Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle nějak si představuji f2p hra je opravdu dobrá na můj vkus siec trochu krátká, ale i to se jistě časem změní, pro všechny milovníky akční-rpg mohu jen doporučit.
  • Onlinovka to není. Jen máš možnost kooperace a obchodování se spoluhráči, se kterými se můžeš potkat jen na základnách. Hrál jsem ale jen jako solista, takže abych nekecal. Jak přesně funguje multiplayer, nevím.
  • To nemůžeš myslet vážně, pokud ano, tak se nezlob, ale máš asi něco s očima a možná i s mozkem.
  • Grafiku to ma jako z doby, kdy jeste hry byvaly hrami? No a proc ne. Kvuli lidem jako ty, jsou dnes hry jake jsou.
  • Pohled pri stale teplote? No proc ne.
  • trolo
    tvoja otazka nedava vobec zmysel. a hej izoTermickeho...
  • Jak to tam vubec je, to je jako onlinovka z izotermickeho pohledu, nebo jen coop a multi jak u diabla?
  • 2004 to už je solidní grafický starověk, ale ještě se dá. Ještě, že to nevypadá jak z roku 1673, to bychom teprv čuměli, co se tenkrát dělalo za technologie.
  • nudnější hru jsem v životě nehrál, I Solitaire a Hledání min je proti tomu strhující dobrodružství.. a k tomu to vypadá jak hra z roku 2004 , ale co, aspoň je to zadarmo, takže to člověk může hned bez výčitek smazat
  • God-of-War
    Asi to zase zaparim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit