Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Král je mrtev, ať žije král.
    • Akorát, že v tomhle případě to není : Král je mrtev. Ale spíš král oznámil, že je královna těhotná.
  • P.S.
    Ta krajina v teaseru je samozrejme hodne epická, jak rozlohou, tak urovní detailu. Nevím jestli jsou to zabery primo ze hry. Pokud ano klobouk dolu. Pokud ne, není to trochu drzost tam dávat neco z photošopu?
    • je zcela normalni, ze na teaser se pouzije normalni renderovana grafika. tezko mohou udelat ukazku v necem, kdyz na to neeistuje ani engine.
      • To sice normální je, ale není normální ukazovat neco, co navozuje dojem hotové velké části mapy, nového enginu atd., když nemáš nic. Napr. Skyrim teaser ukazoval jen nejakou abstraktní nástennou mozaiku. Ríka ti vubec neco pojem klamavá reklama?
        • Hele ty seš přesně ten týpek co si přijde v Kauflandu stěžovat na informace, že si koupil kuře a oni u něj chybí brambory a není pečený a přitom to tak v letáku na obrázku u kterýho je napsáno ilustrační foto bylo. Neoháněj se klamavou reklamou když jsi prostě trotl.
          • Kde v traileru je informace že to nezobrazuje aktuální zábery ze hry? (mimochodem není tahle informace povinná, že video nereprezentuje aktuální stav hry?) Kdybych si koupil kure v nepruhlednem obalu a na obrazku by bylo pečené kure s bramborami, asi bych si opravdu stežoval. Ti jsi ten typ zakaznika co si necha sr.t na hlavu a ješte podekuje *3*
            • Asi opravdu rešim hovadiny tak se nezlobte *4*
            • Přijde mi, že řešíš hovadiny, já to beru jako oznámení vývoje "Ano, pracujeme na dalším TES" co jinýho by měli ukázat? Krajina je podle mě ideální, dá se totiž spekulovat, kam to bude zasazený a vzhledem k tomu, že nevíme, kdy to vyjde, ani jak se to bude jmenovat...vlastně prakticky nic, tak nemůžou ani ničím klamat.
            • Ne, jen používám selský rozum. Pokud někdo oznamuje hru co vyjde za x let, těžko můžeš očekávat, že z ní budou gameplay videa ve finální kvalitě. Ale to normální člověk pochopí. A jak je má zkušenost z toho kaufu, plno lidí jako ty si přijde stěžovat na cokoliv a hledají jen důvod dělat problémy. Ale každej jsme holt nějakej *3*
    • Krescz
      četl jsi článek? hra je v předprodukčím stádiu...tzn. že mají akorát tenhle trailer
      • sry jen jsem to prolítnul a v rychlosti mi nedošlo co znamená predprodukce. Ale stále platí co jsem napsal, že když nemají zhola nic, proč do teaseru dávají neco co vypadá jako vymodelovaná krajina? V mém vesmíru je to lhaní a zavadeni zákazníka.
        • ved si ešte nič nekúpil a dlho predlho ani nekúpiš tak o čom to tu píšeš ? nič v zlom
  • To je tak blbý až je to vtipný *1* Ale Tod je proste sympaták a asi to nemyslí špatne.
    • Ale stejne to má na youtube pomer liku/disliku 100:1 (100 tis. lajku). nevím, možná už stárnu nebo co
  • Už mám předobjednáno pro PS4, PS5, XBOX One, XBOX One X, XBOX XXX, Nintedo Switch, Nintendo Labo i to ušmudlané PC, vše samozřejmě speciální edice. To musím mít doma všechno, i kdybych měl prodat všechny přebytečné orgány.
    Věřím Toddovi, že se mu to konečně povede, že Morrowind, Oblivion i Skyrim byly jen drobné pokusy o sondování terénu a tentokrát to už opravdu, ale opravdu bude ono.
    Je to člověk, co by nikdy nezalhal, podívejte se na ty jeho nevinné oči!
    • Na Xbox XXX věřím, že bude ve speciální edici nějaký ten bičík, pouta, případně obleček zdravotní sestřičky či policajtky, jdi do toho!!!
    • Má i tu edici na ledničku a budík? :-D
    • radim.zaty
      Nejsi nemocný?
  • Doufám, že až hra za xy let vyjde, tak pan Vávra nezapomene napsat svou konstruktivní kritiku :-)))
    • Upřímně doufám, že napíše. Stačí se jen podívat, kolik "práce" si autoři dali s prvním teaserem, a je hned jasné, že zase bude o čem psát. Chci říct, že tyhle "vyšperkované" teasery téměř vždy vypadají lépe než finální hra, což v případě chystaného TES laťku opravdu nestaví... Tak nějak vůbec nikam.
    • Ona to taky byla konstruktivní kritika. Spíš se divím že mu stačilo jen 100 bodu.
  • Jestli chcete tento web pohrbít tím, že mne nutíte v prubehu minuty dvakrát koukat pulminutovou nepreskocitelnou reklamu, tak k tomu máte docela dobre našlápnuto
    • Hádám HP Omen?? Taky tak. Jinak reklama se spouštěla i při "replay" video, což už bylo hraničící s provokací.
  • Nove ps5 nevyjde skor nez v 2020, cize ani TES6, takze mame kopec casu. Mozeme zatial klUdne hrat, co sa nam paci
    • ucho
      TES6 nemá šanci vyjít ani ve 2020 a rozhodně to nebude startovací titul nové konzole. to by teoreticky mohl stihnout Cyberpunk.
  • Stačilo oznámit Starfield a všichni by byli spokojeni. Je jasný že se "pracuje" na novým TES, stejně jako se pracuje na GTA 6, ale hra se prostě neoznamuje 7 let dopředu, stačí se podívat na cyberpunk, kde ukázka dokázala aspoň navnadit tenkrát. To co ukázali dneska bylo u obou her zklamání. Jestli to byla pro fanoušky nutnost, tak je to dost smutný. Když čekám na nějakou hru 7 a víc let, tak očekávám oznámení ve velkém stylu. Ukázat tímto stylem např. Warcraft 4, tak je půjdu osobně proplesknout. Pak to dopadne tak, že si už ani nepamatuji kdy a jak oznámili Mount and Blade 2.
    • tomekbobek
      Děláš jakoby jsi Blizzard přinejmenšim z poloviny vlastnil :-D
    • JamesFaith
      No jo, ale ono je třeba taky vzít v úvahu, že na nové TES se Bethesdy ptali na každé prezentaci a při každém větším rozhovoru a že od vydání TES Online spousta lidí sýčkovala stejně jako dnes u Falloutu, že další normální TES už nebude.
  • TES: BLADES 11/2018
    TES: SKYRIM (decade version - pro nové konzole) 11/11/2021
    TES: HAMMERFELL 11/2023
    *5*
  • kulhy_parici_spici
    Ahoj,

    co je to za game-hate éru tohle. Pamatujete si někdo to nadšení, když oznámili Morrowind trailerem z E3? Od té doby se těším na každý díl TES. Na ten pocit svobody konání a vlastního příběhu podníceného fantazií. Přesně to mi najede vždy, když se ozve jen pár tónů hudby Jeremy Soulea a zobrazí se panorama otevřené krajiny. Jste h***o srdcaři. :)
    • To chce klid vetsina normalnich lidi si chodi ty trolly jen cist ale neprispiva
    • Johnny
      Nemuzu víc než souhlasit! Oznámení TES VI mi zvedlo životní energii. Už sem se bál že po TESO už nebude nic, a zaplavěj mě jen podělaný Onlajn, survajvl, battleroajal kraviny..
    • Kompost
      tu hadzes hrach na stenu. miestna osadka su banda rozmazlenych frackov. aj keby vyslo najavo ze odteraz bude herna produkcia dostupna zdarma a este dostanu navrch hudlana tak sa tu zacnu ozyvat hlasy ze je to naprd pretoze nebol francuzsky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit