Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cheaty v MP ?
  • "wasteland sem nedohral protoze to neumim"
    *1* *1* *1*
  • LoTV bude asi hodně o micru. Tolik abilit, že si to člověk ani nezapamatuje.
  • s.hih
    terran OP, zerg imba, toss a-move
  • tak jestli to nevěděli ani ty kámoši proti kterejm si ty lanky hrál tak pohoda *1*

    a AI bylo v C&C vždycky dost tupý na to aby to bylo potřeba, celkem challenge je akorát 1vs7 hard AI, teda přežít 10 minut a ty první dvě vlny co pošlou všichni najednou *1*
  • Vzhledem k tomu, ze to ma byt o Zerathulovi tak bych rekl, ze nebude.
  • Lepsi vzpominky nez na C&C mam spis na Dune 2.
  • species
    Hele ja stary c&c hry uplne zboznuju, spis teda single a po mp spis lanky s kamosema nebo nejaky pratelaky.

    Nahrano tam mam vic hodin nez si sem ochoten priznat, ale tohle jsem opravdu nevedel, az takova lama sem.
  • Heart of the Swarm bylo peckoidni verim ze Blizzard neklesne na kvalite - spise naopak
  • tady máte představení nových jednotek, což je imho nejdůležitější věc na celém datadisku, proto trošku nechápu proč je v článku tak nehorázně odbytá

    http://kotaku.com/starcraft-ii-legacy-of-the-void-has-some-rad-new-units-1656122997
  • a stojí jen $500, což je míň než stojí ten jeden Rocketeer.. kolem a kolem účinná taktika, která stojí a padá s tím že oponent nescoutuje, to platilo u all inů v RA a platí to i v SC *4*
  • ano, staví se po 1, ale čím víc máš kasáren, tím se ten 1 staví rychleji, takže z 10 ti vybíhají jak na běžícím páse
  • species
    A k cemu 10 kasaren? Kor u RA2, vojaci se stavi stejne po jednom jako ve vsech C&C.
  • tak může, ale nikdo ho nebude brát vážně, ale byl to částečně vtip/narážka na SC komunitu, která je vcelku silně elitistická a na kohokoliv kdo není aspoň Master a má připomínky ke hře se kouká jako na pětilecké děcko které se snaží radit při technickém plánováni cesty na Mars *1*
  • tj, ale ono je to s těmi all iny ve všech hrách stejné, pamatuju si jak jsem kdysi ze zvědavosti zapnul RA2 po netu, načež mi tak po 5 minutách přilítl týpek asi s 30 vojáčky na jetpackách, během dvou vteřin mi sestřelil ty 3 protiletecké věže co jsem tam měl a hned po nich i zbytek základny.. on měl ve své základně 10 kasáren na výrobu vojáčků jak jsem po hře zjistil *1*
  • Negativně se o hře může vyjadřovat kdo chce. Nechápu jak umístění v lize kvalifikuje k tomu, že se někomu hra líbí nebo ne. Obzvláště singleplayer. Něco jinýho je race balance, ale to je tak vše.
  • species
    palec nahoru za c&c, westwoodu je strasna skoda
  • Mato1987
    To je síce pravda, ale ja si radšej spokojne poprdkávam v bronzovej lige, kde si pekne vybudujem základnu a potom sa vrhnem na súpera so všetkým možným. Viem hrajem to ako command and conquer, ale to je už taký môj starý zlozvyk *1*
  • tak z bronzu si venku za hoďku dvě když chceš, stačí jet v kuse all in taktiky kterejm se tam lidi stejně neuměj bránit, to samý silver teda *1*
  • Mato1987
    Je to dosť možné, na battle.net fórach sa o tomto viedli diskusie, napr. tu http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/9678568628 kde v podstate to monštrum čo si videl v tom kratučkom trailery oblivion môžu byť práve tí noví xel naga, ktorý sa evolvovali kombináciou toss technológie a čistej zerg esencie, alebo ako to je :) No jednoducho bude to zaujímavé, či vôbec uvidíme tých pradávnych xel naga :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit