Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paradoxně jakožto hráč s crackem mám míň problémů než poctivý majitel zaplaceného produktu. Kam sme to dospěli ?
  • ghost recon je takticka strilečka a takové na trhu nejsou, je to osobity subžánr a tohle je jeden z mala jeho zastupcu (pokud ne jediný). CoD ani Battlefield nejsou takticke strilečky. takže pro všechny fanoušky takticke akce je tohle must have.
    • prudislav
      tohle "pokračování" má do taktický střílečky daleko *9*
      Bohužel *16*
  • Black_Hand
    todle uz je ok. aktivace na zacatku mi prijde bez problemova. pokud se toto stane u ubisoftu standardem, tak se nebudu zlobit.
    • Mozna je to od ubisoftu pokusny balonek, ktery mu ma rict, zda se mu vyplati zmirneni drm ci nikoli. Ja tuhle hru koupim na konzoli, takze mi to je jedno. Ale settlery jsem skrz jejich drm nekoupil a tato mirna by mi nevadila.
      • Ja v tom nevidim zadny rozdil! Porad je to nesmyslna buzerace legalniho zakaznika, pirat si to zahraje bez omezeni.
  • Cypri
    Po tomhle prohlášení, se to zařadilo mezi moje Must Have záležitosti.
    Teď aby to nestálo 59éček jako slavný CoD...
  • Masa-san
    Ubisoft akorát plýtvá prostředky a trpělivostí hráču na těch "über" ochranách, které do týdne někdo crackne a opět to odnesou pouze ti co si hru pořídili za poctivý peníz. *2*
    • v případě UbiSoftu to vždy odnesly více kupující hráči, než warez komunita *1* Každý druhý kupující hráč hry od UbiSoftu na sebe bere riziko, že bude nefunkční a problémová. Myslím, že to brzy budou muset zahrnout do svých podmínek *1* Asi nějak takto.....děkujeme všem pitomcům, kteří od nás zakoupili tak zprasenou hru, odsouhlasením podmínek v instalaci souhlasí každý hráč s tím, že je blbec a raději si hru nestáhl a proto na sebe bere odpovědnost a je si vědom, že si hru nejméně další měsíc díky problémům nezahraje....
      • Kazdy druhy kupujici pc hrac. Konzolovi hraci kupodivu nemaji problem.
        • Stejne tak se konzolistu netykaji vymozenosti jako hi-res textury, lepsi efekty, vice FPS, vetsi rozliseni a casto ani veci jako dedikovane servery,coz je pri MP hre casto prusvih.
          • To je pravda, ale osobne nic z toho nepostradam, davam prednost singleplayeru, hires a vyssi rozliseni je na televizi zbytecne, lepsi efekty jsou marginalni a fps dostatecne.
  • calwin
    ach jaj... naposledy som asi vážne hral kvalitnú hru od dnes už "neexistujúceho" EIDOSU ;/
  • S radostí tuto hru nebudu zahrnovat do svých "must have". Už jen proto, že přednost bude mít Max Payne 3. Hry od UbiSoftu pro mě přestaly být lákadlem od doby, kdy se UbiSoft začal starat jen on konzole a na PC hráče začal jen plivat, nejen tím, že některé hry prostě nevydal a okomentoval to tím, že jsou na PC jen piráti, ale hlavně na hráče plival svou neschopností. Ano, hry ve své podstatě mají svou kvalitu.....do doby, než začnou dělat své slavné porty na PC a ještě nemají kolikrát drzost si říct, hru jsme vyvíjeli na PC samostatně. Dříve porty byly celkem povedené, jsem velkým fanouškem Splinter Cell série, do doby než přišel X360 a Double Agent, takový Chaos Theory díl vypadal úchvatně, skvělý port, vyladěný a bez známek nefunkčnosti.....potom ale Ubi začal dělat hry na X360 a port na PC, začla katastrofa. Takže ve výsledku, jejich ochrany, nekvalitní porty a přístup k PC hráčům je naprostá ukázka toho, jak nevyvíjet hry pro PC
    • koho zajíma max payne? když te tohle nezajíma proč sem lezeš?
      • to joe: ty tu rozhodujes kam budu vkladat prispevky a kam ne, nebo jak to tady mas??? i kdyz nemusim tak ti to vysvetlim, vyjadroval jsem se ke hre, pokud neumis cist za to ja nemohu. To ze jsem zminil jinou hru neznamena, ze jsem se nevyjadroval ke hre. A abych to uzavrel, ke hre mohu dat pozitivni i negativni komentare, vyjadruji se k dane veci jak na me pusobi. Az tu budes sefem pak si rozhoduj *3*
  • Heroes 6 byla asi poslední hra, co jsem si od Ubi koupil. Anno mi za tu buzeraci nestálo a tohle už vůbec ne. Možná to bude znít divně, ale ono to rozhodovat "peněženkou" přináší takový zvláštní pocit vnitřního naplnění ... Občas doporučuji vyzkoušet každému ;-)
    • co myslíš tím rozhodovat penezenkou?
      • Ze platis ze veci, ktere se ti libi.
        • porad nechapu, jakože ten pan hry kradne ale když se mu nejaka libi tak si ji navic koupí? a nechápu souvis s tímhle titulem. To jakože nekdo kdo se "rozhoduje penezenkou" si tohle nekoupí? *8*
          • Ne, krast neni efektivni, to je kontraproduktivni. Efektivni je ekonomicky podporovat to, co ti vyhovuje.
          • Trolujes, nebo jsi jen nechapavy?
            Taky je hezke, jak dokazes od stolu poznat,kdo hry stahuje a kdo je kupuje *12*
  • Veskoslav
    Zase to má MRDa? No co oželel jsem Anno, oželím toto:)
    • Hairy_Ass
      nName by ti řekl, že ve skutečnosti chceš hru zadarmo (asi ho zaměstnávají ve Volejte věštce). *1*
  • kampak se z názvu podělo: "Tom Clancy's" ? Nebo ani první díl tohle postrádal?
    • Hairy_Ass
      Mělo by tam být pořád, i když u posledních dílů je to stejně jedno (asi jako u her podle Pána Prstenů). *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit