Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou šašci. Podpora volantů? Na co? Vždyť se to stejně nechová vůbec jako auto, ani v tom nejmenším arkádovém smyslu. A manuálním řazením se to nezmění. Tohle je celé špatně, producenti by si měli dát pěstí, aby se probudili do skutečného světa.
  • tá skladba je ešte z Underground 1 - staré zlaté časy!
  • Pokud bude v krabicové verzi manuální řazení, jak to budou řešit u digitální distribuce ?
    Bude k dispozici sběratelská verze s volantem ?
  • To je nějaká hádanka o cestování časem?

    ...která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října...

    Ehm je únor...
    • od rijna je hra dostupna pro konzole, pc verze vychazi az zminovaneho 17.brezna, s origin access bude pristup maximalne o par dni drive ....
      • To tím ale "pan novinář" asi nemyslel.Zřejmě chtěl napsat, že si mohou NfS zahrát už 10. března. Mohli by to opravit.
  • Když se pustil trailer a začala hrát písnička, chvíli jsem se lekl že jsem cestoval časem někdy do roku 2004, když vyšli undergroundy 2.. dobrej flashback..
    • Ja nerozumiem, preco vsade citam o nostalgii pri underground.. To ja mam zafixovane prave ako tie nove nfs. Pre mna je nostalgia High Stakes, Porsche Unleashed ci prvy Hot Pursuit. V Road and Track som nahral ale jednoznacne najviac hodin s mojou oblubenou Toyotou Suprou ci zltou Mazdou MX-7.

      Pri to Porsche som si dokonca myslel, ze toto je vrchol grafiky, ze nic uz lepsie vyzerat nemoze... ved vam dokonca v kabrio vlali vlasy!
      • Já neříkám že na undergroundy vzpomínám nostalgicky, jen ta písnička je už fakt ohraná, a tuším že právě z undergroundů.. je mi 24, hrál sem hot pursuit a hlavně 3ky, s kámošem na split screen *3*
        • Hp tim dle meho začly jít NFS dolu.
      • Lukass
        Porsche je vrchol zavodnich her, mix arkady a simulace, uzasna hra.
        • alladjex
          Napsal si to za mě. *1*
  • Jsem na vteřinu pookřál, když jsem viděl titulní obrázek a v hlavě si představil "porsche unleashed resurrection" .....o další desetinu vteřiny později jsem přečetl titulek a byl to v pr....
  • Jack1947
    Hlavně že v téhle kravině nebude denuvo *3*
    • Naopak, kazda hra by mela mit denuvo aby si to lidi jako ty nemohli zahrat a museli kupovat. Jak ty me stves ty podvrataku!!!
      • Tak s tebou bych chtel mit dvojdomek.
      • Jack1947
        Lukassi *14* *5*

        Tak moc tě snad neštvu ne ? a myslel jsem to schválně teda vážně.... do kravin se denuvo nedává
        • Nás neštveš, jenom seš ten největší krypl na games....
          • Jack1947
            To řiká pan s-třevo lol... ty budeš tedy pěkné střevo... jen co je pravda. *3*
      • Mart9
        Vždyť on to napsal schválně, kdo se chytí *9*
        • Ja si myslim ze je tak blbe ze to mysli vazne. Pocke az to vynde, tad bude psat jaka je to blbost a ze uz to dohral.
  • Líbí se mi politika EA. Manuální řazení zdarma k základní hře to je super tah.
  • Hanzales
    Já si dávám vždycky arkádky typu Grid na volantu a arkádky typu nfs HP na gamepadu.
    Hrál tyhle nové NFS někdo na konzoli s volantem a jestli ano, najde to využití? Nebo je jízda spíše zaměřena na smyky a načasování zatočení, než samotné zatáčení? Případně jsou tam nějací vypínatelní asistenti? Počítám bych našel odpověď v recenzi a na Youtube ale radši bych něčí dojmy...
  • Need for speed bez manuální převodovky není nfs ty nové 3 nebo 4 díly nestaly vubec zanic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit