Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čekám na Hearts of Iron IV.

    Stejně bych nejraději viděl tyhle hry real time s pauzou. U tahového boje zcela odpadá vliv rychlosti jednotek a okamžitá akce. To je velká škoda. Také druh jednotek vs tah.

    Mám třeba 3x kulomet který není na tahu a proto k němu doběhne 3x voják a kulomety zničí. Jen tak. Nemusí mít krycí palbu nic. To je nesmysl.
    Tohle bylo povedené v Men of war! Jen to byla ruská hra = bugy a složitost UI a nutnost řadu věci dělat ručně.
    • Absolutně míjíš pointu tahovek a jejich abstraktní zobrazování detailních mechanik, které leží pod celým systémem.
      • Tím chci říct, že např. tebou zmiňovaná rychlost jednotek se může promítnout v jiných herních mechanikách, ale spousta tahovek umožňuje rychlým jednotkám více AP na jeden tah pro pohyb. A krycí palba může v tahovkách fungovat taky ("interrupt" v Jagged Alliance, nebo "overwatch" v XCOM).
  • fallanga
    Recka pěkná, jen by si autor mohl dát pozor na mě/mně. Jen taková drobnost.
    • nejlepsi je psat bez diakritiky vsude mne a nikdy to neni chyba *5*
      • fallanga
        Ve skutečnosti existuje i slovo "mne" a také má svá pravidla. Takže, ani tak to nebude vždy správně. Ale chápu tě. Ta diakritika každého jenom otravuje. Já bych všechny ty háčky a čárky zakázal.
        • no pravidla ma asi takovy, ze se da psat misto me ve 2. a 4. pade

          takze kdyz das mne pro 3. a 6. dohromady s mne pro 2. a 4. = bezchybna cestina *5*
  • Bohužel, jak už je v dnešní době zvykem, se této hře nevyhnulo zjednodušování a tak bych spíše doporučil předchůdce této hry...Panzer Corps.
    • V čem konkrétně? Já v tom naopak vidím PC rozšířený o logistiku, lepší možnosti leteckých jednotek, lodí. Možná jen ty scénáře má PC líp udělané, ale herní mechaniky jsou v OOB po všech stránkách vylepšené.

  • Zajimavé
  • Jack1947
    To už radši Combat mission , tam byli aspon animované souboje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit