Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi politika EA. Manuální řazení zdarma k základní hře to je super tah.
  • Manuální řazení? To bude nějaká evropská verze ne? V US by to nepochopili.
  • To je nějaká hádanka o cestování časem?

    ...která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října...

    Ehm je únor...
    • od rijna je hra dostupna pro konzole, pc verze vychazi az zminovaneho 17.brezna, s origin access bude pristup maximalne o par dni drive ....
      • To tím ale "pan novinář" asi nemyslel.Zřejmě chtěl napsat, že si mohou NfS zahrát už 10. března. Mohli by to opravit.
  • Už 10. října?
  • S tim songem v traileru zahrali na nostalgickou notu Underground
  • Jsem na vteřinu pookřál, když jsem viděl titulní obrázek a v hlavě si představil "porsche unleashed resurrection" .....o další desetinu vteřiny později jsem přečetl titulek a byl to v pr....
  • Pokud bude v krabicové verzi manuální řazení, jak to budou řešit u digitální distribuce ?
    Bude k dispozici sběratelská verze s volantem ?
  • Need for speed bez manuální převodovky není nfs ty nové 3 nebo 4 díly nestaly vubec zanic
  • tá skladba je ešte z Underground 1 - staré zlaté časy!
  • Hanzales
    Já si dávám vždycky arkádky typu Grid na volantu a arkádky typu nfs HP na gamepadu.
    Hrál tyhle nové NFS někdo na konzoli s volantem a jestli ano, najde to využití? Nebo je jízda spíše zaměřena na smyky a načasování zatočení, než samotné zatáčení? Případně jsou tam nějací vypínatelní asistenti? Počítám bych našel odpověď v recenzi a na Youtube ale radši bych něčí dojmy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit