Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Doufám, že kampaň nebude takové Lovestory jako WoL a HotS.
    • Asharak
      Nejlépe alespoň takovou, jako měla minikampan za tossy ve WoL *14* Tak by to šlo.
      • Vzhledem k tomu, ze to ma byt o Zerathulovi tak bych rekl, ze nebude.
  • tady máte představení nových jednotek, což je imho nejdůležitější věc na celém datadisku, proto trošku nechápu proč je v článku tak nehorázně odbytá

    http://kotaku.com/starcraft-ii-legacy-of-the-void-has-some-rad-new-units-1656122997
  • jediny co mě zaujalo je teleport pro battle cruiser v multiplayeru.....

    heart of swarm sem hral jen u bratrance kterej mě řekl ktery mise jsou dobry (ČTYŘI !!!! Z CELE HRY) ty sem zahral a prostě nuda a šeď. Nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru!

    takže na Void jim se....
    • tak ono tahle hra se hraje hlavne kvuli MP. já takhle vyhrál pár lokálnich turnaju s docela slušnou prize money. ale musel jsem si trochu pomoct cheatama protože proti tem skillerum by se to jinak fakt nedalo *1*
      • Cheaty v MP ?
    • species
      Nechces delat recenzenta na games? Imo "hral jsem u bratranka ctyri mise pac mi rek ze sou dobry" je neco podobnyho jako "wasteland sem nedohral protoze to neumim"
      • "wasteland sem nedohral protoze to neumim"
        *1* *1* *1*
      • hele wings of liberty sem si koupil a dohral... ok dobry dalo se ale žadnej zazrak. do hots jsem jit nechtěl tak sem řekl bratrankovy.. řekni co bylo podle tebe dobry a ja si to skusim. takže sem dohral poslední misi pak nějakou z křižníkem a ještě 2 další. A byla to prostě nuda. Poslední misi sem vyhral mas swarmem protože AI neumí ani používat radar *7* *7* *7* *7* to jako mysleli vážně ??? ability jako je radar EMP nebo psystorm umělo AI používat ve starem starcraftu a ve dvojce to jako nejde ??? *1* bliznam nasra... evidentně si s tim moc prace nedali
        • species
          ja docela souhlasim, Hots bylo o dve tridy horsi nez WoL, sak tam recyklovali bosse z diabla3
  • bezkonkurenčne nejhorší strategie na současnem trhu
    • To si doma se smyčkou okolo krku, přiškrcený honíš nad mínusy?
      • kostejnesmrtelny
        Nějak tak si představuju polovinu místních. Včetně týhle trosky, samozřejmě.
    • Nic než flame..
      • Asharak
        Náhodou, celkem se snaží aby ho vzali ostatní k sobě do klubu. :)
    • Vitekb
      Vskutku? A to je téměř jediná.
      Které jsou lepší?
      • cokoliv, supcom FA, supcom 2, DoW 1, 2, CoH 2, planetary annihilation a další. pravda je že, že blizz ma super ty veci okolo, jako matchmaking, ranky, servery, balanc, starost a o hru, podpora e sportu atd., za to je uznavam. ale hra samotna stoji za h0wno
        • Blue.Shark
          Tak mě napadá, jestli víš, že ze všech, cos napsal, je současná jen Planetary Annihilation a CoH 2, která ještě není venku.

          Každopádně je příběh Starcraftu jeden z těch, ke kterým se vždycky rád vracím. "My life for Aiur" :))
          • Nejlepsi je ceske infinitum.. (http://www.infinitumgame.com/cs)
          • starcraft 2 taky není současnej: hratelnost z doby pred 15 lety a grafiku maji o hodne lepší ty tituly co jsem napsal
            • Blue.Shark
              Legacy of the Void je současný už z toho důvodu, že ještě ani nevyšel...ošemetná věta, ale věřím, že dává smysl. Starcraft je graficky na velmi dobré úrovni. Každému nemusí sednout jeho stylizace, ale ta dovoluje, aby jej hráči rozběhli i na slabších strojích a celek pořád k něčemu vypadal.

              Opírat se o hratelnost a mechaniky Starcraftu je s prominutím neuvěřitelně hloupé - před 16 lety se první Starcraft právě pro své mechaniky začal hrát profesionálně a hraje se dodnes; ostatně je to jedna z nejlépe vybalancovaných strategií. Jsem rád, že právě hratelnost a mechaniky druhého dílu zůstaly víceméně věrné originálu - Blizzard (narozdíl od Microsoftu) pochopil, že není nutné měnit to, co funguje. Ty prostě haníš Starcraft jen tak ze zvyku.

              Uznávám, že ostatní strategie, které jsi napsal, jsou velmi dobré. Vypíchnul bych hlavně DoW1 a SupCom:FA. Chtělo by to ale otevřít oči, protože Starcraft mezi ty dobré strategie rozhodně patří.
        • del0
          kthxbye
      • Veskoslav
        Max=nereagovat. Zbytečné
  • LoTV bude asi hodně o micru. Tolik abilit, že si to člověk ani nezapamatuje.
  • prosím každého, kdo není aspoň v Diamodnu a chce se jakkoliv negativně vyjadřovat o této hře, aby okamžitě opustil tuto diskusi, neb není kvaliifikován o ní jakkoliv diskutovat *1*
    • Negativně se o hře může vyjadřovat kdo chce. Nechápu jak umístění v lize kvalifikuje k tomu, že se někomu hra líbí nebo ne. Obzvláště singleplayer. Něco jinýho je race balance, ale to je tak vše.
      • tak může, ale nikdo ho nebude brát vážně, ale byl to částečně vtip/narážka na SC komunitu, která je vcelku silně elitistická a na kohokoliv kdo není aspoň Master a má připomínky ke hře se kouká jako na pětilecké děcko které se snaží radit při technickém plánováni cesty na Mars *1*
    • Mato1987
      bronze league hero, happy and proud :D
      • tak z bronzu si venku za hoďku dvě když chceš, stačí jet v kuse all in taktiky kterejm se tam lidi stejně neuměj bránit, to samý silver teda *1*
        • Mato1987
          To je síce pravda, ale ja si radšej spokojne poprdkávam v bronzovej lige, kde si pekne vybudujem základnu a potom sa vrhnem na súpera so všetkým možným. Viem hrajem to ako command and conquer, ale to je už taký môj starý zlozvyk *1*
          • species
            palec nahoru za c&c, westwoodu je strasna skoda
            • tak jestli to nevěděli ani ty kámoši proti kterejm si ty lanky hrál tak pohoda *1*

              a AI bylo v C&C vždycky dost tupý na to aby to bylo potřeba, celkem challenge je akorát 1vs7 hard AI, teda přežít 10 minut a ty první dvě vlny co pošlou všichni najednou *1*
            • Lepsi vzpominky nez na C&C mam spis na Dune 2.
            • a stojí jen $500, což je míň než stojí ten jeden Rocketeer.. kolem a kolem účinná taktika, která stojí a padá s tím že oponent nescoutuje, to platilo u all inů v RA a platí to i v SC *4*
              • species

                Reakce na příspěvek:

                Hele ja stary c&c hry uplne zboznuju, spis teda single a po mp spis lanky s kamosema nebo nejaky pratelaky.

                Nahrano tam mam vic hodin nez si sem ochoten priznat, ale tohle jsem opravdu nevedel, az takova lama sem.
            • ano, staví se po 1, ale čím víc máš kasáren, tím se ten 1 staví rychleji, takže z 10 ti vybíhají jak na běžícím páse
            • species
              A k cemu 10 kasaren? Kor u RA2, vojaci se stavi stejne po jednom jako ve vsech C&C.
            • tj, ale ono je to s těmi all iny ve všech hrách stejné, pamatuju si jak jsem kdysi ze zvědavosti zapnul RA2 po netu, načež mi tak po 5 minutách přilítl týpek asi s 30 vojáčky na jetpackách, během dvou vteřin mi sestřelil ty 3 protiletecké věže co jsem tam měl a hned po nich i zbytek základny.. on měl ve své základně 10 kasáren na výrobu vojáčků jak jsem po hře zjistil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit