Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bulletstorm byl pecka! A tahle hra mě asi mine. Už před vydáním to vypadalo na genetickou střílečku bez nápadu. 

  • Hidden

    Alternativni pohled - gunplay mi prisel povedeny a zabavny, loot i jeho system vcetne vylepsovani a prohazovani modu mi daval smysl a porad jsem videl pred sebou tu pomyslnou mrkvicku, lore a pribeh (ackoliv nijak originalni nebo objevny) me bavil a vlastne i celkem zajimal, dabing mi prisel v pohode, vizualni estetika strihnuta Beksinskim fajn, byt technicky trochu zastarala (ale finalni lokace dojem znacne vylepsuji). 

    Co mi neprislo v pohode byly misty az hodne okate neviditelne zdi, zcela vytrhujici ze zazitku, obcas prestrelena obtiznost, end-game Expeditions take uplne nenadchnuly. Ale celkove jsem se bavil a klidne  bych si jeste dal i nasup, takze ke zdejsi recenzi bych bez rozpaku pridal bodik, s vahanim mozna i dva. Tak ci tak, kazdy si muze vyzkouset demo, jak komu co sedne. :)

  • xh43k

    "Outriders jsou ale tak nesmírně nezáživnou látkou, že si musím vypomoci biblickým veršem z Apokalypsy"


    ... 6/10 :D

  • Slim84

    Mam odehrano nejakych 18h a jsou v te hre veci, ktere me vyslovene vadi. V nekterych mistech to vypada, ze tam muzete jit, ale ono to nejde, na nelterych mistech lze seskocit, ale udelate krok vedle a ono to najednou nejde, je to tunelovka, proste jdete koridorem a uz dopredu vite, kde se budou spawnovat nepratele. Ale na druhou stranu pro vikendovyho hrace jako ja, kdy fakt nemam cas dlouho vysedavat, je to super hra na odreagovani. I pres ty neduhy, ktere me vadi, me bavi. Je otazkou jestli stala za tech 60euro. Hra ma spad, sem tam jsou tam vtipny hlasky, hrdina/ka jsou sice ne moc zajimavy, ale neurazi. Problemy s pripojenim sem zatim nemel a paradoxne na 9let straym HW, kde jedin, co je novy je rtx2070s bezi na high pri 5120*1440 pres 60fps. Asi to neni hra pro kazdeho, ale za me si zaalouzi 7/10.

  • redicius

    Dohráno za 26 hodin. Jako single. Chtěl jsem zkusit, než to smažu, jakej je coop. Dal jsem random, protože friendy nemám. První hra se připojila, ale druhej hráč stál a nic nedělal. Takže smůla, exit a další random hra. Jen sem se připojil, druhej hráč mě kicknul pryč. Uvědomil sem si, že třetíá pokud vlastně už ani dělat nechci. Takže jsem hru vypl, mrkl na steam na odehraný hodiny a uninstall.

    Vracet se asi nebudu, polovinu hry jsem dojel jen z nutnosti, že sem chtěl uzavřít příběh. Graficky se mi to hodně líbilo, prostředí je supr a šlape to ve 4k úplně úžasně. Ale je to furt dokola a o ničem.

    Pokud to někomu vyhovuje, tak sidequestů je tam mraky. Věřím, že se to někomu na 50 hodin klidně bude líbit.

    Rozhodně objektivně dobrá a pěkná hra, jen ne pro mě.

  • Tahle recenze je pro PC hráče dost pravdivá. Máte spoustu levnější a lepší možné zábavy. Pro hráče na PS je tahle hra poněkud výše v žebříčku. Sám jsem dost uvažoval zda za ní dát 1700. Nakonec jsem to udělal a nelituji. Na PS není až tolik her kde by se dalo takto vyblbnout s kámošema. Oproti jiným hrám je inteligence nepřátel na vyšším WT opravdu zlá a nutí vás taktizovat, utíkat, zaútočit ve správnou chvíli, přemýšlet kdy parťáka zvednete. Každý nový loot z venku přemýšlíte jestli si ho dát hned nebo ne, protože šance že vám padne loot s nastavenými schopnostmi které potřebujete je téměř nulová. Časté tunelové vedení postavy a předvídatelné boje hru vůbec nezkazí. Protože i když v boji cedíte krev na ovladači, šmoulíte poslední náboje a s vypětím sil sundáte posledního borce s lebkou nad hlavou, tak vás hra překvapí další vlnou nepřátel a při představě, že to nedáte a celý souboj půjdete znovu se vám dělají mžitky před očima. Graficky je hra příjemná a koukatelná na Ps4 jsou lepší hry to ano, ale chybí jim ten sociální kontakt s kámošema, což je zvlášť v dnešní době obrovský bonus. 

    Co je dost otravné jsou přechodové scény mezi lokacemi a prázdná místa v otevřených zakoutích tunelů. 

    Jediné technické problémy které jsme zaznamenaly jsou-nelze se přihlásit do hry(vyřeší reset a to vždy), pád hry při ohlašování(opraveno včerejším patchem), chybný miniboss který měl instantní dovednost která ho znovuoživovala pokaždé když umřel (pustili sme lokaci znovu a v pohodě). A úplně nejhorší chyba byl ovladač který si dovolil se vybít přesně ve chvíli kdy již máte téměř zabitého bosse a parťáci zrovna lehnou. 

    Osobně za PS4 verzi 8+/10

  • GodofBar

    Bulletstorm byla prd*l a slušná řežba 😝 neočekával jsem od toho, že to bude nějaká mega pecka a bavilo, stejně to mám u outriders, zatím baví..ale asi nejsem nějak moc náročný🤓 třeba destiny jsem poměrně rychle opustil tak uvidíme..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit