Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Vypadá jak Aang ze SERIÁLU Avatar: The last airbender.
  • Jack1947
    Konečně nějaké nové info o téhle (možná) pecce. Jsem na to fakt zvědavý. *4*
  • na tohle se teším, je to jakoby jste vzali battlegroundy z wowka a vydali to jako samostatní hru (co se taky tady stalo - je to pvp z puvodního mmo Titan). Ja ve wowku ani nic jineho než battlegroundy nehral.
    Akorát tedy nevím pro kolik hráču to bude, líbilo by se mi kdyby to bylo alespon 15/15 (a klidne i vic), a ne male pvp areny 6/6 a pod. Ale obavam se že to zacíli na menší areny a kompetitivni MP a e-sport.
  • Ta Blizzardí grafika už mi opravdu leze krkem a projevuje se silnou alergickou reakcí. Nejhorší je, že se jí spousta vývojářů snaží napodobovat. Zřejmě jim někdo (nějaký odborník na slovo vzatý) řekl, že to je to co prodává ty jejich hry. NE.

    -Zdaleka nejhorší je to v HotS, to už se opravdu nedá.
    • Asharak
      Proč by měli dělat ostatní kreslenou grafiku jen proto že ji dělá mmj i Blizzard? Už mi začíná placatět čelo z těch facepalmů, v reakci na ty samé kydy dokola *1*
    • Jack1947
      Ty se nedáš... co konkrétně ti tam tak moc vadí barviček tam zas tolik není *7* stylizace je docela příjemná, navíc v té vřavě častokrát nemáš šanci sledovat kde se co leskne... grafika je tam myslím ten nejmenší problém.
      • Asharak
        No v tom druhém videu byl ten písek trochu dost bledý. Chtělo by to nastavení konečně všeho možného ._.
  • Blizzard je fakt už zoufalej že jim utekl obchod s hats a itemy aka TF2/D2
  • Ten chaos mi pripomina QIIIA v rocket arene *1* Ale jinak neprehledna zmet extravyraznych barvicek.....pro hrace na LSD to prave *1*
    • je to early verze, ve wowku ma taky každa postava ruzne spelly a v boji to neni neprehledne ( na rozdíl co jsem videl videa z GW2 nebo toho noveho sci fi mmo co kopiruje wowko), takže se nebojim že by to neumeli udelat tak aby to bylo prehledne. zkušeností maji dost
  • XorxoxTalarius
    Jestli tam ty hlasky nepujdou vypnout, tak to bude na dve veci, stacilo mi koukat na video a uz mi lezli krkem.
  • Sr_Lobo
    FPS střílečky mám rád veškerýho druhu, ale pořád nevim co mě má zrovna na tomhle lákat *7*
    Tak třeba bude překvápko no, ale komp bych za to do ohně nedal...
    • Ehm a co te laka prosimte na ostatnich FPS strileckach ktere vysli do ted ?
      Ja v tom vidim teda sakra laka naprosto odlisny charaktery s naprosto jinym ovladanim atd ne jako když si v CS:GO COD a podobnejch hrach vyberes maxinmalne tka jinou zbran a jinak je to vsude to stejny.
  • to uz vazne vsetko bolo vymyslene? ved to je cisty Dhalsim
    • Spades
      1. netuším o koho jde
      2. z obrázků nevypadá jako robot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit