Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    PC hranie: plug and play *14* *15* *15* *15* *3*
    • tak jako pokud nebudes vyzadovat pc kvalitu a ovladani(a tim padem nebudes muset resit dsfix/dsmfix) tak to plug and play vesmes je, mas 1024 rozlisko a 30 fps... s tim ze aspon na rozdil od konzole ti to pod tech 30 nepadne *2*
    • Draken69CZ
      Spíš jde o záchranu multiplayeru pro dost starou hru a oficiálně, to se jinde než PC těžko povede.
    • jo, spraseny port, s prasenou drm navyse, to konzoloidi nemaju
      • Stillson
        Kde jsi vzal je že to sprasený port? PC komunita chtěla port byla petice... a vývojáři od začátku řekli, že to bude čistě port a že se s ním dělat nebudou jen to přeportují na PC nic víc nic míň... O zbytek se postarala moderská komunita... A Dark Souls 2 už je o dost lepší jak verze pro PS3 třeba :-)
        • Port na PC je naprosto otřesný, stejně tak u druhého dílu, kde je to jen o trochu lepší. Tuhle hru fakt raději hrát na konzoli.
          • Draken69CZ
            Nesouhlasím, s M+K stovky hodin zábavy v obou dílech, zbytečné plakání.
            • Draken69CZ
              Jo tohle, jasně že jsem používal i DSMfix, fix na myš pak se to netrhá.
            • Já sem to měl taky s DSfixem, ale po chvíle mě z tý debilní kamery bolely oči. Vydržel sem to do Anor Londa, pak sem si musel koupit gamepad, pak už to bylo v pohodě (ty oči).
            • Draken69CZ
              Ne proč by měli? FHD pomocí DSfixu a pohoda.
            • Jedničku s m+k? A co oči? Nebolely?
        • aha, tak beriem spat, nieje to spraseny port, je to len hra nie na pc
    • to jako že rád hraješ s kolíkem v zadku?
  • Taky bylo na čase *5* ještě to chce ostatní hry GTA IV, Fallout 3 a další

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit