Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do lvl 85 se to da hrat... pak na vas prijde drop low lvl map.. ktery si musite ucraftit aby neco davali.. a pak se modlit, ze vam padne dalsi mapa alespon stejneho lvl a kdyz nepadne tak chodite klidne 66lvl mapy.. proste endgame je totalne otresnej.. ale to je asi jedina vytka co se tyce navrhu hry... to ze hra trpi desyncem jako prase je vsak druha vec.... :(
  • Pro me to je hra která me vice uspokojila nez DIABLO III. Coz vhledem k tak ocekavanemu titulu je velky uspech.
  • GGG zkopírovali z Diabla 2 i nudnost prostředí 1. aktu... Jinak PoE je skvělá hra, hraji již 2,5 roku.
  • můžu na tu hc ligu naskočit hned nebo se to otevře až po dohrání "kampaně"? protože to je tak jediné, co vypadá, že by mě zaujalo
  • Jo hra není špatná, ale co si myslím, že špané je je loot. Ani ne tak systém, ale že se dokola pořád točí 4 předměty akorát na každé obtížnosti mají jiné jméno, takže postavy na 60+lvl vypadají stejně jak postavy na začátku (teda kromě unikátních předmětů).
    Ale zase na druhou stranu HC liga je celkem výzva, a třeba bossové jsou rozmanitý, a byl jsem hodně překvapen když na mě poprvé na HC lize seslal poslední boss Blood Rain :D.
    Chtělo by to trochu doladit ten loot, protože příběh tam moc není tak ať se člověk má hnát alespoň za equipem
  • Tak to by sis mel to diablo II nekdy zahrat, aby sis pripomel jak vypadalo, to melo hnusnou grafiku uz v dobe kdy vyslo
  • s poe mám podobný problém jako s guild wars 2. všecky ty serepetičky pro mě vypadají lákavě na papíře, ale hraní samotné, příběh a lore hry mě prostě nebaví. ano, když to zapnu, dokážu se do toho ponořit na pár hodin, ale k pravidelnému hraní se musím nutit, protože nemám žádný důvod se tam vrátit. prostě mě ta hra přinde nudná, pomalá s minimální satisfakcí při zabíjení...
  • tak hra bezi chvili na ostro a je free to play, takze samozrejme ji vyzkousi spousta lidi, ale to zdaleka neznamena ze je dobra. Je dobra pro určitou skupinu hracu, casem se tahle skupina vyselektuje a zbytek odpadne, jako ja kterého ta hra neskutecne vytáčela kazdou chvili a to jsem prosel všechny tri obtiznosti. Ale uznavam ze na pomery F2P to je opravdu ten lepsi kousek.
  • Úspěch nepřekvapil jenom tvůrce, ale i mě. Hru jsem hrál. A je děsně nudná, jak už tu někdo napsal, mnohem zábavnější a koneckonců i smyslupnější je hrát solitaire nebo miny. Je to vlastně celý o tom, že rubu, rubu a možná něco padne. Možná budu mít svoji vysněnou postavu a trávím u toho zbytečně moc času. Hra pro slušně řečeno nenáročné, která na nejvyšších obtížnostech nudou opravdu nešetří. To už je lepší oprášit starou krabici s nápisem Diablo 2, to má alespoň nějakej "příběh" a dá se to i dohrát.
  • Nevím, jak to má s mozkem, ale oči má podle mě v pořádku, vábnou grafiku to opravdu nemá, i ve vysokém rozlišení při max. dostupných detailech mi to pořád připadá, jako bych hrál D2 na 640x480. Mapy jsou navíc místy hrozně přeplácané a občas díky tomu i nepřehledné a k tomu co psal Veskoslav výše, prvních pár map jen šutry a tráva, tedy opět žádná invence.
  • Pokud se nepletu, je to "online" RPG z izobarického pohledu.
  • Rozhodně se jim podařil úspěch, já ale spíše čekám na Grim Dawn a doufám, že dopadne lépe, PoE mě prostě vůbec nechytlo.
  • Veskoslav
    Rozhodně vyzkoušej. Ta hra za to stojí, jsem si ještě dokoupil Van Helsinga na Steamu, tak mám zase co hrát *1*
  • Radioaktivni_surikata
    Dík za výstižnou odpověď. Až bude chvíle, určitě vyzkouším.
  • Veskoslav
    Jednotlivé mapy jsou veliké, problém vidím v tom, že celý první akt je defacto pouze tráva, šutry a písek, docela nudné prostředí. A P2W to rozhodně není. Klasické F2P kde spíše platíš zakosmetické úpravy, co nemají vliv na hratelnost.
  • Veskoslav
    Problém HC je to, že Tě nezabíjí příšery ale debilní systém kamery a občasné a docela brutální lagy. Proto jsem přestal u PoE hrát HC, když mi chcípla 4. postava jenom proto, že jsem neviděl přes zeď do čeho mám mlátit.
  • hraj radši BF a sem se neser, ještě by ses rozbrečel že tě dávaj v PVP arénách.
  • Radioaktivni_surikata
    Tohle mi nějak uniklo. Měl bych 2 otázky. První, jak je to s herním světem, co mapa? A druhá, je to fakt free to play, nebo pay2win? Protože z videí to vypadá dost libově.
  • Grafika vypada divne, ale neni to tim, ze by to graficky bylo zastarale, spis je to samotnym grafickym ztvarnenim. Nekomu sedne, nekomu ne.
  • Kratka vubec neni pokud ji hrajes na Hardcore, coz dava hre jiny rozmer. Ve vysledku totiz chcipas a chcipas :) Ale ne stylem Diablo 3, ze proste musis, ale protoze mas v necem chybu (nepocitam ted equip) ten je potreba vsude... ale je to videt i v passivkach a gemech.. vcera jsem prisel o svoji 60+ postavu, ale prisel jsem uz o tolik postav, ze me to ani neprijde. Mam rad luky a bohuzel se me porad nedari, aby si to ty luky davali. Ale naposledy jsem to hral pomalu na zacatku tohoto roku. Takze neco se tam zmenilo.. mozna kdyz bude chut se k tomu vratim a zkusim vymyslet nejaky jiny build :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit