Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, že Kotor byl imho hlavně o tom příběhu, tak bych řekl, že by tam ani nevadilo trošku upravit herní mechanismy apod, aby to bylo modernější. Ta hra fakt nestála třeba na soubojáku.

  • Carnage666

    Ale jasný, já mam rád starý verze a čas od času si obě odehraju, dvojku s restored content modem. Ale nic to nemění na tom že kdyby vzali celou jedničku a nechali jí úplně stejnou jen tomu dali moderní kabát rozhodně by si nikdo nestěžoval 🙂

    Jeden týpek dokonce dělá v Unreal Enginu fan cinematic a vypadá to zatím slibně.

  • mr.clayman

    Oba KotORy miluju, ale klidně bych si je nechal líbit na Frostbitu a kdyby udělali konverzace mezi postavami ve stylu Mass Effectu, nemělo by to chybu. Zbytek může zůstat tak, jak je IMO.

  • mr.clayman

    Ta měla za mě jedno z nejlepších a nejmrazivějších inter, co jsem kdy viděl. 😎😍 Za to měl dostat scénárista přidáno.

  • uher

    Navíc úplně zbytečnej remake...

  • Inquisitor

    Hmm dám si znovu dvojku.

  • Derp_1337

    Jo, KOTOR má slušnou grafiku a herní mechaniky a na dnešní dobu, takže je příjemně hratelný i dnes.

    Akurát nikomu (s vyjímkou fanoušků) se nechce dělat zadarmo a udržovat hru updatovanou pro aktuální OS.

  • Jack1947

    Super ještě ten Reboot/ nový díl a je to ok 😎🙂

  • KOTOR I+II potřebuje akorát udržovat kompatibilitu s aktuálním OS, nic víc.

  • ovsem o tom, ze by fungovaly, se da uspesne pochybovat

  • Derp_1337

    To je jeden ze známých problémů Dead Space. Někomu to jde bez problémů i ve 4K. Někdo jiný má problém s pohybem myši. Někdo další má problém s kolizí textur.

    Celý to jádro problémů pramení z toho, že to není moc dobrá konverze z konzolí. Špatně udělaný herní engine.

  • Carnage666

    Špatný remake! Dead Space miluju, ale když už tak měli udělat novou hru s novým protagonistou. Jestli něco potřebovalo remake a taky se o tom šuškalo tak je to KoToR.

  • "The mouse controls in Dead Space are notorious. While many players
    report issues with positive or negative mouse acceleration or overall
    sluggish movement, others state that the controls are not that bad. This
    is because the engine applies a lot of transformations to the input
    that are based on frame time."

    Není to v citlivosti. Já mám problém s akcelerací, která je proměnlivá a kurzor díky tomu strašně plave. Navíc co jsem dál zjišťoval, tak ta hra má opravdu blbě navržený engine a ty máš holt štěstí, že na tvém HW to běží dobře, ale já to mám na myši absolutně nehratelné, ale s gamepadem to jde.

  • Coz je vlastne ta nejmutnejsi zprava. Ze nejvetsi oznameni na EA akci je remake....

  • spoock

    beru to tak, že i v herním průmyslu najeli na vlnu reycklací toho co funguje, v Holywoodu dělají remaky pořád.

  • Maxianimal

    Nainstaloval jsem to včera znovu a nevidím tam problém, jen stačí stáhnout citlivost. Jinak graficky je to pořád naprosto ok :)

  • twicer

    No, ono je to docela jednoduché. Je to pro ně sázka na jistotu a znamení menších výdajů.

    Herní trh je dnes velký, vznikají nové hry a také se recyklují starší tituly pro generace hráčů které to minulo. Nic špatného na tom nevidím, když se to dělá dobře.

  • Bohuzel, jeden z novych trendu. Tezko ale rici, co mame jako hraci delat, jestli tyhle oznameni vcelku ignorovat a nepodporit ten hype, nebo si stezovat na recyklaci (ovsem rad se necham prekvapit kvalitnim produktem za primerenou cenu). Ja jsem pro ignoraci, uz jen proto, ze mnoho tzv. "angry gameru" tohle stezovani eskaluje do otravne negativity postradajici konstruktivni kritiku.

  • Jarisko84

    Ako fajn berem... ale to uz nevefia robit nove hry ? Co im dosli napady? To mame kupvat stale to iste dokola len v bledomodrom???

  • cibrut

    Na jednu stranu souhlas, navíc ve 4K to prostě nemá chybu. Na stranu druhou pod W10 má každý trochu jiné problémy, někomu to chodí dobře, někdo musí "hackovat a tweakovat" ;) a i tak mu to třeba blbne.

    Na druhou stranu, pokud to nebude opět zprasený port z konzolí, ale bude to nativní verze pro PC, kde bude všechno šlapat tak, jak má, tak i když jsem DS s chutí dohrál po 3., tak trailer mě trochu navnadil, i když jsem si taky doteď řikal "WTF, další dojná kr*va?".

    Čeho bych se maličko mohl bát je "změny v hratelnosti mají pouze prospět uživatelskému pohodlí", protože to může být prakticky cokoliv. Jasně, ve hře je pár opravdu horkých momentů, kdy Isaac prostě chtě-nechtě umře, než hráč přijde na to, že prostě třeba musí jen utéct a to ještě správnou cestou, ale neni to nic nehratelného.

    No a ad remake/remaster - když se odprostíme od výkladů obou terminus technicusů, na mě to působá, že vizuál bude komplet nový včetně textur a samozřejmě absence problémů s původní verzí pod W10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit