Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibrut

    DS1 se dá koupit na Steamu. Pod W10 funguje, ale je to tak trochu "každá ves jiný pes". Někomu to funguje vcelku dobře (největší problém je V-sync a rychlost myši + pohyb Isaaca a hlavně detekce kolize vázaná na framerate :/), někdo s tím zápasí víc, ale hrát se to dá dobře. Hrál jsem letos (po 3.) Steam verzi, na W10 a vcelku bez většíh problémů ve 4K.

  • Mám verzi z GoGu a co teď letmo projíždím recenze, tak na ovládání si tam stěžuje tak 1/3 lidí. Kurzor divně "plave" a nedá se s tím hrát. Jinak něco podobného jsem měl u Carrier Command a stihl jsem ještě na Steamu 2h okno pro refund.

  • Je ještě šance koupit a hlavně rozběhat na w10 ten starý Dead Space 1? To jenom pro případ, že by ten remake náhodou nevyšel...

  • mr.clayman

    Co jsem zaslechl pokoutně, někteří hráči mají na moderních sestavách problém se spuštěním/stabilitou původní hry a navíc už od prvopočátku trpí input lagem.

    Myslím, že dost lidí ten remake ocení a navíc na Frostbite enginu bude vypadat určitě skvěle. 😎

  • x_ander

    Zrovna mám první Dead Space rozehrany a blizim se do finále. A hraju to poprvé, takže žádné růžové bryle. Tahle hra fakt žádný remake nepotřebuje. Remaster s ostřejšíma texturama, moderníma grafickýma efektama a vyhlazenym ovladanim - sem s tím. Ale remake? Není důvod. Jenom honění prachů. 

  • Zbysek01

    Já se těším a doufám aspoň v příští rok :)

  • Zbysek01

    Mám první díl dohraný na PC několikrát (určitě pět a víckrát) a nikdy mi tam kombinace K+M nepřišla jako problém. Naposledy jsem si dal celou trilogii, tak dva/tři roky zpátky....

  • KIMCID

    že bych dal zase

  • Maxianimal

    Nikdy jsem s tím neměl problém, dokonce před dvěma lety jsem si to dal znova a pohoda.

  • Snad bude už normální ovládání. Ten konzolový port byl na PC šílený. Jedna z mála her, kde jsem musel připojit gamepad, aby se to jakž takž dalo hrát a vzhledem k tomu, že jsem zvyklí na K+M, tak jsem se u toho strašně trápil s mířením, ale pořád to bylo o fous lepší než s myší a podivně plovoucím kurzorem a akcelerací, která nešla vypnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit