Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se tady poplacejte poo ramenou vsichni jak vas ta hra nezajima atd....tolik slzicek u kazdeho clanku o overwatch :-D

    no a emo typek co napise ze nechce zit na teto planete kvuli tomu no tak jeho problemy bych teda chtel mit :-D
  • Chápu, že je Overwatch "velká" hra, ale chystáte s tímto přístupem návody i k jiným hrám?
  • Upřímně, zas tak katastrofální to opravdu není. V porovnání s herní žumpou Kotaku (odkud bohužel Tiscali přebírá články), je na tom Tiscali o poznání lépe. Zatím se například nesetkáváme s tendenčními články "Social Justice Warriors" a "Click baits", kterými je Kotaku proslavené.
  • Blue.Shark
    Po gamesovém dotazníku se objevil třeba Lukášův rozbor grafických nastavení. Tipy a triky mohou být další novinkou. Fan page začíná, když je veškerý obsah zaměřený na jednu hru či jednu společnost. To games není.

    Pokud se ti nelíbí přístup redakce, máš možnost napsat dotaz do Fight Clubu nebo do názorů/připomínek. Pokud ovšem budeš akceptovat jejich důvody; to už je věc druhá.
  • nevěřím že games má tolik 3+ čteářů
  • tak nejak si ten ucet na 3500,- za sberatelku u tiscali obhajit musi jeden clanek to by mu neproslo....
  • Mno pokud z 25 článků za týden jich bude 5 ve stylu tipy & triky o OW, tak games opravdu nemusím číst.. To za chvíli budeme mít tutorialy k Unity, rozbory her z CS, co týden to rozbor metagame v HS, top 10 youtuberů, HW koutek o tom, jak se z AMD cpu dá udělat topení na zimu a rozbor map z COD ?

    Já chápu, že je mr. Homola fandou čehokoliv od Blizzardu, ale to z něj ještě nedělá odborníka a taková věc přece patří na fan stránku. CSGO taky zajímá hromadu lidí a nevidím tady o tom ani čárku (ne že by mě to zajímalo), Fallout 4 tady taky nemá tutorialy na mody a pod...

    +

    A co na webu o hrách má být a co ne, je snad jasné... nebo se tedy zeptám, kdy končí web o hrách (zpravodajství?) a začíná fan page ?

    Ale dost už OT, já chtěl jen říct, že mi to přijde divné... :)
  • DekkerDave
    A Soldier:76 má při ultimačce o dost zrychlený nabíjení.
  • Samozřejmě, že mají. A dynamické IP adresy... *1*
  • Blue.Shark
    Overwatch startoval a proto je to vzhledem k očekáváním po celém světě docela velká událost. Tohle se děje na každém herním serveru, když vychází velká hra. Nějak netuším, co je na tom tak těžkého pochopit.

    Je na tobě, které články z deseti denně publikovaných vyhodnotíš jako zajímavé. Pokud to nejsou ty o Overwatch, tak je, proboha, nečti. Je tu spousta jiných návštěvníků (já), kteří se rádi dozvědí herní novinky i z žánrů, které sami nehrají.
  • karlman.hajsky
    Kdo tě to nutí číst. Někdo rád buchty makové druhý zas tvarohové, ale obojí jsou to buchty. Prostě tohle je web o hrách, v redakci mají jednoho odborníka na Blizzard hry, tak proč by se o své postřehy z těchto her nepodělil. Neřeš blbosti a dej si Tik-Tak. Čau .
  • Menší chybka: Pharah má klasický skok.
  • "Btw: HS tu měl taky článek co tu neměl dělat, ale byl jen jeden." Tak hlavně, že za všechny víte, co tu má být a co ne :D
  • ringmancz
    jsem nevěděl, že na Marsu už mají internet
  • Prej spamovat :D
  • Já bych do toho i šel, a v HotS mě Blizzard týrá matchmakingem a bojím se že tady to bude stejný.
    Kde to jsme když já jsem čerstvě lvl 40, máme v týmu akorát 2 borce v partě a dva nejsou ani na lvl 40 a stojíme proti full premade bandě všechno lvl 40 s vymydlenýma rankama v lize.
  • Tilwaen
    "Nebo myslíte, že tohle nevídané protěžování dělají úplně z lásky?"

    Psal to Adam, takže jo.
  • No konečně to někdo napsal. Nebo myslíte, že tohle nevídané protěžování dělají úplně z lásky?
    Jako nemám proti tomu nic, ale bije to do očí. To musela být paleta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit