Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S hodnocením se nedá než souhlasit. Hru jsem s nadšením zakoupil a zkusil ji... velice mě zklamala. I teď několik měsíců po vydání se na tom faktu nic nezměnilo.
  • walltar
    Abych pravdu řekl, tak mě to po půlhodině přestalo bavit ... budovatelská část nemastná neslaná, soubojová část ještě hroší ... škoda, že to nespojili vše do jednoho a nedali člověku přímou kontrolu nad jednotkama a zoom. Celé to mohlo být realtime, ale ani to by nezachránilo budovatelskou část, která je tak plítká, že tam prostě není co dělat. A kromě toho celé UI stálo za nic.
    • davidBray
      taky jsem zkoušel demo, hned jak vyšlo a měl jsem to úplně stejně. Vydržel jsem u toho hodinu a pak to šlo z disku. A tak moc jsem se snažil tomu dát šanci :(
    • Udělat si obrázek budovatelské strategie během půl hodiny, je málo. Ale abych se přiznal, jsem na tom úplně stejně a souhlasím. *15*
      • walltar
        Já sem se ještě díval na nějaký let's play, jestli se to někde nerozvine, ale nic na obzoru nebylo. Ale pokud mě hra už od začátku nebaví, tak už se to většinou časem nezlepší.
  • Škoda no. Ale nejaká podarená gangsterka by nebola odveci...
    • Chicago 1930

      Je to jak Commandos, ale s mafií.
      • commandos však nemělo cartoon kreslenou grafiku jako chicago. Ta stylizace mi vadila
        • Životní smůla. Gameplayem to je velmi podobný, až stejný.
    • zkus Gangsters: Organized Crime (1998)
  • zdeeneek
    Kdyby byla hra aspon z poloviny tak dobra jako hudebni podklad v tom videu, tak by byla uplne bozi ...
  • Souhlasím s recenzí. Hře bych dal asi pětku, ale to ji nezachraní.. Špatný soubojový systém, žádná aktivita od protivníků, opakující se zvuky, o multiplayeru nemůže být reč - prázdné servery. Vše musíte budovat zase od znova a nějaký opravdu zapamatovatelný moment hře chybí. Ten, kdo dělal mapu by zasluhovat lekce s logistiky a kartografie. Obě herní části najdete v lepších hrách. RPG prvky a fajn stylizace je málo. Omerta je pro mě velké zkamaní (ne jako u Of Orcs and Men ale přece), mám ale pro 30leta slabost :), proto budu asi ještě schovívavý.
  • tady někdo videl cekani na Godota uz je to v druhym clanku . Jinak hra strasna a nudna občas vylozene nepratelska co se tyce ovladani. Skoda tesil sem se
  • Hra dobrá aj mechaniky v nej. Jediné čo mi vadilo boli zdĺhavé súboje (karty) a rovnako presun v a z budovy. Možno ak by hra bola rýchlejšia a nebola by riešená cez ten tahový systém tak by som ju pustil aj tretí krát. Škoda....
  • Me se prave libila budovatelska cast-je to originalni a pomerne dobre propojene.To ze hra v tehle fazich pomala je podle me ocekavatelne a nevadi-relax..naopak me velmi brzy prestaly bavit tahove souboje. Kryti se moc nepovedlo a nektere mi prisly zbytecne tezke a zdlouhave

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit