Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se to hrát rozumně single? O této hře jsem slyšel, že je tam nutnost mít více lidí. Jak to tedy je?

    Škoda, že vůbec nikdo neinformuje o hře Wurm Unlimited (nedávno vyšla na steam), kterou mnohé ostatní hry v podstatě jen kopírují.
  • Jde si založit vlastní server a v jeho rámci můžeš upravit pravidla jako skil cap, násobitele skillování a pod...
    NPC nepřátelé tam jsou pouze zvířata a nic jiného nebude.
    Za sebe mohu doporučit. Nahráno cca 170 hod.
  • Stoji to za to? Myslim s kamaradam si to zkusit zahrat pokud nas bavil minecraft?
  • XorxoxTalarius
    Super, tak doufam ze jim konecne bude fungovat zalozeni vlastni hry a pozvani pratel ze Steam listu, to je asi jedinej duvod proc to nehrajeme (museli jsme hrat pokazdy u nekoho a to se neda)
    Takze pokud opravili i tohle, tak jsem super happy a budeme opet stavet vesnicku *1*
  • walltar
    Btw... když si to hrál, jak fungují servery? Jde si založit vlastní? A budou tam nějací NPC nepřátelé, pokud bude parta lidí na serveru sama?

    Přemýšlím, že bych to zkusil, jak nás přestane bavit ARK.
  • Tohle mě hodně bavilo, hlavně štoly a srovnávání terénu, to si člověk přetvoří krajinu podle sebe a tak to má být v takových sandboxech. Opravdu krásná simulace středověku, jen mě mrzí na oficiálních serverech to, že člověk nemůže dosáhnout všech tuším 2000 skillů pro to, aby mohl hrát i sám, prostě Feudalismus n :) Na všechno je zapotřebí další lid.
  • Tupá verzia už vyšla. Ale je len exkluzívne pre teba.
  • Ostrá verze 17.11. a tupá verze tedy vyjde kdy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit