Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    K recenzi by se mělo přidat
    + 1 k hodnocení s patchem. Za rok to bude mít maximální hodnocení, když ten nedodělaný hnus měl dost i bez oprav.
  • Už se ubi vyjádřil proč zablokoval některé nastavení u pc schválně tak, aby se rozdíly mezi konzole a pc stíraly?
    • Ten se k tomu nikdy nevyjádří, protože na to, aby napsal "Chtěli jsme, aby konzolové verze vypadaly líp, my na nich měli vyšší prodeje a tohle byl jediný způsob, jak toho docílit." je už moc dlouho až příliš ulhanej.
    • Jack1947
      Když už jsme u toho mohl by se vyjádřit proč to tak zmršil celé, veřejně omluvit všem postiženým touto ohavností... nebo si snad myslí že to je nový standart "udělej si sám"? to tedy rozhodně ne. *16*
  • Pozdě...
    • Jack1947
      Ale přece... *4*
  • TheGGG
    Woau, ten obrázek je z nějaké zasněžené lokace z DLC? Kde to mohu koupit? *14*
    • Ahahahah...... *7*
  • Jack1947
    Uh, uh... už dost prosím. *13*
  • Prosím vás, môžete niekto potvrdiť, že tento patch opravuje aj nefunkčný zvuk v celej hre? (Ak ste teda niekto na tento problém narazili)
    • Nefunkční zvuk jsem vyřešil instalací poslední verze Directů - nainstaluj i přesto, že ti systém hlásí, že máš aktuální verzi! K tomu přihoď direct end user runtime. Snad to pomůže, já se s tim trápil dva dny, než jsem to rozchodil i se zvukem ;-)
      • neviem no... DirextX som inštaloval asi 100x a ten end user runtime mi tiež niečo hovorí, tak asi tiež.. ale nie som si istý
  • tomuhle už ani svěcená voda nepomůže,natož patch. *11* *11*
  • Ale tohle je vždy nejdřív našponují hw nároky na maximum a po měsíci , dvou najednou vyjde update kde hra poběží i na slabších pc ... Marketing jak svina si dobře pamatuji když sem koupil crysis 3 tak sem byl rád za high a něco ultra a max Fxaa a ted sem se k ni vrátil a najednou na stejném pc hraju na ultra vše + 2x mssa a dokonce na max rozmazaní pohybu ...
  • Tohle fakt nechápu, já už mám hru týden nebo co dohranou bez sebemenšího problému na vysoké detaily plynule. Žádný problém jsem nezaregistroval s ničím.

    Myslím, že většina hráčů (5 milionů zhruba co jsem se díval naposled) už má hru dohranou, takže jim je nějaký patch upr.
    • Když to nechápeš, tak si k tomu něco přečti. Dovzdělej se v tématu, jak fungují programy. O tvé nevzdělanosti nemusíš dávat světu vědět. *3*
  • Téhle hře by slušela PC-exluzivita. Takové hlouposti si PS4 nezaslouží...
    • A kdo by to zaplatil? PCčkáři? *1*
      • Na PC holt není dostatek nedočkavých dětí, kteří si koupí každou volovinu *1*
        • Spíš na PC není tolik lidí, kteří kupují hry *1*
          • Myslis tech 8M PC hracu, kteri mesic co mesic vykesuji za WoW? Myslis ty dalsi desiky mega hracu, kteri kesuji za dalsi gamesky? Nj, o tom si konzole nemuzou nechat ani zdat ...
            • zdeeneek
              del: vsak to klidne rict muzes - vzdyt je to pravda. Ze je s piratenim na konzolich vetsi "voser" je jedinej duvod proc se tam pirati min.
            • zdeeneek: Ale prosimtě. :D Pak můžu říct, že konzoloví hráči platí jen proto, že se na konzole špatně pirátí. Stejná logika.
            • zdeeneek
              Wowko hraci plati, protoze nemaji jinou moznost pokud chteji hrat na oficialnich serverech - to bych jako priklad poctivosti pc hracu vubec neuvadel.
            • O čem si konzole můžou nechat zdát? Když se kouknu na výroční zprávu každýho vydavatele, PC nevede ani náhodou. Např. zisky Ubisoftu 2013/2014 - PC 14%, X360 27%, PS3 25%, XO 9%, PS4 11% a "pitomý" Wii mí 11%.
              I to "pitomý" Wii má jen o 3% menší zisky, než PC, což je velmi smutné. I ta "pitomá" PS4, která byla v době vydání této zprávy venku asi čtvrt roku měla 11% podílu a v té době bylo venku 5 mega kusů. Smutné pro PC, že?
              • Reakce na příspěvek:

                Já už to píšu po několikáté - když Ubisoftu není PC dost dobré, tak ať na něj hry nevydává, mě tím ale OPRAVDU neochudí!
            • Ano WoW, Minecraft, LoL, Dota 2, WoT- opravdu se máte čím chlubit...
        • To jo, dětem se na PC prodává Minecraft... *1*
    • PS4 exkluzivita by ji slušela ještě víc, dobře by mezi těmi hordami jednokvaškového odpadu zapadla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit