Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty ses blbec...
  • Strength in numbers, Arisen! (1000x)
  • R.I.P.
  • Radsej pockam na recenzie, predobjednavat naslepo sa mi v dnesnej sprasenej dobe naozaj uz nechce.
  • ted je underrail

    pak bude i darkest dungeon, to je aspon originalni *5*
  • Mám dotaz na lidi co to hráli na konzoli mohl bych si to najít ale lenost opět zvítězila *1* Musím hrát v té skupině nebo můžu hrát bez nich koupím to stejně ale dobré vědět
  • tyvl co to je za blitku dyť je to hnusný jak sloníprdel, zas nějaka mrdkaa s konzolí ne?
  • dyt to taky nebylo na tebe..
  • Vogon
    Jednoho si uděláš ty a můžeš ho půjčovat ostatním lidem. Jsou tam i přednastavení offline pawni(Na konzoli jich bylo tak 150 pro každý level), sice nejsou tak dobří jako ti od hráčů, ale i tak se dá s nimi v pohodě hrát.
    Jenom tě musím varovat, že pokud hledáš něco jako W3, tak to v DD moc nenajdeš. Je to spíše Monster Hunter s evropskou atmosférou než WRPG.
  • moc nechápu tvůj příspěvek... je ti jasné, že nemám ani ň proti DD?
  • A hned se je zase na co těšit :) Jen škoda že to bude až po vánocích víc by se to hodilo teď *1*
  • Muzes mit svoje
  • Grand
    Ke konzolim by jeste mohli pribalit vibrator, aby si to mohli konzolisti strkat do zadku a mit tak ultimatni herni zazitek. To bys nic jinyho nez ten tvuj magicky luk nepouzival. *15*
  • Cypri
    Zdravím. Otázka spíš na ty co to už hráli na PS: Ty pawny si člověk musí od lidí jako že půjčovat? nelze mít celou grupu složenou nějak z těch svých? Já jen že pak je to asi moc vázaný, myslím tím online only. Když nebudu mít přístup k netu tak jsme nahranej? nebo jak že to teda je? Díky
  • Neviete náhodou ako to bude s lokalizáciou?
  • Ty ses stereotyp, když mas běhavku na hajzlik. To je des, jak nekteri musí ve hre ujit par kroku muzou se potento, ale v pohode, takove lenochy se zlatou lzickou v zadku v Dragons Dogma stejne nechceme.
  • Ja ti dam brouka, volle *3*
  • už chytáš rage slobodo?
  • Paranoik si hru kupi a stiahne piratinu, bazarista ju naviaze na specialny ucet a preda ho cely, proste sloboda hahacik. Nie ako musiet si platit online, mat len DRM software a "spatnu kompatibilitu" na hry z PS2 , pricom CD sa nepodporuju a treba ich zaplatit znovu.
    No a ofc vybrat si ovladanie co mi vyhovuje a nie co musim, ale to uz je standart slobodnej platformy roky ;-)
  • vyšly*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit