Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZzZzZz.. Pripravte si ale vankuse bo sa vam bude chciet spat ;-)
  • God-of-War
    Za mě... lepší, než Diablo 3. Mam 33 lvl Archera a nejsem ani ve čtvrtině skill tree!
    • Nj, prvy krat ked som videl skill tree tak mi padla sanka :) Archera som isiel v predchadzajucej open bete tiez, na moje prekvapenie bol moc fajn, aj ked vsade standardne najprv idem "blbeho" plechaca so stitom a mecom.
  • Byl jsem už v betě - "diablovka" mě musí zaujmout na první dobu - to PoE splňuje dokonale (autoři neustále komunikují s hráči, je zde vychytaný systém boje levování i léčení, a co je nejlepší, můžete ho hrát sami nebo ve skupince - prostě podle libosti). Doporučuji se mrknout na web, kde najdete návody ( např.upgrady zbraní jsou rozsáhle) + když budete zaregistrovaní, můžete být vylosováni (losuje se jeden login každých pět minut) a samostatný klíč stojí deset dolarů, což není mnoho. PoE je pro mě po Diablu II nejoblíbenější clickfest - počkám si ještě, co se vyklube z Grim Dawnu :)
  • Od začátku mi to v teorii příjde jako nejlepší diablovka, tak to se těším až to otevřou abych si to potvrdil nebo vyvrátil.
  • to je jen Online nebo to má normální singleplayer?
    • ucho
      má singl, ale vyžaduje neustálé připojení k internetu.
      • Diky za odpovědi, a ted otazka pro ty co to hrali. Dá se to hrát Single? nebo to je nuda a nic to nedá a je to hlavně dělaný na Multi? Třeba Diablo 3 mě bavilo asi tak 3 hodiny... Zato Titan Quest a Sacred 1 ty mě bavily týdny
        • Ja to hral sam (ala single player).. cca 20 hodin a bavilo me to cim dal vic :)
        • Kazdou hru mas lepsi s prateli. Je to neco jako byste byli pak na pivu:). Kor kdyz se ktomu pridat TSko/Mumble ci jiny komunikacni program. Jinak zde vsichni pisou ze to je diablo 3 jak ma byt tak to asi bude dobre sam vyzkousim.
    • Je to online, ale muzes hrat sam. Ve mestech potkas online hrace, ale pro boj se vytvori vlastni instance jen pro tebe, takze muzes hrat stylem ala singleplayer ;)
  • Veskoslav
    Ona je closed? Ty jo, jsem pekvapen:) Hru občas zapnu jako rozptýlení:)
  • Kecy... uz v auguste mala byt open.
    • Mela ale nebyla..
  • Uz se na to tesim, vypada to naprosto skvele..novy kral RPG? :)
    • Ne, protož po pár hodinách je to nuda.
  • Červená a modrá baňka ? ... Nééééé ni potřeba
    • Ty covece, jak si to myslel? Je pravda, ze to asi tri mesice nehraju, ale byl jsem rad, za kazdou lepsi lahev (pak jeste naOrbovanou). Hral jsem Duelistu a Rangera. Bud jsem te nepochopil, nebo jsem te asi fakt nepochopil. :-D
      • on asi myslel životy a manu, jak od dob Diabla
  • Moudra (komenty plny hoven) se blizi, otevrete odpadni rouru:
    • to jsem slyšel, že se kdysi u jednoho gynekologa na dámských záchodech vyskytl nápis
      "Prosíme nevhazovat žádné odpadky do odpadních rour, nejsou natahovací jako ty vaše."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit