Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcel by som sa spýtať,kde by som si mohol prečítať nejaký návod,aký je postup pri platený,čo k tomu treba,nejaké karty,proste niečo pre žačiatočníkov, ktorí používaju bankomatovú kartu maximálne v bankomate a pri platení.Ako je to s dolármi atď...diky :)
  • jenom clovek absolutne bez fantazie musi mit nadhernou grafiku...
  • Reaguju na příspěvek joe: Jak může někdo říct,že Path of Exile má hnusnou grafiku? To ten člověk musí být s prominutím totálně "nemocný" (nic proti). :P
    • Nemocni im zrejme robili tie modely :-D
  • genki.sudo
    Moja história hrania PoE
    1. hodina - hm, nie je to zlá hra.. úú, dobrý nápad.. úúú, toto je tiež dobrý nápad !
    2. hodina - wow, tento skill tree je celkom cool !
    3. hodina - hmm, zaujímalo by ma ako to pracuje, moc popisov tu nie je..
    4. hodina - nájdem i iné zaujímavé kúzlo / skill než týchto zopár ?
    5. hodina - tak táto hra by mala byť nazvaná PATH OF WALKING !
    6. hodina - omg, tá grafika je horšia než hnusná, začínajú ma bolieť oči..
    7. hodina - tak musím povedať že je to statočná nuda.. MOHOL BY SOM MAŤ NEJAKÉ INÉ ZAUJÍMAVÉ KÚZLO ? NIE ? OK.. :S
    8. hodina - uf, nikdy viac.. ALT+F4.. SHIFT+DELETE ( Žiadny uninstall, LIKE-A-BOSS! )
    • kolko mas rokov like a boss?
    • Takže v podstatě jako D3 *1* *1* , ale tam na tohle přijdeš ještě dřív.
  • Mě tohle taky celkem učarovalo. Bylo to dobře hratelný a líbyla se mi i ta surová grafika.
  • Diablovka, nic noveho pod Sluncem ... *7*
  • Magister_Peditum
    Tohle mělo být Diablo 3, a ne jak to nakonec dopadlo. Jako když Warcraft omylem zabloudil do světa Sanctuary.
  • fuj jaka hnusna grafika
    • Má to stokrát lepší grafiku než kde jaké rpegečka. *3*
  • skvělá alternativa k diablu 3! Skoda že progress z closed se ztratí :( :( asi open přeskočím a půjdu až na plnou....
    • Progres z open bety uz se ti neztrati... Toho 23.1. smazou vsechny charaktery z close bety, ale open beta uz bude jak plna (akorat si nechaji status beta, nez to odladi)
  • Diablo III byl paskvil, po mesici jsem tu obludnost prodal. Ted jsem na steamu za 230,- koupil torchlight 2 a musim rict, ze je to proste bomba. Pro me pravy pokracovani diabla II...
    • TL2 kdyby vyšel v roce 2002 tak by to byla dobrá hra, dneska na to, že jde o hru od tvůrců skvělého D1/2, tak je to dost špatný....skill tree vypadá krásně leda na pohled ale experimentovat se s ním díky placení bodíků vůbec nedá a drop předmětů je nastaven tak abyste už v půlce hry měli truhlu plnou nic neříkajícíhc unikátů a setů....graficky je to DĚS....prostě od tvůrů D je tohle výsměch...i ta muzika která vykrádá pořád dokola témata a zvuky z Diabla vůbec nefunguje.....
      • U své postavy jsem nevložil ani korunu do rozvoje, ten free to play model je samozřejmě využitelný, ale když to srovnám např. s World of Tanks, tak PoE dává hráčům mnohem vyrovnanější šance - se skill tree se experimentovat rozhodně dá - není možné objevit stejně natrénované charaktery.
        • Ale všiml sis, že on mluví o T2, viď. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit