Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se ubi vyjádřil proč zablokoval některé nastavení u pc schválně tak, aby se rozdíly mezi konzole a pc stíraly?
  • Jack1947
    Ale přece... *4*
  • zdeeneek
    Wowko hraci plati, protoze nemaji jinou moznost pokud chteji hrat na oficialnich serverech - to bych jako priklad poctivosti pc hracu vubec neuvadel.
  • O čem si konzole můžou nechat zdát? Když se kouknu na výroční zprávu každýho vydavatele, PC nevede ani náhodou. Např. zisky Ubisoftu 2013/2014 - PC 14%, X360 27%, PS3 25%, XO 9%, PS4 11% a "pitomý" Wii mí 11%.
    I to "pitomý" Wii má jen o 3% menší zisky, než PC, což je velmi smutné. I ta "pitomá" PS4, která byla v době vydání této zprávy venku asi čtvrt roku měla 11% podílu a v té době bylo venku 5 mega kusů. Smutné pro PC, že?
  • Ahahahah...... *7*
  • Pozdě...
  • TheGGG
    Woau, ten obrázek je z nějaké zasněžené lokace z DLC? Kde to mohu koupit? *14*
  • Jack1947
    Uh, uh... už dost prosím. *13*
  • Prosím vás, môžete niekto potvrdiť, že tento patch opravuje aj nefunkčný zvuk v celej hre? (Ak ste teda niekto na tento problém narazili)
  • tomuhle už ani svěcená voda nepomůže,natož patch. *11* *11*
  • Ale tohle je vždy nejdřív našponují hw nároky na maximum a po měsíci , dvou najednou vyjde update kde hra poběží i na slabších pc ... Marketing jak svina si dobře pamatuji když sem koupil crysis 3 tak sem byl rád za high a něco ultra a max Fxaa a ted sem se k ni vrátil a najednou na stejném pc hraju na ultra vše + 2x mssa a dokonce na max rozmazaní pohybu ...
  • Tohle fakt nechápu, já už mám hru týden nebo co dohranou bez sebemenšího problému na vysoké detaily plynule. Žádný problém jsem nezaregistroval s ničím.

    Myslím, že většina hráčů (5 milionů zhruba co jsem se díval naposled) už má hru dohranou, takže jim je nějaký patch upr.
  • Ano WoW, Minecraft, LoL, Dota 2, WoT- opravdu se máte čím chlubit...
  • Na recenzenty funguji chechtacky, ktere nebudou, pokud nebudou privetive recenzovat vytvory svych chlebodarcu. Nebo snad ty das prachy webu, kterej o tvym vytvoru napise ze je to neskutecna srajda?
  • Myslis tech 8M PC hracu, kteri mesic co mesic vykesuji za WoW? Myslis ty dalsi desiky mega hracu, kteri kesuji za dalsi gamesky? Nj, o tom si konzole nemuzou nechat ani zdat ...
  • Spíš na PC není tolik lidí, kteří kupují hry *1*
  • To jo, dětem se na PC prodává Minecraft... *1*
  • Na PC holt není dostatek nedočkavých dětí, kteří si koupí každou volovinu *1*
  • A kdo by to zaplatil? PCčkáři? *1*
  • PS4 exkluzivita by ji slušela ještě víc, dobře by mezi těmi hordami jednokvaškového odpadu zapadla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit