Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radsej pockam na recenzie, predobjednavat naslepo sa mi v dnesnej sprasenej dobe naozaj uz nechce.
  • Mám dotaz na lidi co to hráli na konzoli mohl bych si to najít ale lenost opět zvítězila *1* Musím hrát v té skupině nebo můžu hrát bez nich koupím to stejně ale dobré vědět
    • ty ses blbec...
  • tyvl co to je za blitku dyť je to hnusný jak sloníprdel, zas nějaka mrdkaa s konzolí ne?
    • R.I.P.
  • A hned se je zase na co těšit :) Jen škoda že to bude až po vánocích víc by se to hodilo teď *1*
    • ted je underrail

      pak bude i darkest dungeon, to je aspon originalni *5*
  • Cypri
    Zdravím. Otázka spíš na ty co to už hráli na PS: Ty pawny si člověk musí od lidí jako že půjčovat? nelze mít celou grupu složenou nějak z těch svých? Já jen že pak je to asi moc vázaný, myslím tím online only. Když nebudu mít přístup k netu tak jsme nahranej? nebo jak že to teda je? Díky
    • Vogon
      Jednoho si uděláš ty a můžeš ho půjčovat ostatním lidem. Jsou tam i přednastavení offline pawni(Na konzoli jich bylo tak 150 pro každý level), sice nejsou tak dobří jako ti od hráčů, ale i tak se dá s nimi v pohodě hrát.
      Jenom tě musím varovat, že pokud hledáš něco jako W3, tak to v DD moc nenajdeš. Je to spíše Monster Hunter s evropskou atmosférou než WRPG.
    • Muzes mit svoje
  • Neviete náhodou ako to bude s lokalizáciou?
  • Johnny
    Snad to nebude tak nudnej běhací stereotyp jako na konzolích...
    • ne, na pc to bude úplně jiná hra, hodíš si tam mod Geralta a pár otazníku a hned to nebude stereotypní. Mocná platforma dokáže divy...
      • Ty ses stereotyp, když mas běhavku na hajzlik. To je des, jak nekteri musí ve hre ujit par kroku muzou se potento, ale v pohode, takove lenochy se zlatou lzickou v zadku v Dragons Dogma stejne nechceme.
        • moc nechápu tvůj příspěvek... je ti jasné, že nemám ani ň proti DD?
          • dyt to taky nebylo na tebe..
  • proč to jako nevychází na PS4? Jak ten Capcom přemýšlí....
    • protože PS4 nezvladne 60fps a 4k rozliseni ? :)
      • TheGGG
        to ani tvé PC brouku...
        • Ja ti dam brouka, volle *3*
  • Bez gamepadu ton- ebude ono,ten pocit kdyz clovek vystreli z magického luku a gamepad mu zavrni v rukou je k nezapoaceni.
    • Grand
      Ke konzolim by jeste mohli pribalit vibrator, aby si to mohli konzolisti strkat do zadku a mit tak ultimatni herni zazitek. To bys nic jinyho nez ten tvuj magicky luk nepouzival. *15*
    • Je to take realisticke co? ;-) Ale tak ak niekto miluje brnenie rukami pri ovladani virtualneho panaca , tak si proste vezme gamepad....proste pc sloboda.
      • to si piš ty slobodo, hlavně to pak nezapomeň slobodně spárovat se Steamem slobodo :)
        • tohle je vylozene nejhloupejsi argument, uzivatele frciciho na uzavreny platforme, rikat, ze se neco musi, kdyz se to vubec nemusi, kdezto sam muze leda drzet pysk a platit a doufat, ze letos mu tam vyjdou aspon dve hry
          • vyšli mi tři, takže za mě spokojenost, jinak máš to popletené trolíku, já se tu "slobodou" nikde neoháním. Jinak mi řekni, jak si to zahraješ, když se to tedy vůbec nemusí, tím asi myslíš spárovaní s nějakým z x klientů, co tam máte na té slobodné platformě....
            • už chytáš rage slobodo?
            • Paranoik si hru kupi a stiahne piratinu, bazarista ju naviaze na specialny ucet a preda ho cely, proste sloboda hahacik. Nie ako musiet si platit online, mat len DRM software a "spatnu kompatibilitu" na hry z PS2 , pricom CD sa nepodporuju a treba ich zaplatit znovu.
              No a ofc vybrat si ovladanie co mi vyhovuje a nie co musim, ale to uz je standart slobodnej platformy roky ;-)
            • vyšly*
    • snorgrind
      kdysi davno v dobach p3/p4 logitech delal mys s forcefeedbackem, v black and white to byla parada kdyz clovek drzel fireball v ruce *1*
  • Mozno by v ramci objektivity neskodilo uviest ze ta sedmicka patri datadisku nie povodnej hre (ku ktore zatial PC-ckari nemali pristup) a ktoru ale v texte ohodnotil 9.5 ;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit