Přejít na výpis diskuzí

PC verze Need for Speed vyjde i s manuálním řazením v polovině března

11.2.2016 18:31
Honza Konfršt 27 příspěvků

Čtyři měsíce museli hráči čekat na PC verzi závodní arkády Need for Speed, která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října. A co na ně vlastně v PC verzi čeká?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi politika EA. Manuální řazení zdarma k základní hře to je super tah.
  • Manuální řazení? To bude nějaká evropská verze ne? V US by to nepochopili.
  • To je nějaká hádanka o cestování časem?

...která nakonec vyjde 17. března. Uživatelé placené služby Origin Access, která je už nějaký den dostupná i v ČR a SR, si ale mohou NfS zahrát už 10. října...

Ehm je únor...
    • od rijna je hra dostupna pro konzole, pc verze vychazi az zminovaneho 17.brezna, s origin access bude pristup maximalne o par dni drive ....
      • To tím ale "pan novinář" asi nemyslel.Zřejmě chtěl napsat, že si mohou NfS zahrát už 10. března. Mohli by to opravit.
  • Už 10. října?
  • S tim songem v traileru zahrali na nostalgickou notu Underground
  • Jsem na vteřinu pookřál, když jsem viděl titulní obrázek a v hlavě si představil "porsche unleashed resurrection" .....o další desetinu vteřiny později jsem přečetl titulek a byl to v pr....
  • Pokud bude v krabicové verzi manuální řazení, jak to budou řešit u digitální distribuce ?
    Bude k dispozici sběratelská verze s volantem ?
  • Need for speed bez manuální převodovky není nfs ty nové 3 nebo 4 díly nestaly vubec zanic
  • tá skladba je ešte z Underground 1 - staré zlaté časy!
  • Hanzales
    Já si dávám vždycky arkádky typu Grid na volantu a arkádky typu nfs HP na gamepadu.
    Hrál tyhle nové NFS někdo na konzoli s volantem a jestli ano, najde to využití? Nebo je jízda spíše zaměřena na smyky a načasování zatočení, než samotné zatáčení? Případně jsou tam nějací vypínatelní asistenti? Počítám bych našel odpověď v recenzi a na Youtube ale radši bych něčí dojmy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit