Přejít na výpis diskuzí

PC verze Need for Speed vyjde i s manuálním řazením v polovině března

11.2.2016 18:31
Honza Konfršt 27 příspěvků

Čtyři měsíce museli hráči čekat na PC verzi závodní arkády Need for Speed, která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října. A co na ně vlastně v PC verzi čeká?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou šašci. Podpora volantů? Na co? Vždyť se to stejně nechová vůbec jako auto, ani v tom nejmenším arkádovém smyslu. A manuálním řazením se to nezmění. Tohle je celé špatně, producenti by si měli dát pěstí, aby se probudili do skutečného světa.
  • tá skladba je ešte z Underground 1 - staré zlaté časy!
  • Pokud bude v krabicové verzi manuální řazení, jak to budou řešit u digitální distribuce ?
    Bude k dispozici sběratelská verze s volantem ?
  • To je nějaká hádanka o cestování časem?

...která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října...

Ehm je únor...
    • od rijna je hra dostupna pro konzole, pc verze vychazi az zminovaneho 17.brezna, s origin access bude pristup maximalne o par dni drive ....
      • To tím ale "pan novinář" asi nemyslel.Zřejmě chtěl napsat, že si mohou NfS zahrát už 10. března. Mohli by to opravit.
  • Když se pustil trailer a začala hrát písnička, chvíli jsem se lekl že jsem cestoval časem někdy do roku 2004, když vyšli undergroundy 2.. dobrej flashback..
    • Ja nerozumiem, preco vsade citam o nostalgii pri underground.. To ja mam zafixovane prave ako tie nove nfs. Pre mna je nostalgia High Stakes, Porsche Unleashed ci prvy Hot Pursuit. V Road and Track som nahral ale jednoznacne najviac hodin s mojou oblubenou Toyotou Suprou ci zltou Mazdou MX-7.

Pri to Porsche som si dokonca myslel, ze toto je vrchol grafiky, ze nic uz lepsie vyzerat nemoze... ved vam dokonca v kabrio vlali vlasy!
      • Já neříkám že na undergroundy vzpomínám nostalgicky, jen ta písnička je už fakt ohraná, a tuším že právě z undergroundů.. je mi 24, hrál sem hot pursuit a hlavně 3ky, s kámošem na split screen *3*
        • Hp tim dle meho začly jít NFS dolu.
      • Lukass
        Porsche je vrchol zavodnich her, mix arkady a simulace, uzasna hra.
        • alladjex
          Napsal si to za mě. *1*
  • Jsem na vteřinu pookřál, když jsem viděl titulní obrázek a v hlavě si představil "porsche unleashed resurrection" .....o další desetinu vteřiny později jsem přečetl titulek a byl to v pr....
  • Jack1947
    Hlavně že v téhle kravině nebude denuvo *3*
    • Naopak, kazda hra by mela mit denuvo aby si to lidi jako ty nemohli zahrat a museli kupovat. Jak ty me stves ty podvrataku!!!
      • Tak s tebou bych chtel mit dvojdomek.
      • Jack1947
        Lukassi *14* *5*

Tak moc tě snad neštvu ne ? a myslel jsem to schválně teda vážně.... do kravin se denuvo nedává
        • Nás neštveš, jenom seš ten největší krypl na games....
          • Jack1947
            To řiká pan s-třevo lol... ty budeš tedy pěkné střevo... jen co je pravda. *3*
      • Mart9
        Vždyť on to napsal schválně, kdo se chytí *9*
        • Ja si myslim ze je tak blbe ze to mysli vazne. Pocke az to vynde, tad bude psat jaka je to blbost a ze uz to dohral.
  • Líbí se mi politika EA. Manuální řazení zdarma k základní hře to je super tah.
  • Hanzales
    Já si dávám vždycky arkádky typu Grid na volantu a arkádky typu nfs HP na gamepadu.
    Hrál tyhle nové NFS někdo na konzoli s volantem a jestli ano, najde to využití? Nebo je jízda spíše zaměřena na smyky a načasování zatočení, než samotné zatáčení? Případně jsou tam nějací vypínatelní asistenti? Počítám bych našel odpověď v recenzi a na Youtube ale radši bych něčí dojmy...
  • Need for speed bez manuální převodovky není nfs ty nové 3 nebo 4 díly nestaly vubec zanic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit