Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mechwarrior_bw
    mne prídu všetky ingame...
  • No při kvalitě tzv. áčkových her v poslední době to je možná i dobře...
  • misho8723
    Áno, ale s dobrým oneskorením a porty robili iné firmy.. Remedy vždy robili len PC verzie Maxa
  • Max byl vždy na PC a konzoli.
  • RockStar a dobra optimalizace pro PC? *8* no jsem zvedav a zatim nebudu jasat, pockam si az vyjde demo. Umi delat RockStar plnohodnotné PC hry? Firma je to dobra, nic proti ni nemam, ale o dobre optimalizaci toho posledni dobou slysim tolik, ze se jim smeju. Pokud tu bude tak jak rikaji, palec nahoru a ja se omluvim.
  • Masa-san
    já jsem hlavně zvědav na tu atmosféru, zpomalení času a skok do strany a vrásky na čele udělá kde kdo, ale navodit ten správný pocit chladného šerého a tragického příběhu, to už je jiné umění *5*
  • Cosi
    První obrázek je stopro z filmečku nebo renderován. U ostatních bych i řekl, že jsou přímo ze hry.
  • misho8723
    No to by som prosil, keďže ide pôvodom o PC sériu
  • Overwatch
    Na PC je spousta dobrých zpráv a taky nevím, co koupit dřív. Ale taky je až moc zpráv o nepovedených portech, nebo vůbec neportech, různých omezeních, nepodpoře PC, DRM a dalších nepěkných praktikách, což u konzol moc nebývá. Žádný trolling. Taky sem PC hráč.
  • Hairy_Ass
    Zachraňují menší studia - tzv. áčkové hry jsou v poslední době spíš jeden průs3r za druhým, než aby to bylo naopak.
  • Hairy_Ass
    Hlavní je, aby to bylo na PC hratelné, ne jako u prvních verzí GTA IV - na to by se měli zaměřit.
  • Tyhle trollící články jsou fakt úžasně rádobyvtipný, od Levise i Homoly.

    "konečně něco co PC hráče potěší"

    "Ta hra si zaslouží, aby byla hrána lidmi na PC. Jestli si ji oni zaslouží, to už je otázka do pranice"

    atd.. WTF? Na PC je přitom v poslední době tolik dobrých zpráv a her že člověk neví kam dřív cpát prachy.
  • Tak to zas né, grafika samozřejmě celou hru dotváří spolu s dalšími věcmi, ale chtěl jsem říct, že pokud má hra dobrou atmosféru a skvěle se ovládá a hraje, člověk grafice ledasco odpustí viz. například celá série ME, kde grafika nikdy nebyla doménou.
  • Hlavne to niesu gameplay zabery z hry, ale detailne vyretusovane obrazky
  • Jak řekl Mario, hrát hry kvůli grafice, je jako dívat se na por*o kvůli příběhu.
  • Mě zajímá hlavně hratelnost, ne to, jestli dokážu na Maxově tváři spočítat všechna mateřská znaménka a pihy *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit