Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale vždyť jo, proč ne? Hele, já budu mít Zaklínače, Batmana, Dragon Age atd., takže já jsem více než spokojen.
  • frag.ment
    A proč ne? Já bych taky chtěl jachtu a vilu u moře.. Někdo to hold dokáže a někdo ne. Komunismus, ala aby měli všicni stejně, je hloupost..
  • kennyB
    Konečně komentář, kterej nám konzolistům hru přeje. Kéž by tu takovejch bylo více *1*
  • za to si muzou hraci sami, sepisovanim ruznych petic a zadonenim...potom ty konverze vypadaji jak vypadaji a firma se tvari jaci jsou dobraci, pritom ta zmrsena predelavka se neda na PC normalne hrat a hraci, kteri to odmitnou kupovat jsou oznaceni za nevdecniky...
  • Me by zajimalo jak chces zpiratit MMO ....
  • Nojo, Gone Homo a Minecraft je dostatečnou náhradou, že?
  • Bude to jako s Gta V, nejdriv se to na konzolich zaplati a vydela na pokracovani a pak se to vrhne mezi torrentare s nadeji ze se toho par set tisic jeste proda.
  • Jack1947
    Tak to určitě, minulý půlrok jsem začal mít problémy se spánkem a začal jsem je užívat a nedoporučuji... spal sem např. 6,5hodiny a nebylo to nic moc jasně řekne si člověk o zvyku ale vždyt to otupuje mozek. Nakonec to odeznělo... a já už můžu v klidu spát. I když zcela nechápu jakto myslíš. Souhlas.
  • Tak si Destiny klidně strčte do p*dele borci. My se bez ní na PC taky obejdeme. Ještě budou dělat jako službu nám udělají ...
  • Lepší než prášky na spaní jsou ty tvoje komentáře. *3*
  • Jack1947
    Já je zcela chápu že zatím neuvažují o PC verzi, je v plánu jasně... je to o prachách a taky o primarním zaměření na konzole - pozdějc PC verze třeba bude no. I když když by to byla exkluzivka sám bych se asi hodně zasmál. TO je jinak vše. Co jsem chtěl říct. *4*
  • jindra.veliky
    chtel bych mit praci, kde rok sedim na pr**li, trham kyticky a rikam "vyjde pro PC, nevyjde pro PC, vyjde pro PC,... *13*
  • to je snad jasne, ale problem je jak velky a akcinarum nestaci si vydelat na jidlo a bydleni, ty si chteji koupit novou jachtu, novy bourak a samozrejme lepsi a novejsi nez maji borci z EA...
  • Tak ono se krade ledasco. Hudba, filmy atd. Záleží jen na odhadu vydavatele zda svým produktem osloví takový počet platících zákazníku aby mu stálo za to produkt pustit mezi lidi. Z piráta mu žádný příjem nekouká takže nemá smysl ani řešit virtuální ztrátu. Mě jako platícího zakazníka podobné nářky ani nezajímají, buď mi bude umožněno si Destiny pořídít na PC nebo nebude a pak své peníze utratím jinde a za něco jíného. Prosté. *6*
  • Njn když se to pak na PC krade *6*
  • Účelem většiny společností je uspokojit potřeby zákazníka a tím dosáhnout zisku.
  • Pilgrim66
    Nekteri ustavicne lide zapominaji, ze herni prumysl neni charita ale business.
  • MrSanta
    Souhlas. Takovou humusárnu na PC nepotřebujeme. Proto si kupuju konzoli, abych si to zahrál na ní...
    Kde se wolové jako ty pořád berou? To je na vás někde nějaká farma?
  • simple answer: then gtfo, imbecil
  • simple question: who cares?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit