Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz sem pri vydani sc2 nadaval jak to ma stupidni pribeh a nudnou kampan tak sem byl za exota no a cas ukazal ze sem mel pravdu. Tahle ubulena limonada po ktere se oprudil i muj zadek nemela nikdy vzniknout
    • Nechapu, jak muzes vubec nadavat jak je neco stupidni a nudne, kdyz ani sam neumis psat. Zajimave.
  • Nezbývá než doufat že se z toho Blizzard poučí. Obecně jsou teďka všechny jeho značky do kopru, pomalu už i Heartstone. Overwatch je výjimka ale té hře by za mě seděla značka Activision víc než Blizzard. Jestli ale je Overwatch skutečně směr, kterým se Blizz chce vydat, tak ty temné, příběhem nadupané světy budeme muset hledat u jiným tvůrců.

    Co se týče e-sport scény Starcraftu tak s tím je to teď vyloženě tragédie. Komunita rozhádaná, design jednotek dost hrozný, hráčská základna řídne, hru opouští jak profi hráči, tak komentátoři a moc nových nepřibývá. Je to škoda, SC jsem měl vždycky rád, ale nyní už je potřeba jít dál
  • Rok 2006 byl pro RTS posledním dobrým rokem. Letos si můžeme připomenout 10 let úpadku žánru, který byl obětován na oltář konzolí.
  • Zatímco první SC vznikal jako RTS single player, který vypráví příběh, tak u SC2 hlavní roli hrálo odladění pro e-sport.
  • Legacy of the Void má hodně špatný příběh. Nedávno jsem tomu teprve dal šanci a po pár misích jsem to začal přeskakovat, jak jen to šlo. Po tisící první poslouchat, jak čelíme přesile, ale jak naše odhodlání přemůže všechny nástrahy osudu, prostě nešlo. To už ani není patos, to je parodie. Hra samotná je dobrá a bavila mě. Ale zatímco v jedničce jsem truchlil za Tassadara, tady mi všechny kladné postavy byly úplně ukradené.
    • to je problem blizzardu už dlouhodobe, i Diablo 3 melo trapne odvypravený pribeh. Když to srovnám s diablem dvojkou, je to smutné kam klesli
  • tomocz
    To sedí. Vždyť i graficky to šlo do plastelínovýho hávu, z Diabla taky udělali omalovánku, HotS je omalovánka, Overwatch jak by smet. Blizzard šel v tomhle ohledu naprosto do háje a ze svých temných, krvavých a šedivých světů dělá omalovánky pro děti.
    • Blizzard nikdy nedělal tmené, krvavé a šedivé světy. *15* Možná tak Diablo. Doporučuji si prohlédnout nějaké screenshoty z původního Starcraftu, pak uvidíš že tam ty barvičky vždycky byly. Vybledlý svět nemá ve sci-fi co dělat, vesmír je krásně barevný.
      • Na druhou stranu, barvy jsou jedna věc, stylizace druhá.
      • tomocz
        Vesmír je temnej a prázdnej :D Ano SC byl barevnej, ale pořád nepůsobil dojmem plastelínový omalovánky, ke který se stáčí nynější tvorba Blizzu. A sice tady dávám hate, ale i tak uznávám, že Diablo i SC2 byly pořád docela zábavný a peněz za ně nelituju.
    • O grafický styl ani tak nejde, ale SC2 mne zklamal co se týče lowpixel modelu, nizke kvality textur na modelech, absenci fyziky, animací, zoomu, alespon približného zachování proporcí jednotek (treba miniaturní battlecruisery) atd.

      ale chápu že hratelností jde o zbesilou klikačku takže bez vlyvu na hratelnost to jinak udelat nešlo. Očividne to ale spouste lidem vyhovuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit