Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je po otravski p..o 😀

  • Hidden

    Proc hned krizovou vypravu? Ty vety opravdu byly divne a zjevne s tim souhlasila i redakce, protoze byly v clanku upraveny, takze upozorneni na problem bylo namiste.

  • JamesFaith

    A jéje, Dworkin se zase nudí a zahajuje po zvuku a nesubjektivnich recenzích další křížovou výpravu.  Připravte se na měsíc pravidelného prudění v diskuzích a obviňování z podvratného lajkování a používaní falešných účtů, jakmile se s ním odvážíte nesouhlasit.  

  • dworkin

    Tebe musej dodavatelé milovat hele.

  • Naštěstí to ničemu nevadí, takže pohoda.

  • Po demíčku nevím co si myslet. Přijde mi to hrozně neslané a nemastné.

    Na jedničku mám hodně dobré vzpomínky. V tenhdejší době to byla pecka, která spoustu věcí posunula v žánru dál (voxelogá grafika bez placatých polygonů, živoucí svět, vlny na voda, která byla průhledná dle úhlu kamery, dobrý příběh a relativně filmová kamera v rozohvorech - na dnešek nic extra, tehdy nevídané). A i hratelnost byla moc fajn.Ale tohle na mě působí jako běžná UBI hra, která nepřináší vlastně vůbec nic nového a naopak je to takové průměrné béčko s generickým příběhem, generickou hratelností, zastaralou technickou stránkou (screeny vypadají v pohodě, v pohybu jsou třeba animace fakt o ničem).

    Ale pokud to bude v plusku, tak to asi za zkoušku z nostalgie stojí. Ale tisícovka mi za to přijde až moc :-/

  • dworkin

    Recenze i po opravách stále obsahuje chyby (předpokládám, že ty, které Word nepodtrhnul červenou barvou).

    Kromě toho jsou v ní hotové stylistické vraždy. "Planeta Adelpha je domovem tříprstých humanoidů Talanů, pod jejímž povrchem se hlavně skrývá kvantový minerál".  "Krásně zpracované osobité vesnice, které se střídají od města vytesaného do skály až po severskou usedlost na úpatí hory". Proč tohle někdo neodchytil?

  • Nejsmutnější na tom je, že tenhle typ příběhu: "Zlá společnost chce těžit na cizí planetě bez ohledu na její ekosystém a mystické obyvatele. A ty jako odvržený zaměstnanec té společnosti tomu musíš zabránit." Má nejlépe zpracovaný prastarý Albion z roku 1995. Od té doby proti němu všechny další pokusy ať už filmové nebo herní vypadají jako slabý odvar.

  • SlavicBes

    no tak to som rad, ze sa to nakoniec aj dost podarilo!! demo bolo fajn takze hru kupim

  • Jsem rád že je to celkem dobrá hra. Trochu paradox že pokračování revolučního průkopníka open worldů je dneska vlastně zastaralej open world, ale co už. Btw jak jsou na tom ty questy, jde o filler busywork fetchquesty jak z ubisoftovin (třeba z poslední doby avatar byl otřesnej), nebo jsou lepší/unikátnější?

    A jak ta hra na PC běží?

    Recenze je docela skoupá na některý detaily.

  • A přitom Outcast vyšel 10 let před Avatarem, takže jestli je něco něčeho rip-off, tak Avatar Outcastu (samozřejmě, pravděpodobnější varianta je prostě náhoda, pochybuju že Cameron Outcast kdy viděl).

  • dworkin

    Kecáš, je tam!

  • RodneYCZ

    A hlavne zadnou zminku o zvuku!

  • cms.jakub-malcharek

    Kriste! Odjakživa se mi z nějakého důvodu pletou. Můžou za to nejspíš Vetřelci. Opraveno.

  • ... Avatarem od Ridleyho Scotta??
  • Taronyu

    To nevyzerá ako Avatar trochu inak, to vyzerá úplne ako Avatar 😀Niektoré screenshoty akoby z oka vypadli Frontiers. Mimozemšťania tu sú akurát trošku vyspelejší. Škoda toho jazyka, že si nedali viac záležať, ale je to milá snaha 🙂

  • dworkin

    Recenze obsahuje množství překlepů a dalších chyb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit