Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se podívej na statisitky steamu panebože než něco napíšeš... Většina má nějaké mainstram karty 7870 apod... Takže raději zavři pysk než vypustíš pyčovinu...
  • Aby ne v 800x600 ...
  • Jason_dinAlt
    Už je znám temín, kdy to chtějí vydat na PC?
  • Víš to je ten problém. Kdo má na pořádné PC, ten si může jít koupit konzoli a je mu to jedno. Jenže ti co mají nějakou PS3 za 4 litry nebo PS4 za 10, tak si pořádné PC jít koupit nemůžou a o tom to je. Tak jim nezbývá než tu blbě kecat.

    PS: moje klávesnice s myší stojí tolik co celá PS3 a nikde tu nevyřvávám. Člověk buď má a užívá si to a nebo blbě kecá a napadá ty druhé, za to že mají a on ne.
  • Je vidět, že PC opravdu nemáš a když ano tak to bude 386. By ses teď divil kolik lidí jede přes 60FPS ve FULLHD o tom se konzoli může jen zdát. Nehledě na to až se rozšíří 4K monitory tak nebudeme potřebovat antialiasing a ušetříme další výkon.... Běž prosím zas brečet na svůj topinkovač...
  • GTA V má více FPS na konzoli pcřkári u GTA IV haha...
  • Žádný normální PCčkář si nemusí dokazovat, že má mnohem lepší a plynulejší grafiku. To je prostě fakt. A že tu pár blbeů s topinkovačema brečí? Tak ať. Tím se nezmění vůbec nic.
  • Heh už zase začíná PC x konzole a odpoledne to tu bude určitě v ještě větším množství. Přitom to nemá logiku už z toho důvodu, že třeba já, kdybych chtěl, tak jdu a koupím si konzoli. A naopak někdo kdo je na tom aspoň jako já (i hůř), tak si prostě udělá herní PC a má PC. Je to jen o tom, co kdo chce. Já třeba nechtěl konzoli ani kvůli GTA 5, protože vím, že si to na konzoli neužiju a to pak nai nemá cenu hrát. A naopak, konzolista ví, že si hru na PC neužije, třeba kvůli pohodlí, tak si herní PC dělat nebude. A jsou i lidé, co mají obojí. To je jako se hádat kdo má lepší manželku, nebo kdo poslouchá lepší muziku. Každej si vybral co chtěl, pro každýho je lepší to co si vybral, protože si to vybral, takže kvůli tomu neni deil, ani kokot, ani nic podobnýho. Ano, PCčkář co machruje že si hru stáhne, je debl. Ale tak to vztahujte pouze na něj a napište hned, že všichni lidé co nemají konzoli a hrají na PC jsou kreténi, když je to jenom on. A když je jich víc, tak jenom těch víc. A když je to většina diskutérů na webu, tak pořád je tady ta menšina. To potom hráč na konzoli uráží zbytečně třeba i mě, přitom já si hry na PC kupuju a nepíšu tu blbý komentáře. To co sem člověk píše, to záleží na člověku samotném a to na jaké platformě hraje, nehraje žádnou roli.
  • Ty si skládáš pc, tak to si potom velkej kluk a dostaneš lizátko...
  • Minimálně FHD 60+ a detaily o které se nějaké PS4 ani nezdá, to bude žrááááááááádlo ! :)
  • Ale jako jo, jen si tu plácej, jak je potřeba mít PC za desetitisíce, člověk se u toho pobaví :) a hlavně hned podle těch keců vidí, že s herním PC a jeho konfiguracema nemáš absolutně žádné zkušenosti. Já skládám herní PC a vím moc dobře co a jak na čem šlape.

    Užij si svoje závistivé kecy :)
  • Jim vadi, ze tu hru budete mit zadarmo. ze za tu tvrdou praci a genialni hru nedate autorum ani bura. teda mozna jo, za par let to s velkou slavou koupite z aecko ve STEAM sales.
  • Inquisitor
    Nuda je holt sviňa.
  • Dovol abych se zasmál z plna hrdla. Bude hrát šunt verzi a dvojitej port, kterej bude nulově optimalizovanej, takže si ho zahraje tak 5% populace.. haha
  • Zaprvé, tou dobou bude Maxwell, na kterého čekám, pod výkon 780tky nepůjdu.

    Zadruhé GTA 5 rozhodně nebude tak náročné jako třeba C3.

    Zatřetí, a i kdyby tak raději 60fps a 2xMSAA, než 30FPS a 8xMSAA, na tom 24" monitoru, byť to mám 60cm od očí, to už takový rozdíl není ve fullhd.

    To je jedna z výhod PC, upravíš si to tak jak potřebuješ, Watch Dogs jsem dohrál s blbou 760tkou na vysoké ve fullhd při cca 50fps.

    Klasika, PCčkáři ví a konzolisti se budou hádat a postovat tady přiblblé grafy. Kolikrát stačí jen vypnout funkci nebo snížit AA a fps ti vyletí ani nevíš jak, přičemž hra vypadá stejně, kor v pohybu.
  • Inquisitor
    Já nedávno koupil za šedesát korun v četně datadisku :)
  • Veskoslav
    Jenom haha a GGG, což je jeden a ten samý. Protože pochybuji, že někdo má tak silnou averzi jako ti dva. Navíc oba hlupáci se chlubili, jak podepisovali různé petice, aby GTA V nevyšlo na pc.
  • Ono jim vadí, že budeme mít tu hru mnohem hezčí a víc detajlně propracovanou...
  • cumpi3
    Až neskutečný, kolik lidí je zakomplexovaných z toho, že GTAV bude na PC...zatímco my si to přáli a tiše záviděli, že si to lidé hrají na konzolích, zatímco my máme smůlu, tak teď tu konzolisté kvičí nad tím, že se PCčkáři po roce dočkali...nevím, proč vám to vadí, že si to zahraje i někdo jiný, když vy už jste možnost si to zahrát dávno dostali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit