Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • až tahle hra vyjde tak Star wars a ostatni kraviny ztratí velice hodně lidí
    • nemusí to tak, být, GW2 je úplně jiný styl MMO a ne každého to může chytnout, když ho baví starý styl ala WOW
    • Máš pravdu tak napůl. Až vyjde Guild Wars 2, tak Star Wars neztratí své fanoušky, kteří si to už koupili, ale ty, kteří se budou rozhodovat jakou hru hrát. :)
      • Přesně tak. Dokonce sám znám pár lidí co čekají na GW2 a pak se teprve chtějí rozhodnout jestli do toho jít nebo raději hrát jiné MMO. Ale jak bylo řečeno. Fanoušci SW nebudou přecházet na GW2.
    • Neztratí. Uvědom si, že skalních fanoušků Star Wars jsou miliony a rádi budou živit "své" mmočko.
      • no Star wars stala 4 miliardy Kč a zatím to vypada že se jim to ani nevratí a když je podle tebe tolik skalních fanoušku Star wars tak kolik jich asi hraje??
        • ked som si precital tak sa mi tomu nechcelo verit... v tomto clanku http://www.starwarsmmolevelingguide.com/swtor-a-300-million-failure/ sa pise ze wowko za cely jeho vyvoj do dnesneho dna stalo 200 mil. dolarov... to je dost velky rozdiel :D a taka mala firma ako ArenaNet co ma 300 zamestnancov a profituje z no-subscription hry aj tak (pravdepodobne) vyda ovela kvalitnejsiu hru ktora ich stala urcite omnoho menej penazi

          je to zaujimave porovnanie... myslim ze za to ani nemoze bioware ako trapna EA... tolko hier zkazili ze uz to nie je ani pekne
        • Ty jsi mimo. Jde o to, že jsi napsal že přejdou lidi ze star warsu na GW a na to jsem reagoval. Komunita Star Wars je dost rozsáhlá a od SW ke GW nikdy nepřejdou. To co píšeš teď s tím vůbec nesouvisí... BTW kolik si myslíš, že stojí vývoj GW 2?
          • určite ne 4miliardy protože je ve vyvoji 5 let a častečne na to šli prachy z GW a datáčů a rozhodně bude lepe udělaná a nebude tam pvp kde je 1-2 povolaní op jako v star wars která slovo balanc vůbec nezná
          • reakcie cca polovice komunity swtor pri prvom zahrani : wow it's like WoW... asi taka je ta ich komunita.. ked uvidia lepsiu hru tak vela ludi po nej siahne ;)
            • miker17
              problém je že GW byla v několika ohledech lepší hra jak WoW a lidi ve WoW zůstali a přiznejme si že počet hráčů GW nebyl zase až tak velký
              a ted ze mě bude mluvit biodron (jak by řekl <3 MIKI HOSHI *14*) někteří uřčitě toto řekly ale pochybuji že polovina komunity to zas H0000NĚ přeháníš některé věci má Tor a WoW stejně jiné jsou hodně jiné to by ale polovina lidí musela ten Tor hrát a ne jen furt říkat věci které řekl tam ten hater na tamtom fóru ...

              a ne nekritizuji a nenapadám GW a protože jsem fanda tak jim taky přeji úspěch
  • Vývojáři nepoužili výraz "Open beta" úmyslně, protože ke klasické open betě ,tak jak ji známe, nedojde. Testy budou probíhat podobným způsobem jako tomu bylo u GW1 - pouze víkendové vstupy pro vybrané lidi. Je tedy možné, že se hodně lidí dočká hry až při vydání :-S
  • omlouvám se za double-post. Zdrojem informací pro můj předešlý příspěvek je post člena community týmu ArenaNetu na gw2guru.
    link:http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1070552&postcount=652
  • Nechápu, proč se někdo zabývá GW2, když je venku SWtOR.
    • Protože jak si sám napsal. Tobě to připadá jako ta samá hra akortá ve vesmíru. A to je právě to, co plno lidí už nechce. Další hra až moc podobná WoW. Ano, GW2 se může taky něčemu podobat, ale i tak přináší svěží vítr do MMO světa. Proto :) .

      + žádné měsíční poplatky, kamaráde :) (Já rozhodně nechci platit za hru i potom co si ji koupít - to už mi připomíná gemblerství, pouze s tím rozdílem, že u automatu máš nějakou maliňiňkatou šanci něco vyhrát :) .) A těch změn je dost na to aby to oslovilo hráče :)
    • Bože :-D
    • Protože jseš hloupej... něco takového by totiž inteligentní člověk nenapsal ^.^
    • Vsadím se, že ještě před měsícem a půl jsi byl hater WoWka a teď si mlaskáš nad SWOTORem...
      • Ale vůbec.

        WoW jsem hrál roky a teď jsme přešel na SWtOR a přijde mi to jako bych hrál stejnou hru, ale jen ve vesmíru. A to je super!
    • Protoze me SWtor nezajima *3*
  • Aha zajímavá novinka já myslel, že hru vyvíjí stejný tým(asi rozšířený) jako jedničku.
    • Arenanet zalozili lidi co se trhli od blizzardu
      • akorat si najdi na netu nez neco napises blbe lidi z arenanetu se trhli od blizzardu daleko driv nez vubec Wow bylo alespon z 50% hotove a dobre udelaly
        • Kdo psal ze delali na wow ja ne tak se uklidni napsal ze se trhli a to je pravda
    • však hru dela stejny team jako GW
    • sry reakce na Kinga
  • miker17
    jelikož jsem hrál jedničku tak si stoprocentně koupím a zahraju díl druhý na mém seznamu her ke koupi je ješte kromě Kingdom of Amalur taky MMO Sacred World
    • *The Secret World
      • miker17
        jj sorry moje chyba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit