Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se tady poplacejte poo ramenou vsichni jak vas ta hra nezajima atd....tolik slzicek u kazdeho clanku o overwatch :-D

    no a emo typek co napise ze nechce zit na teto planete kvuli tomu no tak jeho problemy bych teda chtel mit :-D
  • Chápu, že je Overwatch "velká" hra, ale chystáte s tímto přístupem návody i k jiným hrám?
  • Menší chybka: Pharah má klasický skok.
    • DekkerDave
      A Soldier:76 má při ultimačce o dost zrychlený nabíjení.
  • Já bych do toho i šel, a v HotS mě Blizzard týrá matchmakingem a bojím se že tady to bude stejný.
    Kde to jsme když já jsem čerstvě lvl 40, máme v týmu akorát 2 borce v partě a dva nejsou ani na lvl 40 a stojíme proti full premade bandě všechno lvl 40 s vymydlenýma rankama v lize.
  • Jak už jsem psal minule na nějakých 40 aktivních abilit včetne maker z wowka se tohle nechytá. A to wowko hrajou i desetileté deti... čili na nejakých pár abilit opravdu návod není treba...
    • Jack1947
      Bobe, já nevím jestli tomu věřit že bys kdy byl někdy veteránem Wowka, třeba jo ale to s tím opravdu nemá mít nic společného míšíš jabka s hruškama a motáš do toho i ty drštky *7*
    • Pro novy hrace proc ne ?
      Kdyby mel nekdo zajem tady je tabulka o abilitach .
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Tb7xg_EmtkqgR7da6IDMcFjdEsFkefcW_78mAIRKp0w/edit?pref=2&pli=1#gid=1651378926
  • To si pan Homola spletl Games s fan stránkou ?

    (to není hate, ale moc netuším, co to tady na games dělá...)
    • kkING
      i games musi z neceho zit a blizz rad uvolnuje spousty penez na mareketing *1*
      • No konečně to někdo napsal. Nebo myslíte, že tohle nevídané protěžování dělají úplně z lásky?
        Jako nemám proti tomu nic, ale bije to do očí. To musela být paleta.
        • Tilwaen
          "Nebo myslíte, že tohle nevídané protěžování dělají úplně z lásky?"

          Psal to Adam, takže jo.
    • MikeR
      Overwatch návod na Games.cz webu je v jazz pohodě. V jazz pohodě není H1 titulek psaný Homola jazykem.

      Adame, nezlob už. Kdo má takový patvary pořád číst a poslouchat, sakra. Vždyť to bolí víc než reklamy s nefunkčním křížkem přes celou obrazovku. Tady v Čechách říkáme "Návod na Overwatch", ne "Overwatch návod". To je s váma furt dokola. *13*
    • ringmancz
      na PC Gameru je teď taky spousta Overwatche. je to oblíbený, tak je třeba toho využít. a nekritizuju to
    • Třeba maj o to lidi prostě zájem
      • nevěřím že games má tolik 3+ čteářů
    • taky nechapu proč na herním webu píšou o hrách... a ještě ke všemu o populárních...
      • Jedna věc je psát o hrách, druhá věc je "spamovat" tady s fan článkama. Předpokládal bych, že web o hrách bude mít recenze, novinky atd.. ale návody, postupy, tipy, triky a pod. to je přece čistě věc na fan stránku. Mě třeba OW nezajímá (nejen mě), tak proč bych o tom měl pořád dokola číst nějaký tipy & triky. Že se games.cz nevěnuje skoro vůbec závodním hrám, to přežiju a zvykl jsem si (nebýt pana Rybáře, asi tu nebudou ani recenze), ale tenhle Blizz fanatizmus, to už je fakt moc. Připadám si jak na webu placeném Blizzardem. A to já hlupák dávám už pár let těch ušmudlenejch 70,- na podporu games.cz a on to přitom těžce sponzoruje Blizzard...

        Btw: HS tu měl taky článek co tu neměl dělat, ale byl jen jeden. Počítám, že OW bude mít ještě minimálně 3 (když tohle jsou jen útočné postavy...).

        I don´t live on this planet anymore...
        • Blue.Shark
          Overwatch startoval a proto je to vzhledem k očekáváním po celém světě docela velká událost. Tohle se děje na každém herním serveru, když vychází velká hra. Nějak netuším, co je na tom tak těžkého pochopit.

          Je na tobě, které články z deseti denně publikovaných vyhodnotíš jako zajímavé. Pokud to nejsou ty o Overwatch, tak je, proboha, nečti. Je tu spousta jiných návštěvníků (já), kteří se rádi dozvědí herní novinky i z žánrů, které sami nehrají.
          • Mno pokud z 25 článků za týden jich bude 5 ve stylu tipy & triky o OW, tak games opravdu nemusím číst.. To za chvíli budeme mít tutorialy k Unity, rozbory her z CS, co týden to rozbor metagame v HS, top 10 youtuberů, HW koutek o tom, jak se z AMD cpu dá udělat topení na zimu a rozbor map z COD ?

            Já chápu, že je mr. Homola fandou čehokoliv od Blizzardu, ale to z něj ještě nedělá odborníka a taková věc přece patří na fan stránku. CSGO taky zajímá hromadu lidí a nevidím tady o tom ani čárku (ne že by mě to zajímalo), Fallout 4 tady taky nemá tutorialy na mody a pod...

            +

            A co na webu o hrách má být a co ne, je snad jasné... nebo se tedy zeptám, kdy končí web o hrách (zpravodajství?) a začíná fan page ?

            Ale dost už OT, já chtěl jen říct, že mi to přijde divné... :)
            • Upřímně, zas tak katastrofální to opravdu není. V porovnání s herní žumpou Kotaku (odkud bohužel Tiscali přebírá články), je na tom Tiscali o poznání lépe. Zatím se například nesetkáváme s tendenčními články "Social Justice Warriors" a "Click baits", kterými je Kotaku proslavené.
            • Blue.Shark
              Po gamesovém dotazníku se objevil třeba Lukášův rozbor grafických nastavení. Tipy a triky mohou být další novinkou. Fan page začíná, když je veškerý obsah zaměřený na jednu hru či jednu společnost. To games není.

              Pokud se ti nelíbí přístup redakce, máš možnost napsat dotaz do Fight Clubu nebo do názorů/připomínek. Pokud ovšem budeš akceptovat jejich důvody; to už je věc druhá.
        • karlman.hajsky
          Kdo tě to nutí číst. Někdo rád buchty makové druhý zas tvarohové, ale obojí jsou to buchty. Prostě tohle je web o hrách, v redakci mají jednoho odborníka na Blizzard hry, tak proč by se o své postřehy z těchto her nepodělil. Neřeš blbosti a dej si Tik-Tak. Čau .
        • "Btw: HS tu měl taky článek co tu neměl dělat, ale byl jen jeden." Tak hlavně, že za všechny víte, co tu má být a co ne :D
        • ringmancz
          jsem nevěděl, že na Marsu už mají internet
          • Samozřejmě, že mají. A dynamické IP adresy... *1*
        • Prej spamovat :D
      • Zir074
        Se sarkasmem bych se moc neunáhlil, třeba jen myslel, že se takové péče nedostává i ostatním hrám.

        Osobně vidím na Games podobný návod prvně, ale pokud s takovými články "tipy a triky" budou pokračovat, určitě bych to uvítal i u dalších titulů.

        Sice nesdílím nadšení pana Homoly z této hry, ale tyto články bych neodsuzoval. Pro nové hráče to samozřejmě může být užitečné.(Toto už je spíš reakce na WWho)
        • tak nejak si ten ucet na 3500,- za sberatelku u tiscali obhajit musi jeden clanek to by mu neproslo....
        • Veskoslav
          Tak podobným hrám se v redakci nikdo nevěnuje, tak to není zase tak překvapivé a na trhu kromě MOBA her nic takového není.:) Příběhy Tlustého Jediho tady taky spoustě lidí vadily a přitom to byla dobrá legrace.
  • Na videích se mi líbil nejvíc Hanzo (není to utočná postava). Ale stejně bych si tuhle barevnou slátaninu za ty prachy nekoupil. Ani neprobíhá výměna skinů které padnou. O ničem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit