Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiň, ale co bys čekal s jejich rozpočtem, zázrak? Na to kolik to stálo to vypadalo ještě docela dobře.
  • KrPa
    tak ja nejak hodnotim vzhled podle obalek, ze si jej muze hrac "editovat" je jen takova kravinka a zbytecnost
  • Těžký je život bojovníka proti majoritě. Neustále stojí proti přesile, ale má to svoje kouzlo ;)
  • Blue.Shark
    Jo, no. Kvalita se přece pozná podle toho, kolik lidí zná produkt *7*
  • Trochu? :-O
  • No, ja doufam ze to bude 1-3 serie maximalne. Radsi 1 a konec.
    Nemam rad nekonecny serialy az na vyjmky. I u tech vyjmek ale plati ze byt kratsi tak je to lepsi.

    Doufam ze proste witcher bude serialove neco jako temny pripad. 10 hodinovych dilu a konec. V podstate 10 hodinovej skvele napsanej film rozdelen na epizody. To bych uvital mnohem vic.
  • *porad lepsi NEZ aby geralta hral ten co thora....*
  • To jsem si rikal taky, nadruhou stranu kdo vi jak by vypadal s udelanyma dlouhyma vlasama a vousama... on ma xicht takovej jak kdyby pri porodu vypadl z pipky rovnou pod kombajn... coz myslim samozrejme dobre. Proste ma takovej vaznej xicht. Porad lepsi aby geralta hral treba ten co hral thora... pac uplne neco takovyho jsem cekal/cekam ze bude v hlavni roli...
  • KrPa
    got meli super prvni tri serie, ten zbytek je podprumer
  • owny
    Jn, už to zná každej jouda, stejně jako se to stalo před pár lety s GoT/ASoIaF. *1*
  • Strasnej konzum ten Zaklinač, už to nemá žádne kouzlo...
  • Anon-ym
    Kdyby to někoho víc zajímalo, tak doporučuju průběžně sledovat Twitter producentky L. Hissrich (v článku je i odkaz na nějaký z tweetu).

    Dlouhodobě je hodně sdílná o seriálu (samozřejmě, co zrovna může říct) a hodně konverzuje i s fanouškama o tom jaký má Witcher být/nebýt atd, a to i s lidma, co jsou k ní hodně ostrý. Je to poměrně pozitivní, protože z ní člověk necítí takový ten "Já vím jak to nejlíp udělat, nekecejte mi do toho" vibe.

    Ale samozřejmě jak dopadne finální produkt a nakolik do toho bude kecat Netflix se teprve uvidí no.
  • to jsi dal taťku hodně nízko..
  • Krescz
    pfff když to neposerou, tak to předčí GoT
  • Na hru tie príbehy pochybnej kvality stačia, ale v seriáli sa ukáže, že to nepochádza z triezveho rozumu (doslova) a bude to priemerná jednohubka, ktorá skončí po prvej sérii. Tu si ten "spisovateľ" hádam aj vypýtal nejaký ten slušný peňáz a nedaroval to za dva groše ako tie hry.
  • jindra.veliky
    jedine Chriss Pratt
  • Zato až se bude točit životopisnej film o Swenovi Vincke, tak má Mikkelsen hlavní roli jistou *3*
  • Myslím, že to bude z toho důvodu, že v přihraničních oblastech jsou s poláky problémy. Za prvé do ČR jezdí jejich katastrofální řidiči, za druhé k nám jezdí jejich teenageři dělat bordel (např. na legendární Stodolní většina zatčených za rvačky jsou Poláci)
  • Asi záleží hodně na osobním vkusu.

    Já třeba během hraní Witcher 3 udržoval Geralta vždy čerstvě oholeného a s krátkým sestříhem, aby si udržel svůj mladší vzhled.
  • Já osobně bych teda Mikkelsena jako Geralta úplně nechtěl... Jeto sice super herec, ale na Geralta mi nesedí... Pro mě za mě, ať klidně najdou někoho úplně neznámého, ale líbilo by se mi kdyby vypadal podobně jako vypadal ve W3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit