo, kdyz vemes vse, co v tom "DOSus " budes potrebovat, tak tam musis skopirovat polovinu widli.

            Jenze hry na konzole/pc se delaji tak, ze sou z 90% shodny. Pokud sis za poslednich 30let stacil vsimnout, tak hra vypada tak, ze mas nejakou pidibinarku (mar MB) a pak hromadu dat. Jinak by se totiz vubec nevyplatilo neco takovyho delat.
            • Spades
              A přesně proto bys musel na PC stále používat část Xboxového OS, což už by ale byla Emulace...
        • samozrejme, ze momentalne sa (minimalne PC <-> PS3) cela hra prepisuje. Inak by to ani neslo, vzhladom na kompletne rozdielnu architekturu. XBox to ma lepsie, vzhladom na to ze ma DirectX kniznice (iirc), ale stale je to o dost ine a toho prepisovania je tam dost.
  • jenom díky tomu skutečně ne *2*
  • Sleva je jednoducha kupte si ruskou verzi + language changer :-) (okolo 500kc a nahral sem na ni barbara avatar 73 :-) )
    • ona má ruská verze zvýšenej level cap ? *8*
      • ne ale po dosazeni lvl 60 se da nabrat dalsi "avatar lvl" (az do lvl 100)
        • jo ty myslíš paragon level *4*
          • jo sem zapomel jak se to jmenuje :D

            jinak ruska verze je co se aukce tyce stejna jako evropska (lze prodavat i nakupovat na money auction house), akorat je zablokovana do rustiny coz lze vyresit language patcherem
            • aha tak ted uz chapu ty narky na blizz tech forech jak se lidi ptaji jak maji nastavit AJ u ruskych verzi D3a sc2 oni si to koupi v rustine za levno a pak si mysli ze si pri instalaci zvoli aj, jenze voni se daj prepinat libovolne jazyky u vsech ostatnich verzi, ale u te ruske verze je to zamknuty *1*
            • usetril sem tim 500, stalo to i s prevodem tusim 560kc (999rub)
            • to by se mi nechtělo takhle kvůli tomu blbnout,já to koupil přímo od Blizzardu. A kolik jsi tím ušetřil ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit