Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já osobně od Paragonu čekal lecos. Co jsem nečekal, byla nefunkční instalace. Stáhne se mi 10GB označených jako klasická složka se hrou. Najednou se vše resetuje a znovu ta samá složka dokumentů a znovu a znovu... Minimálně se mi podařilo stáhnout 100GB souborů, které jsou nefunkční a opakují se.
  • Vim, že to neni jen o grafice, ale na to že ta hra běží na novém Unreal enginu a je to přímo od Epicu , tak vypadá prostě naprosto příšerně.
    • Soudím samozřejmě na základě vlastní zkušenosti se hrou.
  • Bola doba ked kazdy robil mmorpg, nedávno to zas bola MOBA a dnes to je zas fps s triedami a powerupmi. Čo bude ďalšie?
    • Kartičky a battle royal *1*
    • battle royale. ale to je naštestí kvalitní žánr
  • A že se minulý víkend hrál Dota 2 International jste si všimli? Aspoň krátkou zprávičku, nebo bleskovku? *3*
    • Jack1947
      Strč si dotu do řitního otvoru a di se s tím vyblejct někam na web co to někoho zajímá *4*
    • tady s dotou moc nepochodis, taky nechapu ze nejvetsi CZ web o hrach nema ani kratkou zpravu. Nicmene tu jsou jen autisti jako Homola co hraje jen srajdy od blizzardu.
    • games nereportuje esport udalosti. rekli to nekolikrat, ze na to nemaji cloveka a z podcastu jsem pochopil, ze tomu nerozumi a maj k tomu pristup jako muj deda, ktery zase nechapy hry jako celek a jak to nekoho muze zajimat a bavit. no a vydat zpravu tykajici se jedne hry a na ostatni dlabat by zase rozhorelo diskuze. osobne si myslim, ze na esport je vhodnejsi samostatny portal a nemichat to.
      • To neni pravda, zatím každý rok o Internationalu psali, o turnajích v CS: GO jakbysmet, dokonce tu byl několikrát čĺanek o turnaji v LoLku, Overwatchi, snad i Heartstone atd, ale letos se na to vykvajzli. Neříkám nějakou super hluboký rozbor na 20 stránek, ale aspoň krátký článek by si to zasloužilo
        • A kčemu ti ten článek bude, když bude informačně někde na úrovni základní školy?
          • budu z toho mít dobrý pocit, že se na herním webu který navštěvuji zcela 100% nekadí na mou oblíbenou hru *5*
            • Sni dal, hosanku...ty muzes tak maximalne setrit svuj vlhky sen o omalovankach... :D...klasicky smrtelny krec nekoho, kto to pekne schytal - snazit se presvedcit sam sebe, ze neprohral...tva potupa je dokonana...
            • Ok dík za potvrzení, malý vztakající se noobíku, příště se k mobám raději nevyjadřuj, ať tě nemusim zase setřit *5*
            • Takhle to dopadne, kdyz triggernete decko tim, ze mu sahnete na hracku...uz se upokoj borecku, zrejme si vynechal poledni spani...tak si bez schrupnout a pak radeji prohrabni leporela, bude to mit pro tebe vetsi prinos jak hrani moba blbosti...
            • Rozumím tomu tak, že jsi jednou v životě hrál nějakou mobu, strašně si tam tebou vytřeli podlahu, napsali ti že jsi noob a ty sis nadělal do kaťat, s brekem utekl schovat mámě pod sukni a od té doby na to nadáváš? *4*
            • Nepředbíhej, napřed musíme zjistit, jak velký noobíček jsi ty *4*
            • No jasne, hosanku...jdi si zahrat nejakou omalovanku a napsat vsem, jaci jsou noooobove, ulevi se ti... ;)
            • Toxické děcko zjevně jsi, takže je to ok *4*
            • Nech si ten moba slovnik pro toxicke decka a rusaky, jo?
            • Ovšem z obecného pohledu už jsme si to přece vyjasnili, mlho, z toho by o International měli psát, protože je to největší herní turnaj na světě. No a z toho osobního, na který ses ptal (a já ti slušné odpověděl, nemáš zač) zkrátka proto, že mám tu hru rád. Tak a teď zbývá už jen objasnit, proč by o ní z tvého čistě subjektivního pohledu psát neměli. Nech mě hádat, jsi hater, noob, nebo obojí? *5*
            • Jenom at kadi...jdi se vybrecet jinam...proboha, oni nepisou o MOJI oblibene hre, co to ma znamenat...
    • A koho to zajima?
      • Určitě to zajímá víc lidí, než tvůj názor...
        • A kde vidis v mem prispevku nejaky nazor? Jenom recnicka otazka vyjadrujuci zbytecnost moba her, nic jineho...
          • Lol. Ta tvoje zbytecnost moba her je jen tvuj nazor. Ted bez zase napsat brecici post o toxicite zdejsi komunity, kterou sam reprezentujes kasparku.
            • Nazdar Lole...nebo LV...nebo ktery z bratranku momentalne jsi? ;D
          • Uvědomuješ si snad, že jsi v diskusi o moba hře. Cheš tedy vyvolat flame? Protože to je proti pravidlům diskusí, víš?
            • Odpověděl jsem hned v prvím příspěvku, nemohu za to, že neumíš číst. Jestli máš bobičku nějaký názor, zkus ho sem místo trollení napsát, vždyť to co předvádíš je nanejvýš trapné a ubohé, takže klasika.
            • Jednak jsi zatim neodpovedel na tu otazku "a co jako" tedy proc by se mel zborit svet kdyz tu neni jedna newska o jedne udalosti.
              A druhak, brecis a schovavas se za pravidla jenom proto, ze nekdo ma jiny nazor.
      • Mě a další miliony fanoušků drahouši, spíš by ses měl ptát, koho to nezajímá. Navíc se jedná o největší turnaj s nejvyšším prize money na světě, tak by o tom největší herní web v čr mohl hodit aspoň zmínku.
        • Mě to taky nezajímá.
  • Co tam na tom screenshotu dělá Winston v ultině? To je easter egg?
    • Hahahaha.. oh. Excuse me.
  • Fraizer_cz
    zapomněl jsi na nejdůležitější věc a to, že tuhle hru můžou hrát dohromady lidi na PC s lidma co maj PS
    • Johnny
      A to je důležité z jakého důvodu?
      • Fraizer_cz
        kolik her, které toto podporují, znáš? a z hlavy ne z Googlu

        já takovou neznam žádnou, kromě týhle, a přijde mi to dost raritní, takže bych to určitě zmínil
        • Johnny
          žádnou neznám, pač mě to přijde jako uplna kravina, tak se o to ani nezajímám ;)
          • Fraizer_cz
            evidentně se o to zajímáš, když tu reaguješ :)
        • Třeba GTA V
  • Měl jsem možnost zkusit. Po hratelnostní stránce mě Paragon velmi bavil.Mám za sebou Lol i DOTU2 a Paragon pro mě taky končí s lidma. Vůbec není zábavné, když se nějaký ťulpas nechává zabíjet a v chatu nadává na mne. Jinak jsem Paragon zkoušel ze začátku a většina lidí, tam snad v životě žádnou moba hru nehrála. Nicméně, tak před měsícem jsem si chtěl opět zkusit a trochu pocuchat nervy, ale po určitém update již Paragon nemůžu spustit. :-D
  • Jack1947
    Párkrát to vždy zkusím moc se mi třeba nevede jak naposledy hned něco ve smyslu " Omg f2cking noob you sucks id1ot ( už si nevzpomínám přesně) Learn 2 play noob YOure trash from SMITE? thats normal every bad smite player comes here ... (já) If youre toxic you cant expect to learn others to play - Its sooo easy you should watch tutorials of card decks on yt geez" Hes probably russian they dont know english well, thats why they dont talk" ( nicméně jak se řiká dá se to obrátit jako v každé hře i když někdo feeduje lajnu vydatně)

    Ne vzhledem k tomu že tam jsou kolikrát horší hráči a zápas na vždy stejné mapě ( ta mapa je stále stejná ne nebo už je i nějaká nová?) trvá 40-60minut a nikdo neklikne na surrender tak je to třeba pěknej opruz. Je to unreal engine tak že grafika ok a náročnost celkem přestřelená no.

    Nicméně decky které se dají poskládat před začátkem hry, je tam pár možností pro začátečníky to nic neméění na tom že když někdo hraje blbě ve hře si moc s kartami nepomůže. Ten Matchmaking je divoký a už moc nerozeznává jestli je někdo sám nebo párty 5 lidí. Ostatně trochu podobné jak v Orcs Unchained! Alespon pár spoluhráčů by mělo být schopných a zničit svojí lajnu... pokud není tak je to problém. Potom se těžko vyhrají zápasy pro krabici s novou kartou .,- Ranked hra pak postrádá smysl úplně.
    • Nevím oco ses tu snažil. Jestli nastínit tu hru člověku co oní nic neví, nebo tu jen rozsypat pár písmenek. Každopádně se ten hnůj nedá ani dočíst, natož aby tam byla nějaká pointa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit