Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gran Turismo 5 hraju docela často a nevšim sem si žádnýho klesání fps ani trhání obrazu.
  • ale ty šíleny poklesy FPS a trhánÍ obrazu na spouste tratí tam nedaly :)))
    • Ano, já to také tvrdím, že to strašně trhá. Že by to bylo tím, že mám úplně první PS3 60GB?
    • no ja som hral GT5 desiatky hodin no ani raz netrhlo .. ty pocuj nehras to nahodou na xboxe 360 ? *1*
      • Duuku_cz
        mam najezdino par tisic km a taky sem se nesetkal s nejakym trhanim
        • Jsem téhož názoru. Jestli se mi to spomalilo na sekundu cca 5x za měsíc nonstop hraní tak je to moc. A Prologue? Ten snad nikdy...
      • mam obě konzole doma a vidim že ps3 to prostě nestíha v určitých momentech... i samo POLYPHONY to přiznává,už i GT-Prologue trhal ..,
  • Na kompu je rfactor, kterej ji imo lepsi :)
    • rfactor ma v porovnani s GT5 lepsie stranky aj horsie stranky... Nurburgring medzi tie lepsie nepratri. V GT5 je najlepsi aky som kedy v hre videl.
      • Nemůžu sloužit pokud jde o porovnání s realitou (nebyl jsem na Nordu osobně a taková videa vydávají všichni), ale technicky je rozhodně lepší Nord ve Forze a ještě lepší v Shiftu. Ten v GT5 vypadá kvůli okolí dost blbě a je na úrovni toho, který je v rFactoru (který je prý přetáhnutý z GT4 nejakým záhadným způsobem).
        • Tohle je myslím u každého člověka jiné. Já to mám úplně jinak a dal bych to pořadí 1.GT, 2. Shift, 3. Forza. Je to stejné jako s paletou které hry mají a urču je se tím atmosféra. Pro mě je třeba barevná paleta největší průser u Forzy, která tím absolutně vyhazuje realný nádech.

          Ale jak říkám 100 lidí, 100 názorů.
  • ten prechod do cernocerny tmy je lahudka

    http://www.youtube.com/watch?v=bzWPNshceyY
  • 24h nurburgring a le mans jsou dve nejlepsi trate v gt5.zalozit online LMP1/GT v 16 lidech (nejlip s kamarady),zmena pocasi,prechod do uplny tmy,dalkovy svetla,sterace,palivo,seskrabany gumy,zastavky v boxech,vlastni hudba (na tu z videa by se jelo luxusne) a hlavne paradni zazitek z jizdy :-) .opravdu dobre investovany prachy,sedim u toho dost casto :-)

    PS:jak se jmenuje song z videa?
  • To video je teda hezká manipulace ze strany Sony. Stačilo trošku máznout a pohrát si s tím a ejhle, jak to vypadá. Kdo GT5 hrál, ten ví, že okolí tratě je dost slabé a ty textury a dvouspritové stromy jdou vidět i během ostré jízdy. :(
    • to video ukazuje jak hodne je podobny tvar silnice,zatacky,naklon,kopce a podobne,to co je okolo trate uz neni tak podstatny.ja vetsinou jedu jako o zivot a nemam cas koumat detailne veci okolo trate ktera ma pres 20km a za jizdy to vypada paradne a kdo videl nejaky zavody z 24hodinovky tak uzna ze tech mrte zatacek si je vic nez na 90% vic nez podobnych
      • Tak o tom, že jsou zatáčky podobné při dnešních možnostech snad nikdo ani nepochybuje. Ostatně těch her, které si vyhrály zrovna s Nordem je víc. Já teda taky jezdím jako o život, ale třeba při té Mercedes academy, kdy máš zajet Nord v 300SL, tak to jsem víc kochal než závodil. :)
      • Kolegyně Uršula má pravdu, je to fake a podvod ze strany Sony, která si s tím pohrála a mázla. Takže mdloby na Sony. *1*
  • oin.odin
    hmmm je v GT možne jazdiť na ford transit-e ten Nürburgring by som rad skúsil dat pod tích 10 min ... ako sa o to snažila ta slečna z top gear-u
    • nie, dodavky v hre bohuzial niesu, jedine zopar pickupov a offroadov
  • Pěkný.Śkoda že to neni na Compa *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit