Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde je recenze ?
  • LOL koukněte na www.own3d.tv právě teď.
    První stream Diablo III
    Enjoy nerd rage
    • Určitě to nebylo tak bohatý, jako několik amíků co streamujou jak se celou noc nemůžou připojit.
      • Amici nemohli celou noc streamovat jak se nemuzou pripojit, protoze USA server byl spusten teprve pred hodinou.
        Nadruhou stranu je celkem jasny, ze se nepripojili, kdyz servery nebyly zaply.
        • se mohli zkouset joinit na eu servery ne ?
          • Nemohli. Global play byl spusten teprve, az vsechny servery byly up.
            Jinak by asijsky servery mely jeste vetsi zahul nez byl :D
    • Spades
      No minimálně druhý - diablo3.cz vysíla už 3. act
  • Slyšíte to ticho? *5*
    • jo . hype skoncil. par lidi hraje, za tejden chcip pes.
      • Spades
        hype fakt nezkoncil... kdyby zkoncil, tak tu lidi nadavaji, ale misto toho smazi. Prave proto je tu takove ticho... pes chcipne mozna na forech, bo vsichni budou hrat D3
      • Par hra preto ze je pracovny den a musia sediet v robote miesto smazenia :-) .. a to nie som ani dobre plateny.. grrr
  • No co tak sleduju na youtube, lidi kteri chteli delat livestream ukazuji tak maximalne jak se nejde dostat na servery. Obcas se da najit video, jak se to nekomu po dvou hodinach cekani podarilo, ale tam jdou videt casti co uz byly v bete. Takze to zatim vypada na ocekavany fail ze strany blizzardu.
    • kostejnesmrtelny
      Než jsem šel do práce (v sedm ráno), zkusil jsem to a na první pokus to prošlo, žádnej problém, Witch Doctor už tam na mě čeká *3* .
      V 00:01 to samozřejmě nešlo, ale to snad nikdo soudnej nemohl očekávat.
      • Odulin
        Tak tak. Já to zkoušel ráno v 7.15 a taky hned bez problémů. Stihnul jsem založit Monka..a zbytek za chvíli, až se vrátim domů.
    • Spades
      diablo3.cz jsou ted ve 3. actu 4player coop
      • No vidim tam "You have been removed from the game" ;-)
      • Dik, omrknu to. Amici se porad snazi pripojit ;-)
        • 4 USA hraci na ventrilu a vsichni se pripojili na prvni pokus:
          http://cs.twitch.tv/nl_kripp/
  • Už jsem to dohrál hateři.
    • A co pak? Hru "vyhoň si dřív, než uplyne desáta vteřina"?
    • Jeslti jsi D3 dohrál, tak gratuluju. Ale musíš být strašně zklamanej, že jsi to stihl tak rychle.
      Jaký to bylo?
      • No smutný by bylo spíš to, že by to standartním způsobem opravdu šlo dohrát tak rychle.
        • Já zapomněl, ono to takhle smutné je, protože nějací Korejci už to dohráli. *8*
          • Spades
            D1 šlo dohrát za 3 minuty... Your argument is invalid
            • Spades
              byl to sice tool assisted speedrun, ale zadnej, kterej by ti daval vyhodu. Jen si upravil vsechny mapy tak, aby byly schody vedle sede a spadla mu z prvni mobky vysokeho lvl staff of teleport - toto se MUZE v normalni hre stat, takze to neni povazovane za podvod
            • s trainerem a duplikovanim gg
            • Vyprdni se na to. Snazis se pouzivat logiku na lidi, kteri ji nejsou schopni akceptovat.
    • ty urcite ty jelito.
  • Nevite nekdo, kdy se budou rozdavat digitalni klice ? Me porad nic neprislo ?
  • Tak srač*oidní nadpis jsem už dlouho nečetl prej pro záškoláky jakoby znát něco o té blizsráč*ovské hovadině byla povinnost. Mám pro vás novinku diablo není legenda jen směšná rádoby temná hra se stejně ubohým designem jako ostatní výplody od blizsrá*e. Chápu ale že 13letý američani se u toho baví a myslí si že paří něco HC
    • GGG, nejsi ty náhodou jejdásek? *1*
    • tebe typuju na 13leteho cecha co hraje wow a rozpada se mu guilda diky diablu :D a je z toho hodne spatnej :D
    • Hairy_Ass
      Ohó, alespoň že si nám vyjasnil, co legenda je a co není, asi budeš předseda poroty, která o tom rozhoduje. *5*
    • Ataker
      Víš o té hře hovno, tak co...
    • ježiš ty seš ret*rd a k tomu k smíchu. Hlavně se příště nadechni z hluboka než vyplodíš podobné hovínko ať se za sebe nemusíš příště zase stydět .. promiň nenapadl mě lepší komentář.
  • Spades
    Pojdme vsichni co nemame cdklice trucovat :(
  • Teda damy a panove, cekal jsem tu nejaky dojmy a misto toho se tu dovidam prevazne jen o warezu :(
    • o warezu tady mluvej trolove, co nevedi ze D3 nejde cracknout ani hacknout. Proste tomu houno rozumi.
    • to proto že všichni paří, ti co píšou jak se nejde nalogovat jsou jen trolove
  • Hm. Servery asi do rana budu kaput. A mozem potvrdit, ze neskutocne vela ludi je super nasratych. Vratane mna. ale co som vlastne cakal. VEd som od bety vedel so ma caka live.
    • Aby ste sa z toho deti neposrali *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit