Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Strč si dotu do řitního otvoru a di se s tím vyblejct někam na web co to někoho zajímá *4*
  • Já osobně od Paragonu čekal lecos. Co jsem nečekal, byla nefunkční instalace. Stáhne se mi 10GB označených jako klasická složka se hrou. Najednou se vše resetuje a znovu ta samá složka dokumentů a znovu a znovu... Minimálně se mi podařilo stáhnout 100GB souborů, které jsou nefunkční a opakují se.
  • Sni dal, hosanku...ty muzes tak maximalne setrit svuj vlhky sen o omalovankach... :D...klasicky smrtelny krec nekoho, kto to pekne schytal - snazit se presvedcit sam sebe, ze neprohral...tva potupa je dokonana...
  • Nazdar Lole...nebo LV...nebo ktery z bratranku momentalne jsi? ;D
  • Fraizer_cz
    evidentně se o to zajímáš, když tu reaguješ :)
  • Ok dík za potvrzení, malý vztakající se noobíku, příště se k mobám raději nevyjadřuj, ať tě nemusim zase setřit *5*
  • Lol. Ta tvoje zbytecnost moba her je jen tvuj nazor. Ted bez zase napsat brecici post o toxicite zdejsi komunity, kterou sam reprezentujes kasparku.
  • Takhle to dopadne, kdyz triggernete decko tim, ze mu sahnete na hracku...uz se upokoj borecku, zrejme si vynechal poledni spani...tak si bez schrupnout a pak radeji prohrabni leporela, bude to mit pro tebe vetsi prinos jak hrani moba blbosti...
  • Soudím samozřejmě na základě vlastní zkušenosti se hrou.
  • Kartičky a battle royal *1*
  • tady s dotou moc nepochodis, taky nechapu ze nejvetsi CZ web o hrach nema ani kratkou zpravu. Nicmene tu jsou jen autisti jako Homola co hraje jen srajdy od blizzardu.
  • Vim, že to neni jen o grafice, ale na to že ta hra běží na novém Unreal enginu a je to přímo od Epicu , tak vypadá prostě naprosto příšerně.
  • Rozumím tomu tak, že jsi jednou v životě hrál nějakou mobu, strašně si tam tebou vytřeli podlahu, napsali ti že jsi noob a ty sis nadělal do kaťat, s brekem utekl schovat mámě pod sukni a od té doby na to nadáváš? *4*
  • Nepředbíhej, napřed musíme zjistit, jak velký noobíček jsi ty *4*
  • No jasne, hosanku...jdi si zahrat nejakou omalovanku a napsat vsem, jaci jsou noooobove, ulevi se ti... ;)
  • Toxické děcko zjevně jsi, takže je to ok *4*
  • Odpověděl jsem hned v prvím příspěvku, nemohu za to, že neumíš číst. Jestli máš bobičku nějaký názor, zkus ho sem místo trollení napsát, vždyť to co předvádíš je nanejvýš trapné a ubohé, takže klasika.
  • Nech si ten moba slovnik pro toxicke decka a rusaky, jo?
  • Johnny
    žádnou neznám, pač mě to přijde jako uplna kravina, tak se o to ani nezajímám ;)
  • Třeba GTA V

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit